Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Tak sekce o CFW tu je ale nikdo ji neaktualituje a jsou tam zastaralý věci.

Sentello: o TB2 zatim nic nwm a pokud vyjde tak už to je jen o výdělku autorů(ikdyž to je i TB)

Pokud budeš mít E3Flasher tak můžeš mí dualboot 4.10\3.55 a přepínat, ALE zálohy nových her nespustiš na to furt potřebuješ TBdongle, nový hry budeš moc hrát pouze jako original když přepneš na 4.10

EDIT: možná si četl někde TB2 protože se ten dongle jinak jmenuje Jailbreak 2-TrueBlue

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tiger

Chtělo by to aspoň aktualizovat, ale ti co už mají hacknuté PSko tak tohle neřeší že?

@Nemec30

Jasný začínám to už chápat. E3 mě prostě jen downgraduje na cfw 3.55 a některý hry vyžadující fw3.55 si zahraji. Na hry který vyžadují fw3.55 a novější použiji True Blue Dongle.

je ještě nějaký jiný způsob jak rozchodit nové hry?

Ptám se abych věděl co všecko mám objednat z číny, E3 je jasný ten potřebuji ale nově si na seznam připíšu i ten true blue.

Jinak moje nejasnosti kolem nového True Blue dongle jsi vyjasnil, ano opravdu jsem na nějakém ruském webu viděl TB2 – myslel jsem si že se jedná tedy o nový. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu lidi, co sem pišou,jak mam jailbreaknout PS3 s FW 4.00?...to je prostě totální demence,to sito nemůže na foru najit?! Je tu milion zbytečných komentářů a to nemluvim o tom,že každej den sem minimalně dva-tři lidi přidaj topic o tom, jak jej JBnout!... děti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu lidi, co sem pišou,jak mam jailbreaknout PS3 s FW 4.00?...to je prostě totální demence,to sito nemůže na foru najit?! Je tu milion zbytečných komentářů a to nemluvim o tom,že každej den sem minimalně dva-tři lidi přidaj topic o tom, jak jej JBnout!... děti

To měla být narážka na mě ???

Proč bych to neměl vědět, už se domlouvám na koupi E3 flasheru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sentello: tady je video který popisuje celý proces http://www.youtube.com/watch?v=WHNw2E4tU6c&list=UU2bSw6ky6_cNUksWERh9_2g&index=3&feature=plcp

jinak teda potřebuješ E3 Flasher, podle toho videa potom potřebuješ přes ESATA připojit HDD, microSD, a downgrade dongle, a nějakou flashku na nahrání FW.

k tomu donglu na downgrade.... na tom videu je ještě úplně originální JB, kterej už neseženeš, ale mělo by stačit když koupíš teensy 1.0 desku a na ni nahraješ downgrade hex(můžu ti ho v nejhoršim někam uploadnout pokud ho neseženeš)

ještě k tomu procesu... ten downgrade se tam dává proto, že uvede PS3 do servisního menu, a z něj se instaluje ten OFW(píšu jen proto že na videu nebylo servisní menu vidět)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

__________________Jailbrake 4.11 je______________ venku staci pockat par dni a je to venku na serverech, kdyby nekdo chtel urgentne PS3UPDAT.PUP-jb 4.11 tak si musi zaplatit na ne teto strance najdede vse co potrebujete hodne stesti :D :D

http://www.transamgrafx.com/apps/forums/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,jen nejsem ♥♥♥♥♥, kazdy den sleduju nextgenupdate,ps3news,ps3novinky a ps3hax a o CFW bych vedel a navic je to ♥♥♥♥♥ina,kdyz FW 4.11 vyslo vcera...mysli hlavou a ne zaludem

Dneska pred hodinou to vyslo co ti mam na to odpovedet ....a nebud hruby.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to neni exploit:D to je payload tedy to co je nahraný na tom donglu a neslouží to k JB3.56+ ale konečně k prolomení donglu aby jsme mohli hrát hry který bez toho donglu nejdou.

Jo a jinak to neni novinka tyhle informace byly na devwiki už před 4měsíci jen je někdo obnovil a začalo se o nich mluvit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu