Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

http://aukro.cz/show_item.php?item=1231244495

Akorát někoho poprosím o vysvětlení, když na tento kit nahraju backup broswer, nebo lépe řečeno nějaký soft nahradím tím plně ten PSJailbreak?

Nebo ještě jinak jaký soft potřebuju k tomu abych si to nainstaloval, popřípadě kde ho seženu? díky předem za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomoc, pořád nefunguje idroid vše se uděla ale po restartu žádný boot manager a výběr install co dělám špatně ty souborz v idroid mám někam nakopírovat nebo jen spustit dát shoot čekat a pak by mi mělo naběhnout boot prostředí nebo jak teda? sem v háji......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomoc, pořád nefunguje idroid vše se uděla ale po restartu žádný boot manager a výběr install co dělám špatně ty souborz v idroid mám někam nakopírovat nebo jen spustit dát shoot čekat a pak by mi mělo naběhnout boot prostředí nebo jak teda? sem v háji......

no ja som sa stym drbal asy tri dni a stale nic,ale moj problem je ze som mal FW 4.0 potom som downgradol na 3.1.3 a spravil jailbreak so Spirit a po dlhych troch dnoch trapenia sa,som si vsimol taku vetu v navode ze: "OpeniBoot will NOT work with the Spirit or Jailbreakme.com jailbreaks" tak mi klesol usmev.Snad ti to pomoze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem psal.... mel jsem 3.1.3 a neslo to...... tak jsem udelal downgrade na 3.1.2 a vsechno funguje jak vino.... Dneska jsem hral God of War III asi 3 hodiny a dcery byli totalne v pytli :))) super pozitek nad tak dobrou hrou na plazme 129 cm ve Full HD a domacim kinem.. fakt super... tedka mi bracha dela USB modul na chipu PIC 18F2550, tak jak to prijde, tak to necham stale zaply v PS3 a nebudu nic resit, ale na iPhone to funguje krasne... Jenom tedka resim kde sehnat poradny zdroj funkcnich her, prootze je spousta odkazu na hry, ale ty hlasi chybu v eBoot, takze nespustitelny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by mne, kdo z Vas uz zkusil JailBreak a jaky (ten za penize, nebo tu jeho asi lepsi verzi zdarma?)

btw ja jsem to jeste nezkousel, nemam jailbreak - cekam az nekdo udela free verzi pro normalni USB flashku, nebo iphone - ale chci se zeptat, zkousel tu nekdo nahravat data nejak primo do PS3 z PC?

Nechce se mi kupovat externi disk usb 2.0

u Red Dead Redemption je v .nfo tohle:

To use this you MUST upload it to your PS3 by FTP into /dev_hdd0/game/LAUN12345/GAMEZ .

IT WILL NOT WORK ON AN EXTERNAL HARD DRIVE - STEALTH BACKUP MANAGER NOT SUPPORTED, USE ORIGINAL.

Vi nekdo neco o teto moznosti?

a jeste neco, i kdyz sem smazal vsecky dema atp tak mam porad v PS3 volno nakejch 50GB z 70.. wtf ? :) cim to muze byt. Savy maji minimum, to jsem se koukal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro normlani USB flashku to asi nikdy nebude, nema ten spravny programovatelny CHIP, ano me funguje na 100 % JB na iPhone. Z PC do PS3 muzes kopirovate treba pres PS3 FTP Server

Tak pokud uz to zacina fungovat, tak by se snad mohli rozjet zalohy her v CZ jazyce..Jenom podotykam, ze musi byt udelany pres Backup Manager.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu