Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreaking - POUZE INFO!


Nil3E

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uz jsem to tady psal, je to to samy...... je to o dva prispevky vis

Primo pod odkazem na stazeni toho souboru je komentar :

Ok I test this POC, didn't do anything at all. So this is just test proofing that they can make psjailbreak using psp. Can't wait for this one.
V prekladu :
Zkousel jsem to, ale nic to neudela....

Jinak to by bylo uplne nejvic.. Pomoci vlastniho ovladace ke konzoli tu konzoli odemknout. HEHE ja nemuzu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale pujdou PSN hry, osobně jsem testoval starší verze a fungovali výborně :D

PS3 Download Manager / Booster 3.57 with Major Improvements

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/ps3-download-manager-booster-3-57-with-major-improvements/

Update: PS3 Download Manager / Booster 3.60 is now available, with more performance fixes as outlined HERE.

Today PS3 Download Manager / Booster 3.57 is available which includes some major improvements!

Please refer to this thread for a description and details about the application, includes links to versions before as well.

Download URL: PS3 Download Manager / Booster 3.57

Snippet from change log:

• Improved download system, to prevent overwriting existing files / downloading wrong file.

• Uses a folder layout to resolve conflicts with same filenames but different file.

• Enhanced range of Playstation Content support, (A bug stopped the program from accepting all file formats, like png)

• Improved stability of the application

• Outputs a Log.txt containing urls captured by the application, to allow you to add the file extension; if you want it to be captured in the download manager / booster.

• Now allows you to change to port the proxy uses by creating a file called port.txt otherise default of 27.

• Fixed bug, where a message keeps appearing on start-up; this will only appear when theres an update and will not display a load of garbage

• Fixed download issue, with files not being saved in the location given in path.txt

• Slight performance improvments by reducing the length of the code for several operations.

Known bug (Not really worth fixing atm, as it fixes it's self):

• When signing in for the first time, you'll get an error; however it should resolve it's self on the second attempt and work first time afterwards.

• iPlayer App Crashes proxy.exe but I think if you remove the file extensions from the ext.txt for the file types you don't want, it should fix it.

Hope you, enjoy the updates; you might need to look at the ext.txt as it depends on which functions you want, as some files cause issues.

Common User use the following:

.PUP

.MNV

.MP4

.PKG

Playstation Home Users use:

.PUP

.MNV

.MP4

.PKG

.PNG

.JPG

.GIF

.XML

You might find more file types related to applications, in the Log.txt and if you do then simply add it into the ext.txt to use the download manager to handle this file type, remember some file types will cause conflict with applications on the console.

Stay tuned for more PS3 Hacks news. Also be sure to drop by the PS3 Hacks Forum for updates!

thumb.php?img=img_22511.jpg&w=500&h=400

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám vyzkoušené :

Teensy 2.0++ + Open PsJailbreak - Vše je kompletně funkční ..Backupy jedou bez problému.Mam několik záloh které budu uploadovat

PSP Phat 1001 +M33 5+ CWF - Load se většinou nepovede, je to POC takže to pouze emuluje USB HUB

x3jailbreak - Čekám než dorazí

Jinak pokud výjde jailbreak pro SIXAXIS, tak to bude ultimatní ostuda pro SONY, Heldorado na IRC oznamili že SIXAXIS JDE! naflashovat ! Takže jsou tady šance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kráááááso takže to půjde PSP a teď možná i Sixaxisem tak to je ostuda jak brno SOny Styďte se docela bych chtěl vidět jak se tváří vsadím se že bouchaj hlavama o zeď to je ta jejich neprolomitelná PS3 během týdne se to změnilo a jde to prolomit více způsoby :-DDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 hacklá není...to z čeho vychází JailBreak je ukradený od Sony...převádí to klasickou retail konzoli na dev konzoli, takže tu nemluvte o žádném hacku...

Proč to bylo asi za týden? Protože původní JailBreak je přestavěný Sony zařízení...a díky tomu na ní jde spustit nepodpsanej kód, protože to z retail konzole udělá testovací vývojářskou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 hacklá není...to z čeho vychází JailBreak je ukradený od Sony...převádí to klasickou retail konzoli na dev konzoli, takže tu nemluvte o žádném hacku...

Proč to bylo asi za týden? Protože původní JailBreak je přestavěný Sony zařízení...a díky tomu na ní jde spustit nepodpsanej kód, protože to z retail konzole udělá testovací vývojářskou...

No nevím jestli čteš novinky, PSjailbreak sice vychází ze servisního zařízení od SONY, avšak ostatní práce je čistě napsaná od scény, zvllášt Open PS jailbreak, který jen používá boot sekveci jakou používaji servisní JIGsticky, ostatní je čistá práce vývojářu ze scény.

Navic to co jsi řekl že to "retail konzoli převádí do testovací jednotky" je naprostý žvást, pouze Retail konzoli přepne do servisního režimu, aby mohli v servisu získat veškerý přístup..těžko opravíš konzoli když k ní nemáš plný přístup.

A jestli jsi stále jeden z těch co obvinuje PSjailbreak /Open za nějakou kradenou technologii..potom jsi ověř fakta. Ale pravděpodobně jsi HC hráč co nedokáže ocenit to co "odemčená" konzole znamená pro amatérské vývojáře.

PS.: Je potvrzeno že Open-Jailbreaky a sticy jako x3jailbreak neobsahujou žándý © kód od SONY :)

PS2.:

Pandora's battery = Servisní zařízení od SONY.

WiiKey a podobně = Opět založeno na JIGKICKU/STICU od Nintenda

iExtreme 360 = Obsahuje hromadu kodu z originálního firmwaru mechaniky - Rozhodně se nejedná o uplně originální FW

FreeMc Boot = JIGKICK boot sekvence opět přímo od SONY...

R4 a další NDS Flash Karty - Obsahujou hromadu originálního kodu aby vubec NDS tu kartu spustilo.

Uvědom jsi jak to chodí :) Všechno vychází ze servisních modulu když nad tim popřemýšlíš :) a vždy to tak bylo :) Veškeré modchipy na starších konzolích bypassujou (obchazejí) ve stylu servisních zařízení :)

Už na starém Nintendo NES, se kopírovaly originální lockout chipy aby se mohli vydat warezácké kazety :)

To an to těď jen lidi pi*ujou protože to někdo někde napsal a vytroubil po netu, předtím to přece nikomu nevadilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemluvil jsem o OpenSource, open source vývoj vyšel z diagnostiky původního JailBreaku. HC hráč nejsem, PS3 nevlastním. Zájímám se o Xbox 360, kde JTAG, díky kterému lze také spustit nepodpsaný kód, nevyšel ze servisního modulu jako tady u Sony. Co se týče homebrew a "odemčené" konzole, moc dobře vím, co to znamená. Pokud se podaří skutečně prolomit PS3, tak to bude c4eva, který spolu s dalšími dělá na Blu-ray mechanice.

Edit: Předpokládám, že také víš o leklých servisních manuálech Sony, které unikly týden před JailBreakem. A co se týče iXtremu, tak ten logicky musí obsahovat hromadu kódu z původního firmwaru, aby mohl být stelth, zvlášť LT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemluvil jsem o OpenSource, open source vývoj vyšel z disgnostiky původního JailBreaku. HC hráč nejsem, PS3 nevlastním. Zájímám se o Xbox 360, kde JTAG, díky kterému lze také spustit nepodpsaný kód, nevyšel ze servisního modulu jako tady u sony Sony. Co se týče homebrew a "odemčené" konzole, moc dobře vím, co to znamená. Pokud se podaří skutečně prolomit PS3, tak to bude c4eva spolu s dalšími dělá na Blu-ray mechanice.

Edit: Předpokládám, že také víš o leklých servisních manuálech Sony, které unikly týden před JailBreakem.

Servisní manuály dokonce mám, všechny.... Nevidím duvod proč PS3 není prolomena....

c4eva, Demonhades ti všichni už mnohokrát hlasili jak připojili mechaniku, ale nikdy z toho nic nevzešlo.

JTAG akorát hardwarově kopne konzoli do servisního modu, a jsem si celkem jistý že na tuhle metodu také použili dokumenty od MS či někoho kdo s tím přimo z MS má zkušenosti...To už potom nemužeš nazývat hackem nic :)

Taktéž neuznávam placení hodně peněz za vyrobené sticy, ale na Open PS Jailbreak nemužeš říct křivé slovo, tady jde o čistou softwarovou metodu jak konzoli uplně odemknout, jedná se tedy o téměř stejný proces jako je JTAG na x360 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sheva..

Žádný zázrak zatím nehledej, na začátku byla jen prachobyčejná zlodějina a od toho se to všechno odvíjí :roll: Jinak mě je to vcelku putna, za celý svůj dosavadní herní život jsem do mechaniky nevložil ani jednu neoriginální hru a tak to zůstane i nadále. Ale každý ať si zvolí tu svojí cestu, proti gustu...

Jediný co mi na tomhle "mumraji" vadí je to, že NIKDO se za dlouhý 4 roky do povedený PlayStation 3 pořádně nedostal, všichni si na ní "legální" cestou vylámali zuby a nikdo ani necekl. Ale někomu se podaří ukradnout "klíč od svatyně", který zjednodušeně každýho pustí dovnitř a je za hrdinu, zatímco společnost Sony za bandu blbců a každý trumbera se jim směje :roll: Vážně škoda slov, komedie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak je výše uvedeno..."...zatímco společnost Sony za bandu blbců a každý trumbera se jim směje", přesně na tohle jsem reagoval. Architektura PS3 je jedna z nejgeniálnějších ochran vůbec a každý tupec, který o tom nemá ani páru, hlavně že může tahat ISO hry od rána do večera se bude vysmívat se žvástama typu hacklá za týden, přitom sám by nenapsal ani zk***ený Hello World. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápej mě špatně...ta práce je i tak obdivuhodná...žádné křivé slovo na open-source JailBreak jsem nechtěl říct. Chtěl jsem zareagovat na příspěvku typu "Neprolomitelná konzole hacklá za týden"...;-)

No nevím jestli za týden, určitě to nešlo tak rychle...Navic tahle metoda nebude efektivní dlouho, myslím jsi že dojde i na metody na které jsi psal u hackování x360, pokud se nepletu moc o tom nevím ale JTAG hack použiješ k tomu aby jsi nadumpoval NAND své konzole a pak je podle potřebných programu upravil podle potřeby :) Stejně takhle to bude na PS3. Open PSJ použiješ pouze k vydumpování či příme instalace patchovaného firmwaru, tak jak to známe u PSP potom mužeme teprve PS3 považovat za hacknutou.

PS: Pokud narážíš na mě, věř mi že už jsem vice než hello Word opravdu napsal =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný no napsal sem to asi blbě že je za týden hacknutá ale určitě od toho hacku už nemá zas tak daleko vypadá to slibně a co se týče toho výsměchu Sony ono to docela k smíchu je když se tak vychvalovala jak jí nikdy nikdo neprolomí a ono zničeho nic bum a zdá se že to půjde více způsoby teď jestli výjde a přeju Sony aby to těm Hackerum vyšlo aby naprogramovaly Sixaxis tak to bude pro Sony velká rána :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud PS3 spustí nepodepsaný kód, pak jsou tu stejné možnosti jako u JTAGu a záleži jen na programátorských schopnostech nadšenců, takže Xbox by měl být v současné době vpřed jen díky tomu, že JTAG už je tu nějakou dobu. Co se týče tohohle hacku, tak naopak myslím, že tohle se Sony bude zalepovat těžko.

Způsob je pořád stejný, jen se to portuje na jiná zařízení a v základu to stále vychází z diagnostiky původních JB, který vychází se Sony kódu. Tvrdit opak by byl nesmysl, to by tu byla open-source řešení už dávno. PS3 se v počátku nepovedlo prolomit kvůli schopnostem...ale přístupům, sakra dobrým přístupům...u Xboxu to bylo úplně jinak, jsou léta vývoje a úprav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud PS3 spustí nepodepsaný kód, pak jsou tu stejné možnosti jako u JTAGu a záleži jen na programátorských schopnostech nadšenců, takže Xbox by měl být v současné době vpřed jen díky tomu, že JTAG už je tu nějakou dobu. Co se týče tohohle hacku, tak naopak myslím, že tohle se Sony bude zalepovat těžko.

Ano, SONY bude zalepovat těžko...a jasně nám to naznačila svýma žalobama, kdyby se jednalo o pouhý softwarový problém konzole, SONY by vydala firmware update dříve než by PSjailbreak vubec přišel na svět.Bootloader je zapsaný "na pevno". Je tedy jen otázka času, než se objeví nějaký ten "Custom-Firmware" :)

A neargumentuj pořád s tím že to vychází ze SONY kodu, pouze používa boot sekvenci kterou používala sony v servisních jendotách - což se ani nedá považovat za kod. Navíc to OzModchip při soudním jednání také dukladně doložil na internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu