Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Achievements FAQ


Recommended Posts

Nevíte si rady s achievementem? Chcete poradit? Máte jakýkoli dotaz týkající se achievementů?

Jste na správné adrese!

Zakládám tento topic pro ty, kteří chtějí poradit například jen s jedním ajchem a proto není důvod zakládat nový topic atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já se rovnou zeptám... Když mám hru s ajchy např. dokonči hru na easy, normal, hard atd. Stáčí mi dohrát hru na nejtěžší úroveň abych dostal ajchy i za dohrání hry na easy a normal? Nebo prostě hru musím hrát na všechny obtížnosti, abych získal všechny ajchy?

P.S. Omlouvám se za double post, ale nechtěl jsem dotaz psát do prvního (informačního) příspěvku. Díky za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim, mam problém u hry Alan Wake... Už jsem jí třikrát dohrál a ani jednou jsem nenalezl poslední termosku. Tu, která má být jako úplně poslední, v šesté kapitole. Jinak už mam splněný komplet všechny achievementy, tohle je poslední, co mi chybí. Co může být špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam problém u hry Alan Wake... Už jsem jí třikrát dohrál a ani jednou jsem nenalezl poslední termosku. Tu, která má být jako úplně poslední, v šesté kapitole. Jinak už mam splněný komplet všechny achievementy, tohle je poslední, co mi chybí. Co může být špatně?

Neviem, naco sem davam odkazy na http://www.xbox360achievements.org/ , ked nie si schopny si to tam pozriet.

http://www.xbox360achievements.org/game/alan-wake/guide/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Naprosto stupidní dotaz, ale nemůžu si pomoci takže: co jsou to vlastně ty achievmenty? :D

Zoombik ti to pekne vysvetlil. Mozes sa porovnavat s ostatnymi aky si hrac. Achievy roznej hodnoty ziskavas v hrach. Niektore sa ziskavaju tazsie a vtedy ak ich ziskas si frajer pred ostatnymi hracmi. Pri hrach mas popis za kolko bodov G musis co urobit, ziskat atd. v konkretnej hre. Niektore su skryte. Hadam si to uz pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

takže to tu trochu oživim..mam problem s ajchem AROUND THE WORLD u FIFA 11 za 25G...jde o to že si musim zahrat zapas s aspon 1 tymem z uplně všech lig co ve hře jsou, jako i druhy,třeti,čtvrty ligy apod....někde sem čet než sem s tim žačal že to někdo dělal na amateur obtižnost a nenaskočilo mu to..proto seem to pro jistotu dělal se všema na Semi-Pro, nevěděl sem jestli se do toho počitaj "ligy" jako sou "Rest of world", "International" apod. takže sem hral zapasy i ve všech těhle "ligach", sem si 100% jistej že sem si zahral fakt za každou ligu aspon 1 match- všechny sem je hral v Kick-Off v Exhibition Match, hodně z těch zapasu sem ale třeba i prohral pač už mě to pak ani nebavilo a nechal sem hrače volně pobihat tudiž sem občas dostal vyprask i 4:0..určitě je tu plno lidi co ten ajch maj tak bych chtěl radu kde sem udělal chybu ? musim ty zapasy vyhrat? nebo sem misto exhibition matche měl hrat "BE a Pro: Player" zapasy ? nebo prostě aspon rady jak ste ten ajch dostali vy...dohromady mi to zabralo něco přes 3 dny pač sem u toho samozřejmě neseděl furt takže ted po 3 dnech zjistit že sem vlastně ukol splnit a ajch nedostat je docela flustrujici...tak co pomuže mi tady někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 years later...

Sniper Ghost Warrior - podařilo se někomu najít všech 30 Secretů - notebooků? Mám jich 28. V Aliance Rodrigez a v Dangerouse Groud mi údajně chybí po jednom,že jsem našel 1/2 nebo 2/3, ale prohledáno a nic nenalezeno ani s pomocí netu. Dle návodu jsem našel všechny,ale podle Secret v Menu hry mi chybí Secret 5 a 8,což je Mise 2 a Mise 8 (plošina) a né Mise 3 a 4,tak nevím kde je chyba. Prostě se dva secrety nechtějí započítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Sniper Ghost Warrior - tak jsem to vzal od začátku a Secret 5 se v Menu ukazuje jako Secret 27, takže po prvních pěti sebraných je 1,2,3,4,27. Secret 6 se po sebrání neukázal a po sebrání dvou secretů ve čtvrté misi (7 a 8 ) mám místo 8 sebraných secretů jen 6 ( 1, 2, 3, 4, 7, 27 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu