Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

To je jedno kedy ho vydajú. Vec sa má tak, že pokiaľ by to vypustili anonymne, tak by si nikto nemohol pripísať zásluhy a v tejto branži je to nemyslitelné. Zvučné meno a popularita rôznych grup je postavená práve na tom, kto vydá hack, dielo, crack, patch a pod. ako prvý. Keby to vypustili teraz pod svojimi "menami", tak asi každý môže tušiť čo by zo strany Sony následovalo vid. Geohot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, potreboval bych od někoho jen stručnou pochopitelnou rekapitulaci jak na hack ps3 s fw 3.55 aby se mohli spouštět stazene hry :D chci to udělat kamosovi k narozkam včetně hdd atd.

Nějakou co nejjednodusi možnost a zároveň nejbezpečnějsi abych mu z toho neudělal Brick :D

Dostal jsem se k tomuto http://console-forum.net/tema/113184-ps3-3-55-custom-firmware-faq bohužel nikde není popsané jak postupovat pokud mim cilem jsou pouze hry. Díky za trpělivost.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, potreboval bych od někoho jen stručnou pochopitelnou rekapitulaci jak na hack ps3 s fw 3.55 aby se mohli spouštět stazene hry :D chci to udělat kamosovi k narozkam včetně hdd atd.

Nějakou co nejjednodusi možnost a zároveň nejbezpečnějsi abych mu z toho neudělal Brick :D

Dostal jsem se k tomuto http://console-forum.net/tema/113184-ps3-3-55-custom-firmware-faq bohužel nikde není popsané jak postupovat pokud mim cilem jsou pouze hry. Díky za trpělivost.. :)

Ten odkaz čo si vložil si myslím hovorí za všetko. Pokiaľ vieš čítať tak to spojazdníš. Pre doplnenie toho článku doporučujem CFW Kmeaw 3.55 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřeboval bych prosím odkaz na funkční fix na hru Tomb Raider Trilogy na 3.41.Použil jsem jeden od belmonda hra se normalně rozjede až po vyběr z jedné ze tří her.Pokud jakoukoliv vyberu tak se nespustí pouze černá obrazovka.Už se mi to dlouho u žádné hry nestalo aby nejela.Snad někdo ví co stím.Mockrát děkuji za radu Víta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu