Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chtěl bych složit tým (Counter Strike)! čtěte více :)


fReDyY

Recommended Posts

Řekl bych že je to naopak :D ale nebudem se o tom hádat

No hádat se nebudem, ale fakt si myslíš, že je to naopak? Já jsem po dvou roční pauze hrál chvíli znovu 1.6 a řekl bych asi tak jako průměrný hráč a potom jsem na chvíli zkusil Source a najednou ze mě byl strašnej skiller. Myslíš, že je to takhle správně? Source je podle mě zjednodušený a hráči co si fakt chtějí zahrát mají lepší hrát 1.6 než source u kterýho bych řekl, že podle mě je snažší získat skill (hlavně u hráčů co hráli 1.6). Každej má svou oblíbenou hru a pokud někdo radši hraje Source, tak mu to neberu jenom je to podle mě snažší než 1.6 kde se nedá jen tak za běhu dost často trefit hlava přes celou mapu.

Jinak napište mě do toho klanu už a zajdem něco chvíli zahrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Junior Moderators

Rád bych se přidal, nick ve hře mám .:Spenat:., ale pokud přibyde ten název klanu, asi smažu ty tečky a dvojtečky :D A pokud jde o mě, hlasoval jsem pro Křečky zkázy :D

Jo a ohledně těch křečků...je to jenom návrh, ale...Proč to překládat? Nebyl by hezkej tag prostě podle Křečci zkázy=KZ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu