Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Jasně, ale takhle je to jistota....

Spíš mi někdo řekněte jak na Virtua Tennis 3? Sem se dočetl, že nejlepš podmnky pro tuhle hru jsou openmanager 1.13 a prázdná mechanika! Jenže, když vyndám origo BD z mechaniky, tak se mi hra v XMB neobjeví, pokud tam dám BD, tak se objeví, spustí se, ale je tam black screen! :-( :-) Nespustil jste už jí někdo?

no kdyz pouzivas DHCP server, tak nic vyplnovat nemusis a router ti ji prideli sam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

Mám teensy2.0_at90usb1286_16Mhz a když tam nahraju hex od hermese(psgroove_teensy++2.0_at90usb1286_16Mhz), teensy mi pak nefunguje(když ho pak vloužím do pc nebo ps3, teensy není načteno automaticky, pomačkávám různě teensy a až na 10-20 pokus načte).Raději jsem se vrátil ke klasice psgroov 1.1. Má někdo stejný teensy a hex soubor od hermese co mu funguje? Mohl by mi někdo poradit, popř. dát odkaz, kde je hermes hex pro moji teensy.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám teensy2.0_at90usb1286_16Mhz a když tam nahraju hex od hermese(psgroove_teensy++2.0_at90usb1286_16Mhz), teensy mi pak nefunguje(když ho pak vloužím do pc nebo ps3, teensy není načteno automaticky, pomačkávám různě teensy a až na 10-20 pokus načte).Raději jsem se vrátil ke klasice psgroov 1.1. Má někdo stejný teensy a hex soubor od hermese co mu funguje? Mohl by mi někdo poradit, popř. dát odkaz, kde je hermes hex pro moji teensy.?

http://ps3.playz.it/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

Paráda, děkuju.

A mohl by mi ještě někdo napsat, jak se to přesně dělá, spuštění be toho disku? Když mám psgroove hermes, najedu do Open manageru 1.161, dám patches mod, spustím, vrátí mě to do hl. menu v PS3 a tam mi ikoně app_home/PS3_game naběhne ikona se hrou, spustím bez disku a nic. Kamarád mi říkal, že ve svý open manageru něco zmáčne, dole mu to ukáže on, on a spuštěním hned hraje, bez toho, ni by to najelo do hl. menu. Ví někdo, jak na to? Já v open manageru žádný 2x off nebo 2xon nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapy . Mam takový dotaz, vim že to už bylo někde řečeno ale nechce se mi to všechno projíždět, Odkud koupit PS3 aby na ní byl na 100% FW 3.41 nebo nižší . Díky za odpověd

Kľudne zober aj z velkej predajne elektroniky. Tam majú zásoby na mesiac do predu a nová várka PSiek príde až tesne pred vianocami. Počítam, že to bude akcoška aj s hrami + ps move packom. Otázne je či SONY tieto konzoly už vybaví novým firmwarom. Napríklad konzoly s Move packom majú firmware 3.40 a to ich oficiálne aspoň tu v SK spustili 15.9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kľudne zober aj z velkej predajne elektroniky. Tam majú zásoby na mesiac do predu a nová várka PSiek príde až tesne pred vianocami. Počítam, že to bude akcoška aj s hrami + ps move packom. Otázne je či SONY tieto konzoly už vybaví novým firmwarom. Napríklad konzoly s Move packom majú firmware 3.40 a to ich oficiálne aspoň tu v SK spustili 15.9.

Přesně na ten Move pack jsem ted koukal, tak doufam že tam ještě ta 3.40 bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se chci zeptat.... Mam u brachy vyrobu PS3 JB postaveny na PIC18F2550... jak je na tom s updatama a naslednym pouzitelnym JB.... je nejaka specialni stranka kde by se dala sehnat HEX soubory primo pro tento JB ???? Vsude jsou jenom pro ostatni, ale nikde pro PCI 18F2550, je to mrtvy nebo stim muzu pocitat i do dalsich mesicu ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se chci zeptat.... Mam u brachy vyrobu PS3 JB postaveny na PIC18F2550... jak je na tom s updatama a naslednym pouzitelnym JB.... je nejaka specialni stranka kde by se dala sehnat HEX soubory primo pro tento JB ???? Vsude jsou jenom pro ostatni, ale nikde pro PCI 18F2550, je to mrtvy nebo stim muzu pocitat i do dalsich mesicu ????

Co trošku používat Google? http://www.ps3hax.net/2010/10/psgroove-v3-hermeswaninkokomathieulh/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu