Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

mám úplně stejný problém. Sesíťuju PS3 s compem přes routera. Přetáhnu hru do PSka a totálně nic nepřenesu do PSka. Firewall a vše možný mám vypnutý. Používám taky Filezillu..

Poradí někdo?

Mas v PS3 nahrany a aspusteny napr. blackb0x FTP Server ? Pokud ano, tak zkus kabel napojit z PC primo do PS3 a pretahovat pouze soubory (ne adresare).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas v PS3 nahrany a aspusteny napr. blackb0x FTP Server ? Pokud ano' date=' tak zkus kabel napojit z PC primo do PS3 a pretahovat pouze soubory (ne adresare).[/quote']

jo jo to právě mám, když mi na PSku ten backk0x po nějaké době vypadnul, tak mi to hned odpojilo připojení ve FileZille, takže na to si pozor dávám.

Já měl zato, že přímo PSko s počítačem ani se síťovat nejde....kde bych pak vzal IP adresu, když na síťovej kabel je u PSka jenom jeden vstup přece...

FileZilla mi vyhovuje, ale když nikdo neporadí co dál tak zkusím i ten WinSCP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde bys bral IP adresu? No treba si ji tam rucne vytukas? No ma jeden vstup - na 1 kabel 1 vstup.. Kolik by jsi chtel vstupu? :lol:

A k te filezille. Dejte si Upravit -> Nastaveni -> Spojeni -> Casovy limit v sekundach: a dejte tam 0 Pak dejte Upravit -> Nastaveni -> FTP -> Udrzuj spojeni FTP -> Zasilat prikazy udrzujici spojeni... - filezilla pak bude posilat noopy, aby vas to neodpojilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde bys bral IP adresu? No treba si ji tam rucne vytukas? No ma jeden vstup - na 1 kabel 1 vstup.. Kolik by jsi chtel vstupu? :lol:

A k te filezille. Dejte si Upravit -> Nastaveni -> Spojeni -> Casovy limit v sekundach: a dejte tam 0 Pak dejte Upravit -> Nastaveni -> FTP -> Udrzuj spojeni FTP -> Zasilat prikazy udrzujici spojeni... - filezilla pak bude posilat noopy, aby vas to neodpojilo.

Dík za tipy draku, zítra to prubnu a dám feedback zda to pomohlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám úplně stejný problém. Sesíťuju PS3 s compem přes routera. Přetáhnu hru do PSka a totálně nic nepřenesu do PSka. Firewall a vše možný mám vypnutý. Používám taky Filezillu..

Poradí někdo?

No ja mam problem že mne sa PC s PS3 ani nespojí a to dávam dobrú IP čku a aj port 21 skusal som heslo a meno a aj bez neho a stale nič. Oba spôsoby či už router alebo napriamo proste sa spolu nespoja. Môže to byť napr. tým že mám Windows 7 64 bit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto to nefunguje, když strčíš tu 320tku do PS3, tak ti ji sformátuje. Navíc obnovu z interního HDD PS3 nezná. Navíc jsi ve špatné sekci, na tuto problematiku je jiné téma, nápaditě pojmenované výměna HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dalsi otazku. Jak je to ted s banovanim? kdysi sem cet ze bych si mel udelat offline druhej "login" na ps3 aby na me neprisli.

Ale ted sem vlastne diky 3.41 odstrihlej stejne ne? Nebo muzu dostat jeste i tak ban? A jak to vypada s rozchozenim hrani her online a ps store do budoucna kdyz chci pouzivat ps JB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má nějáký další ( skrytý ) význam, že na daném zařízení fungujou či nefungujou LEDky ? Krom toho, že to ukazuje co se právě dějě (inject, success apod.) ? Já jen, že je kolem toho taková mánie, když někomu ty LEDky fungují. Mně teda nic nebliká, ale maká to bez problému. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam problem že mne sa PC s PS3 ani nespojí a to dávam dobrú IP čku a aj port 21 skusal som heslo a meno a aj bez neho a stale nič. Oba spôsoby či už router alebo napriamo proste sa spolu nespoja. Môže to byť napr. tým že mám Windows 7 64 bit??

Já mám zase , že mě to spojí , odesílám hru ale pak se to odpojí ,takže se mi nepovede dát hru do ps3 .Když nainstaluju do ps3 ftp 1.1 , tak zase mě to ukáže ve filezille opening iso ,a pak spojení se nezdařilo nelze se spojit ze složkou ,či co tam bylo ...chtělo by to pořádně nastavit ve filezille , nebo mám na pi.. PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zase , že mě to spojí , odesílám hru ale pak se to odpojí ,takže se mi nepovede dát hru do ps3 .Když nainstaluju do ps3 ftp 1.1 , tak zase mě to ukáže ve filezille opening iso ,a pak spojení se nezdařilo nelze se spojit ze složkou ,či co tam bylo ...chtělo by to pořádně nastavit ve filezille , nebo mám na pi.. PS3

Veď použi Total Commander, kopíruje spoľahlivo na interný aj externý Hdd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ti kdo mají probrém s black screen, zkuste tu hru namountovat jak již doporučoval tekken, mě to pomohlo k rozběhu RR7 a uncharted 2

Ach jo, proč se všichni pořád dělají s těma složkama? Tohle je naprosto skvělá věc, která ti "naemuluje" jakoukoliv složku jako BD http://www.ps3hax.net/2010/09/release-nzhawks-awesome-mountpoint-manager-v1-0/

díky tekkene, trápil jsem se s tím 4 dny a tahal oba image znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to bude na FW 3.42 tak budu pěkně nasranej, chtěl jsem si už kupovat JB, ale přitelkyně updatovala na FW 3.42 tak to byl první problém a nyní když jsem po měsíci čekání, ztratil naději a updatoval kvůli demům z PSN na 3.50 a oni to pro FW 3.42 uvolní tak si asi půjdu hodit lano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zase , že mě to spojí , odesílám hru ale pak se to odpojí ,takže se mi nepovede dát hru do ps3 .Když nainstaluju do ps3 ftp 1.1 , tak zase mě to ukáže ve filezille opening iso ,a pak spojení se nezdařilo nelze se spojit ze složkou ,či co tam bylo ...chtělo by to pořádně nastavit ve filezille , nebo mám na pi.. PS3

Taky to tak mám. Nejvýhodnější je pro mě active mode a současně 3 přenosy. Ale je pravda, že je to celé divoké a náhodně to padá na hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau kluci...mam ciste teoretickou otazku na kterou znají na 100% odpoved chlapíci ze sony-ele neodpoví:)

jakou mam sanci ze na me prijdou a potrestají me,at uz v lepsim pripade banem,ci v tom horsim pripade auto-zmenou firmware na vyssi verzi nez mam ted(3.4.1). zapnu konzoli s J.B a spustim si internet browser na ps3,automaticke auktualizace samozrejme budou vypnuty.......je nejaka sance ze na me prijdou.........pokazde kdz du jen zridka na net pres ps3,si musim nervozne kontrolovat verzi s F.W information v konzoly a kdyz vidim 341 tak si oddychnu:) je treba se stimto zabyvat???jak moc ma sony konzoly na dalku posychrovanou a je mozne ze me potrestají pouze pres browser v konzoly????mel sem nocni muru......nakonec to skoncilo s nejnovejsim F.W!!!doufam ze to byl jen sen a pokud budu mit aut.aktualice vypnuty nic mi preci nehrozi..........ze ne,.,.ze:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebud paranoidni.. :D bez tveho souhlasu ti nemuzou upgradovat fw. Co budou delat nikdo nevi....pravdepodobne to dopadne tak, ze budou davat bany za online hrani jako na x360 nic jinyho vicemene delat nemuzou. Budou se branit zatim velice jednoduse, kazda nova hra bude vyzadovat nejnovejsi fw. Otazka zni zda to nekdo vyresi a to je nastesti velice pravdepodobne ;) hrani si s upraveno konzoli vzdy prinasi ruzna omezeni co se nesmi a kazdy si musi polozit otazku zda mu to za to stoji :) treba pokud se to rychle nevyresi jsem schopnej kvuli gt5 upgradovat FW a u tehle hry si da sony velkej pozor. Vsechny trumfy ma ted sony....zdrojaky jb atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebud paranoidni.. :D bez tveho souhlasu ti nemuzou upgradovat fw. Co budou delat nikdo nevi....pravdepodobne to dopadne tak, ze budou davat bany za online hrani jako na x360 nic jinyho vicemene delat nemuzou. Budou se branit zatim velice jednoduse, kazda nova hra bude vyzadovat nejnovejsi fw. Otazka zni zda to nekdo vyresi a to je nastesti velice pravdepodobne ;) hrani si s upraveno konzoli vzdy prinasi ruzna omezeni co se nesmi a kazdy si musi polozit otazku zda mu to za to stoji :) treba pokud se to rychle nevyresi jsem schopnej kvuli gt5 upgradovat FW a u tehle hry si da sony velkej pozor. Vsechny trumfy ma ted sony....zdrojaky jb atd.

online hraní me netrapí,od toho mam xbox.ps3 ma spis je kvuli ps1,2 hram+jako tresnicka na dortu psJB.porad nejakou pecku hru.ted mam na hdd nahrany nfs undecover a nic moc,po par hodkach to omrzi....takova arkadovka. mam jit do ridge racer??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemate nekdo mensi problem pri spoustení ps1,2her(jedna se o 60gb verzi ps3) v jailbreak modu mi nejdou spustit,tak musim vypínat a spoustet bez jail modu.takze si musim pred hraním rozmyslet co vlastne chci hrat.......uz aby nekdo udelal manager ktery by dokazal backupovat hry pro ps1,2 na ext.-int harddisk to by byla bomba!!! nevy nekdo z vas svetobezníků zda se jiz na takovem programu na 60g verzi pracuje................dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

můžete mi prosím poradit, kde se teď vyplatí JB nebo Teensy koupit? Abych nekoupil nějaký zmetek.

a pak jsem se chtěl ještě zeptat zda koupit JB nebo Teensy. někde jsem tu četl, že s Teensy mám možnost update do budoucna a jiných vychytávek, to prý s JB ne.

Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu