Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Filmy na Wii


Lazyt

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Počítám že teda máš hack a Homebrew channel...?

Jenom si stáhneš mPlayer CE buď přes PC nebo nejlíp přímo ve Wii přes Homebrew Browser (pokuď ho máš)

A spustíš přes Homebrew channel...

Reálný nebezpečí bricku neni... (taky mám verzi 4.2)

Kdyžtak napiš kdyby ti něco nešlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no homebrew chanell mám ale nemám ten homebrew broswer to jde o nějaké speciální stahování hacků přímo z internetu na wii že ? ale já si to stýhnu na sd kartu

tak to funguje parádně ale když spustim fil tak ta modra dioda na wii stalé přeblikává podle zvuku ve filmu to má být schválně ? a nedá se to vypnout ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Homebrew Browser je na stahování Homebrew aplikací přímo přes Wii (nemusíš nic řešit přes PC - doporučuji stáhnout)

S tou diodou (počítám že myslíš to osvětlení kolem mechaniky (nebo diodu na tlačítku power)) je to zvláštní - koukal jsi do nastavení mplayeru? Třeba se to tam dá někde vypnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau, už se to řešilo tady: http://console-forum.net/tema/78691-funkcni-mplayer-0-76-jako-channel-jeho-upravy-a-nastaveni?highlight=mplayer

EDIT: Možná by se ti moh hodit Mplayer CE Forwarder - to je channel kterej funguje jako odkaz (ikona) pro Mplayer nainstalovanej na karte. Více info a download najdeš tady: http://www.wiihacks.com/homebrew/47722-mplayer-ce-0-77-here.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu