Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Ver tomu ze tam bude : 3.42 + nova deska.Dle oznaceni konsole - CECH-25XXA-B je jedinou zmenou nove znaceni.

Mimula serie : CECH21XXA-B - Brezen ta jeste v pohode jde.Kazdopadne tam 3.42 na 100% bude :)

a není jen označení řady tak, že cech21 byl 250GB model a cech25 je 320GB model? vycházím z
 [url]http://www.semperthree.com/PS3-Specifications.html[/url] 

btw:taky zvažuju co objednat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom - ale to je OK, ty musis spustit tu hru pres Backup Manager, potom te to hodi zpet do XMB a v GAME MENU by si mel videt symbol media se hrou a teprve odtamtad to spustit..

(nezapomen mit origo nejake medium v mechanice)

Tak mne to spustí rovno hru z Backup Manageru, nehodí ma zpeť do XMB.. nabootované mám cez iPhone 3G, hra na internom 250GB..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau reknetemi nekdo jak a kterou slozku kopirujete naten HDD v ps3 dik!:)

edit:myslim slozku s hrou stahl jsem si hru ale nevim jak ju nakopcit do hdd co je v ps3 mam AVR USB 162 vse me funguje ale nemuzu dostat hru do ps3 mam ju na flašce a nevim co s tim budu vdecnej kdyz mi nekdo poradi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Myslim si ze ten Xecuter bude docela nabouchanej.Jeste jsem nepochopil na co jsou tam dve mackatka ? Vyp/zap ?

Nebo RESET a druhy je vypnuty ? :)

Ty jsi lolo, ty si něco objednáš a pak ani nevíš, co to umí :-)

Robust HW/Reset Buttons (Simple Once-Only Operation When Programming)

The product is as high quality as you can expect from anything manufactured by Xecuter and naturally we helped to tweak the design a little to make sure it was spot on (Cleaned up schematic, added Power & Status LED's, made sure all 22 I/O lines were available, more durable RST/HWB buttons for bootloader access etc)

To enter the bootloader mode you should simply press and hold HWB button, then press and release the RST button.

Já tě nechápu... Je to jedno jestli si koupíš čip za 800kč nebo za 2000kč pořád to prostě bude fungovat stejně. Žádný výhody dražší a vymakanější čip co se týká JB nemá...

Částečně jsem na tvůj příspěvek odpověděl citací výše. Co se jednoho konkrétního účelu týče - JB pro PS3, pak ano, je asi zřejmě jedno, který produkt koupíš. Ale pokud se bavíme o komfortu užívání, o tom, že toto není žádný nedodělek, o tom, že díky plnému přístupu všech 22 I/O jsou jeho možnosti někde dál, než u některých jiných, pak odpovídám - za toto se vyplatí dát tu stokorunu navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a není jen označení řady tak, že cech21 byl 250GB model a cech25 je 320GB model? vycházím z
 [url]http://www.semperthree.com/PS3-Specifications.html[/url] 

btw:taky zvažuju co objednat

CECH-21XXA - 120GB , CECH-21XXB - 250GB.Ja mel tu moznost si ji koupit na aukru.Kdy jsem videl oznaceni : CECH-2104A ( Jedna se verzi,ktera se prodava v Nemecku )

Podstatne je : CECH-21 ... XX ... A 120 GB dle oznaceni by to mela byt verze s CPU : 45 nm a GPU na 40 nm.Oznaceni CECH-25XXA a B ma stejne vlastnosti jako jiz zminovana verze CECH21 ...

Tak si myslim ze jedinou zmenou ,ktera zde je : nova deska ?? Proste se me zda blbost,aby kvuli zmene HDD presznacovali konsoli ? Hlavne si kupte konsoli kdo ji nemate hned,pac tam jiste bude novejsi verze FW :-)

Takze za me : Pokud koupis konsoli hned : Bude tam 3.40 nebo 3.41 max !!!

A kupte si : CECH21 dle vaseho vyberu : 120GB nebo 250GB pro me GB nebylo postatny,pac tam stejne hodim 500GB a hotovo .-)

Snad jsem nekomu pomohl s vyberem.Ja si myslim,ze kdyz uz koupit konsoli tak at to neco vydrzi ,min zere a je tissi.Coz si myslim ze verze CECH-2104A by byt mohla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi lolo, ty si něco objednáš a pak ani nevíš, co to umí :-)

Robust HW/Reset Buttons (Simple Once-Only Operation When Programming)

The product is as high quality as you can expect from anything manufactured by Xecuter and naturally we helped to tweak the design a little to make sure it was spot on (Cleaned up schematic, added Power & Status LED's, made sure all 22 I/O lines were available, more durable RST/HWB buttons for bootloader access etc)

To enter the bootloader mode you should simply press and hold HWB button, then press and release the RST button.

Částečně jsem na tvůj příspěvek odpověděl citací výše. Co se jednoho konkrétního účelu týče - JB pro PS3, pak ano, je asi zřejmě jedno, který produkt koupíš. Ale pokud se bavíme o komfortu užívání, o tom, že toto není žádný nedodělek, o tom, že díky plnému přístupu všech 22 I/O jsou jeho možnosti někde dál, než u některých jiných, pak odpovídám - za toto se vyplatí dát tu stokorunu navíc.

Jsem rad ze jsem si objednal tento vyrobek uz jen proto ,ze XECUTER je hodne znama vec.Sam mam jeden v Xboxu1 :-)

Respektive Xecuter 2 ,ktery bezi po tech letech znamenite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fungují prosím na PS3 EU s jailbreakem hry určené pro USA.

Děkuji

Všechny hry jsou region free jestli máš jb nebo ne, je to jedno.

___________________________

Jinak můj dotaz.. Vím že se to tu omýlá nejmíň stokrát denně, ale mám čím dál míň času a hack scénu nesleduju. Je možné použít jako jailbreak HTC HD2 nebo aspoň iPhone 3G? Případně jak na to? :) Dík za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny hry jsou region free jestli máš jb nebo ne, je to jedno.

___________________________

Jinak můj dotaz.. Vím že se to tu omýlá nejmíň stokrát denně, ale mám čím dál míň času a hack scénu nesleduju. Je možné použít jako jailbreak HTC HD2 nebo aspoň iPhone 3G? Případně jak na to? :) Dík za každou radu

Tu to pekne popísal Kony.cz pre iPhone 3G http://console-forum.net/tema/101515-ps3-jailbreak-vsechny-otazky-sem?p=940060&viewfull=1#post940060

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidicky. Mozna tady podobny dotaz uz byl, v tom pripade se omlouvam; rozjel jsem Backup manager pres Android na HTC HD2, vsechno v pohode. Do slozky GAMEZ jsem zkopiroval Mafii 2, v mechanice mam NHL 09. Kdyz ale dam nacist Mafii 2, system se restartuje a porad mam moznost spustit pouze NHL, Mafie se mi vubec nezobrazi. Nejaka rada? Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu