Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prave sem to testoval. Stabilita je ted super. Naskocilo mi to hned napoprvé

Mě též a dalších 20 startů jsem byl pěkně nasranej :). Stabilita je pořád stejná (totalně nestabilní). Ta se prostě nezmění. Docela by mě zajímalo proč to jednou jde, jednou se načte obrázek a jednou se to pro jistotu rovnou sekne...

ps: chce to devhook xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ice i ten R2 je stale nestabilni , jinak nevim proc kdyz se pokusis nainstalovat CFW nastane Brick ?
tekku, proč by se bricklo psp:psp: kdyby sem to chtel updatovat na CFW? ja sem si zazálohoval z flash0 NAND :-D:bash:

na Daveeho stránkách o tom nic podrobně není, ale nejspíše jde o to, že když spustíš instalaci CFW tak se naformátuje flash paměť PSP, ale kvůli pre-IPL, které stále není rozlousknoto na ta-088v3/3000 se instalace ukončí a zůstane ti PSP s prázdnou flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jednom zahraničním fóru, kde se oficiálně řeší ChickHEN jsem našel "zaručený" způsob jak vždy spustit HEN na první pokus... jestli má někdo čas, tak zkuste a napište jak to jde :)

  1. Nastavte Deafault settings (Settings/system settings/set to default... nebo tak nějak :))
  2. naformátujte kartu (settings/system settings/format memory stick) - před formátem si zazálohujte důležitá data z karty
  3. poté zkopírujte soubor h.bin na kořen karty a ještě jednou do složky MS_ROOT (pokud máte MP_ROOT tak složku přejmenujte). Znovu zkopírujte h.bin na kořen karty ! (nevim jakej to má smysl ale budiž... :D)
  4. Překopírujte složku ChickHEN do PSP/PHOTO
  5. Najeďte na pložku PHOTO a rychle sjeďte na soubor *.tiff

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus to znova Bunny(ten posledni navod a uplne cely od znova) jak sem rikal ja...snazil sme se to pustit s kamosem od 14+- do 14:45+- a nioc psp porad zamrzalo ale podle tohoto posledniho navodu sme to pustil na poprví

já sem to podle toho posledního návodu dělal už třikrát..:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi je jasny no, ze isa zatim nefachaj. to je dost skoda.. takze gripshift je zapomenut a ted se vse vyvyji na FW 5.03?? :) A jak jsem tak procital ostani prispevky tak mi nejak neni jasny.. Pri vypnuti a zapnuti se resetuje FW na offiko?? :D Asi to je blbej dotaz ale tak co :) ... Jinak ajci DIK :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tOm:

Pokud psp vypnes uplne(podrzis 3 sekundy tlacitkop power tak ano da se to zpet a Hb ti nepudou)...pokud bdues dava PSP do spanku tak muzes po zapnuti hrat...

nj ja jsem debil vzdyt to tady nekdo psal ze staci PSP natvrdo resetnout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu