Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

čau , mám teensy ,a nevím jak spustit psn hry.Používám ext. hdd ,udělal jsem si složku GAMEZ a do toho házím hry s id a to mi jdou ale hry jako jsou No.More.Heroes.Heroes.Paradise.NTSCJ.PS3 má jen jeden soubor-> BLJS10072.arc , The Last Guy-> EP9000-NPEA00080_00-THELASTGUY000000.pkg , tam mi hází hlášku Game EBOOT.BIN is not valid, can´t launch .Poradíte mi někdo jak je spustit?a jakou složku udělat díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by mi nekdo prosim sepsat jednoduchy navod :-) jak dostat do interniho disku ps3 hry ? :-) kdyz to pujde dam 15GB na czshare :-) nemam ale internet.... tak mne napadlo jedine pres sitovku nebo vytahnout z ps3 hdd zapojit k pc a normalne to tam nakopčit :-) FTP servr sem zkousel a nejde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by mi nekdo prosim sepsat jednoduchy navod :-) jak dostat do interniho disku ps3 hry ? :-) kdyz to pujde dam 15GB na czshare :-) nemam ale internet.... tak mne napadlo jedine pres sitovku nebo vytahnout z ps3 hdd zapojit k pc a normalne to tam nakopčit :-) FTP servr sem zkousel a nejde....

1. stiahni si PS3-FTP-Server.pkg, nainstaluj ho do PS3, prepoj ho s PC sietovym kablom s PC a chod do nastaveni - internet a tam daj internet connection-enable.Potom si stiahni FileZilla a fungujes.

2. stiahni si ComgenieAwesomeFilemanager.pkg, nainstaluj ho do PS3,spusti a pripoj externy hdd.Funguje ako total commander. Na jednej strane vyber zlozku dev_usb to je externy hdd a na druhuj strane dev_hdd0 to je interny hdd. Hry ukladaj do /dev_hdd0/game/LAUN12345/GAMEZ/ID HRY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz prepnu na HDMI, tak to obraz nenajde.

Když přepneš na HDMI co? Pokud na HDMI přepínáš po Tebou popsaném zákroku pouze TV, tak ještě musíš v settingu PS3 nastavit výstup, protože zapnutí PS3 dlouhým podržením přivodí reset nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau , mám teensy ,a nevím jak spustit psn hry.Používám ext. hdd ,udělal jsem si složku GAMEZ a do toho házím hry s id a to mi jdou ale hry jako jsou No.More.Heroes.Heroes.Paradise.NTSCJ.PS3 má jen jeden soubor-> BLJS10072.arc , The Last Guy-> EP9000-NPEA00080_00-THELASTGUY000000.pkg , tam mi hází hlášku Game EBOOT.BIN is not valid, can´t launch .Poradíte mi někdo jak je spustit?a jakou složku udělat díky

Zkusil bych třeba i ten PKG soubor nejdřív nainstalovat stejně, jako Backup manager ;)

mohl by mi nekdo prosim sepsat jednoduchy navod :-) jak dostat do interniho disku ps3 hry ? :-) kdyz to pujde dam 15GB na czshare :-) nemam ale internet.... tak mne napadlo jedine pres sitovku nebo vytahnout z ps3 hdd zapojit k pc a normalne to tam nakopčit :-) FTP servr sem zkousel a nejde....

No tak připojit PS3 disk k PC samozřejmě nejde. Nejlepší řešení je aktuálně asi externí disk a interní jen pro hry se soubory většími jak 4GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

First download this: MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Password: www.xbox360iso.com

Step 1:

Drag the .pkg file you want to install onto the application executable.

Step 2:

If everything went ok, a folder called "00000xxx" (xxx is a random number) should be created.

Step 3:

Copy the .pkg file inside the folder.

Step 4:

Copy the entire folder in your PS3 into "/dev_hdd0/vsh/task"

Step 5:

Reboot your PS3 (without the jailbreak) and the package should appear in the GAME menu, ready to be installed.

tohle sem našel na internetu, zkoušel sem to měl sem hru i nainstalovanou, ale když sem to chtěl spustit tak prostě jen zčernal obraz a nic víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkud máš staženou tu hru, podle mne nebyla vytvořena Backup Managerem 1, stahnul jsem spousty her co jsou kopie DVD a nejdou a přesně vypisují Eboot atd.. Dočetl jsem se, že by to mohlo jít zeditovat nějakým programem v linuxu.

, ale jáho nemám. Jediný co poradím, tak stáhni ověřené hry.

Hele tak mám třebas Mafii 2 (piratebay) , což mám pocit že tu někdo psal, že mu jde normal...fakt nevim co s tim, složky na ext. mám udělaný podlé návodu, neni třeba nějaký pořadí jak mám připojit ten ext? Třeba zapnu konzoli, aby mi šel JB, než zapnu backup manager, musim vložit origo disk a potom třeba teprve připojit ten exterňák? Zkoušim ještě FTP, že bych to hodil do inter., ale ten zatim taky nemůžu rozjet :/ asi jsem lamka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asterix13: jeste doplnim..... potrebujes cross kabel pokud budes pouzivat pc-ps3 pokud pres switch je to 1-1. Nastav v ps3 v internet nastaveni treba ip 10.0.0.100 mask 255.255.255.0 gateway 10.0.0.1 v PC si nastav u sitovky ip 10.0.0.1 masku 255.255.255.0 pak spustis v ps3 ftp server a v pc pouzijes treba totalcmd v horni liste das ftp a vytvoris nove pripojeni adresu zadas tu ps3 napr 10.0.0.100:21 username: FTPD12345 password: zadny hry nahravas ted pisu z hlavy hdd_0/game/launftpd../gamez"musis vytvorit!"/IDHRY psal jsem to rychle, ale treba to nekomu pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když přepneš na HDMI co? Pokud na HDMI přepínáš po Tebou popsaném zákroku pouze TV, tak ještě musíš v settingu PS3 nastavit výstup, protože zapnutí PS3 dlouhým podržením přivodí reset nastavení.

jj vím, měl jsem zapojeny oba kabely jak HDMI tak ten klasicky a zkousel jsem to v nastaveni PS3 prepnout a na TV mi pres HDMI zadny signal nenaskoci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že už jsi to rozběhal - dobré to vědět, taky zkouším Teensy 1.0 + PSGroove, už jsem to i párkrát vypnul, ale najelo to vždy. Těžko říct, čím to bylo, nicméně ještě před JB se mi párkrát stalo, že AV receiver neměl na vstupu HDMI žádný signál z PS3. Ale stačilo přepnout AV receiver na jiný HDMI vstup a zpět a naskočilo to, takže to ani nemuselo být konzolí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že už jsi to rozběhal - dobré to vědět, taky zkouším Teensy 1.0 + PSGroove, už jsem to i párkrát vypnul, ale najelo to vždy. Těžko říct, čím to bylo, nicméně ještě před JB se mi párkrát stalo, že AV receiver neměl na vstupu HDMI žádný signál z PS3. Ale stačilo přepnout AV receiver na jiný HDMI vstup a zpět a naskočilo to.

Jako měl jsem včera docela vítr no, abych nemusel kupovat znova PS3, ale tak nějak jsem o tom i přemýšlel koupit si toho slima s tim move starter packem dokud jsou ještě na trhu s nizsim firmwarem.

Ale tak snad nebude potreba. Nevim vubec cim to mohlo byt, mam to na miste kde je docela dobra cirkulace vzduchu, takze teplotou by to asi byt nemelo. V nastaveni jsem vse delal spravne, jelikoz to nedelam prvne, tak docela nechapu, ale jsem rad ze to zase jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi neni možný, když mi backup manager "nevidí" hry na exterňáku, když ho mám naformát. do NTFS, že by měl být ve FAT32? KDyž totiž připojim k ps3 tenhle exterňák, tak se mi vůbec nezobrazuje, třeba ani ne ve filmech, ale jak připojim flashku fat32, tak tu to vidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi neni možný, když mi backup manager "nevidí" hry na exterňáku, když ho mám naformát. do NTFS, že by měl být ve FAT32? KDyž totiž připojim k ps3 tenhle exterňák, tak se mi vůbec nezobrazuje, třeba ani ne ve filmech, ale jak připojim flashku fat32, tak tu to vidí.

Však to musí být ve FAT32 . NTFS podpora by mela být až v nové verzi backup manazera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ještě není, bohužel, ale můžeš to tam cpát přes FTP server. Taky to tak dělám.... ;-)

No o tom jsem se už pokoušel, ale nepovedlo se mi to rozchodit, když totiž spustim v ps3 FTP, tak mi namísto IP adresy nahoře naskočí jen nápis xternal.libsre.sprx a nevim co s tim. Možná jestli nemusim nějak přenastavit IP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o tom jsem se už pokoušel, ale nepovedlo se mi to rozchodit, když totiž spustim v ps3 FTP, tak mi namísto IP adresy nahoře naskočí jen nápis xternal.libsre.sprx a nevim co s tim. Možná jestli nemusim nějak přenastavit IP...

ja to mam vse propojeny pres router a ip mam danou automaticky a zjistil jsem si ji ze samsung manageru pres kterej si poustim na PS3 filmy jako pres media server

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem psal že to nejde rozjet když nemáš licenci z PSN

Ludia,hodte tu niekto neaky strucny navod krok za krokom ako mozem spustit add-ony a psn hry cez PSN Demo Installer,uz som vyskusal hoc co a stale nemozem nic spustit,s mojou slabou anglictinou a google prekladacom asi niekde stale robim chybu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu