Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nevýhoda přehraného firmwaru?


duan.

Otázka

Dobrý den všem,

chtěl jsem se zeptat na zkušenosti lidí s přehraným firmwarem na PSP. Napište prosím všechny i drobné nevýhody s kterýma jste se potkali při používání.

Děkuji.

P.S.: Totiž co zatím jediné vím o tom přehraném firmwaru je, že to nejde pak vyreklamovat, což je podle mě zásadní.

Plus dotaz: Když bych měl přehraný frmwr, jde vrátit zase zpět na oficiální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den všem,

chtěl jsem se zeptat na zkušenosti lidí s přehraným firmwarem na PSP. Napište prosím všechny i drobné nevýhody s kterýma jste se potkali při používání.

Děkuji.

P.S.: Totiž co zatím jediné vím o tom přehraném firmwaru je, že to nejde pak vyreklamovat, což je podle mě zásadní.

Plus dotaz: Když bych měl přehraný frmwr, jde vrátit zase zpět na oficiální?

Ano jiz prehrany Fmv se da vratit na oficial , o nejake nevihode nwm.. ,ale vyhod sou mraky ! :) urcite si tam hod CF :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano zpětně přehrani na ofiko de poznat protože zustanou častečky věci ve flashi a to už nevymažeš...Ale večina lidi z obchodu to moc nekontroluje..Nicmeně to de poznat!!! změněny system vždy poznaž hold kdyz předěláš celou flash pamět nikdy už to nehodiš tak jak to bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano zpětně přehrani na ofiko de poznat protože zustanou častečky věci ve flashi a to už nevymažeš...Ale večina lidi z obchodu to moc nekontroluje..Nicmeně to de poznat!!! změněny system vždy poznaž hold kdyz předěláš celou flash pamět nikdy už to nehodiš tak jak to bylo...

:arrow:no ale kdybys smazal flash a přes pandoru tam nahodil oficiální firmware tak by to poznat němělo jít ne?..

jinak k topicu: myslim že cfw za to stojí zvlášť když ty hry za moc nestojej a i kdybys zůstal neflashlej tak bys tim nic nezměnil...hlavně je výhoda že cfw podporuje homebrew a isa...jinak žádný zvláštní speciality podle mně:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:arrow:no ale kdybys smazal flash a přes pandoru tam nahodil oficiální firmware tak by to poznat němělo jít ne?..

jinak k topicu: myslim že cfw za to stojí zvlášť když ty hry za moc nestojej a i kdybys zůstal neflashlej tak bys tim nic nezměnil...hlavně je výhoda že cfw podporuje homebrew a isa...jinak žádný zvláštní speciality podle mně:D

Nezapomen na pluginy! A neoficalni (hezci) temata! :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to tak, flash0 (atd..) se formátuje, tam nic poznat nejde, kdyby se ale měnilo IDstorage - tak to už poznat de, protože to se nepřehrává nikdy.

Nevím jak to je na M33, ale já mám ve svých PSP(1000) trochu upravený IDstorage tak, že se USB Connection neidentifikuje jako "PSP Type A" ale jako "kgsws's main PSP" a druhý "kgsws's second PSP", to už by snad poznal každej kdo to připojí k PC, no ale nevim lidi sou schopný přehlídnout aji to co maj na očích.

A hlavní je že ta změna zůstane i po nahrátí jakýhokoliv (i oficiálního FW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

právě ty vlastní chyby? nevím jak ten custom vůbec funguje....jen jsem viděl u kamaráda, že tam nečetl něco jako DOS na PC to vypadalo....(fakt toho mco nevím, tak chci rady) a říkal něco, že stačí se fakt třeba překliknout a je to brick :D a to fakt nechci :D

já nějak nehodlám dělat s tím psp kdo ví co, zase tak moc o tom nevím....stačí mi, když se mi to v pohodě načte a budu si moct házet hry na kartu a hrát.....když si koupím to PSP s customem, tak to prostě zapnu stejně jako normální psp, najede mi to normálně do menu, jen prostě budu mít výhodu těch ISO her? :-D (berte prosím ohled na začátečníka) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

špatnej klik a brick? velmi nepravdepodobne.

A i kdyby se ti to cirou nááááhodou bricklo, coz si mysim ze je dost nepravdepodobne, tak ti to nekdo odbrikne, vetsinou to de...

Rozhodne ale do CFW jdi, teprve s CFW se ukazuje pravý potenciál PSP ;)

To co je oficialne je jen takova demoverze...

Jo a co se tyce toho jestli se to pozna i po navratu Offic FW:

Pokud zformatujete flash a do ID storage se nezasahovalo, nic nejde poznat,

ovsem musite formatovat dukladne, tzn. ne "quick format" (nevim jestli pandorka dela quick nebo in-depth format, tzn. premazat a vytvorit prazdny filesystem...)

Ale i kdybyste neformatovali jen nahrali Origo FW tak mi reknete kolik prodejcu si to zkontroluje? I kdyby na to meli know-how, nemaji na to cas nebo se jim s tim proste nechce zabejvat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Quote:

Originally Posted by enginehead viewpost.gif

nevýhoda, nebudeš si tolik vážit her jako kdysbys sis je kupoval

tak to je velká a podle mě zásadní pravda

S tímhle absolutně souhlasím:bash:

Kdysi, když jsem měl ještě ofic fw, tak sem ty hry na UMD prostě hrál a bavili mě... ale ťeď když stáhnu ISO/CSO.. tak stačí malinkatá chybička (nedokonalost) a už tu hru mažu..a taky mě žáná hra nebaví tak dlouho..

Ae každopádně bys to cwf měl aspoň skusit... v nejhorším to hodíš spátky na ofic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu