Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

To silno pochybujem. Jediné v čom spočíva blok je na IP adresu. Neviem si predstaviť ako by to celé mohlo fungovať keď konzola je prenosná a dokázať niekomu porušenie zákona aj keď sa už konzola u dotyčného v byte nenachádza je nemožné. Nemôžeš na niekoho polovať pokiaľ nemáš dôkaz, že niečo podobné má v byte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to někdo chtěl přímo jak je to v podmínkách Sony...

  • You must not use any unauthorised hardware or software to access or use Sony Online Services or make, or distribute unauthorised software or hardware via, or in connection with, Sony Online Services (including but not limited to cheat code software or devices that circumvent any security features or limitations included on any software or devices).
  • You must not modify or attempt to modify the online client, disc, save file, server, client-server communication, or other part of any Service or cause disruption to any account, system, hardware, software, or network connected to Sony Online Services for any reason, including to gain an unfair advantage in any Service.
  • You must not bypass or attempt to bypass any user authentication systems or security feature or attempt to hack or reverse engineer any code or equipment in connection with Sony Online Services (unless permitted by applicable law).

No a možná zajímavý bude i tohle

Unless expressly authorised by us, you must not:

share, sell, transfer, rent or sublicense any Service or part of any Service to anyone else; or

Že by konec sdílení věcí na PSN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekku ale nynější JB je dočasný ne jako na PSP dokud se nevypne je tam..... tak jak to vystopujou? kdyz ho vypnu a dam tam originaly

Kdo ví jak to vystopujou, když se na PSN připojíš s JB, tak asi mají možnost to detekovat, o tom už se psalo.

proste ste trapny dete si stahovat na komp nebo na xko takle to poserete nam slusnejm co si hru klido koupi

Kdyby si byl tak slušnej, jak řikáš, tak by si hry nesdílel na 5 konzolí a kupoval si je jen sám pro sebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zelvak:

urcite se te vsichni na neco ptaly vypadni kdyz nemas nic k veci // soory za OT

To tekk myslel jsem jako že si pustim JB nejakou hru (offline zadny PSN) vypnu zapnu bez JB a hraju origa na PSN tak si myslim ze to ze zacatku nebudou mit tak vyšmáklí aby to poznali ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ma JB at hraje offline a kdo ma origos tak z vesela online moc to nereste a hotovo :-)

Ja osobne jsem PS3 kupoval na offline hrani za pomoci JB a jsem spokojenej.

Nemel jsem ani nikterak v planu pouzivat ps3 online za predpokladu,ze to bude stale OK fungujici,ale

nechci dostat na ps3 BAN jakoukoliv formou.Jak uz jsem vedl na Xku jsem si o tom zazil sve.

Nikdy nevite co se tam muze zmenit a jak maji ban posetreny.Muze se stat,ze vam pak treba pujdou jen disky pres mechaniku a nic

pres HDD nespustite .-) Ale to uz je moc sci-fi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne....JB je na offline hrani....zbytek je pro kaskadery :-D....vite co,..duveruj, ale proveruj. Nekdo tam vlitnite s JB na PSN a pak pisnite :-) jestli mate banan. Budu tomu verit, az se tu nekdo prihlasi a potvrdi, ze ma banan. U Xka se taky davaly banany,ale nikdy jsem nikoho nepotkal, kdo ho dostal! Muj svara byl s Xkem na netu 16hodin denne a nikdy nic. Mozna to je u Sony pravda, mozna jen bububu. Takze kdo dostane bananas, prihlaste se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zelvak:

urcite se te vsichni na neco ptaly vypadni kdyz nemas nic k veci // soory za OT

To tekk myslel jsem jako že si pustim JB nejakou hru (offline zadny PSN) vypnu zapnu bez JB a hraju origa na PSN tak si myslim ze to ze zacatku nebudou mit tak vyšmáklí aby to poznali ne?

Kdo ví, ale JB prý nechává v PS3 stopu o tom, že byl spuštěn. Tohle jsou ale jens pekulace, uvidíme co přinesou další dny.

jasne....JB je na offline hrani....zbytek je pro kaskadery :-D....vite co,..duveruj, ale proveruj. Nekdo tam vlitnite s JB na PSN a pak pisnite :-) jestli mate banan. Budu tomu verit, az se tu nekdo prihlasi a potvrdi, ze ma banan. U Xka se taky davaly banany,ale nikdy jsem nikoho nepotkal, kdo ho dostal! Muj svara byl s Xkem na netu 16hodin denne a nikdy nic. Mozna to je u Sony pravda, mozna jen bububu. Takze kdo dostane bananas, prihlaste se.

No u Xka se bany opravdu dávaj :D Vždycky ve vlnách najednou po celým světě, většinou na podzim po vydání COD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tekk ma pravdu vetsinou ve vlnach ale treba ja ho dostal kdyz zadna vlna nebyla a mel sem vysunutou mechaniku // věřil jsem si :D

jinak díky tekku ze si nakonec pochopil o čem hovořím doufam ze se to nejak dá a bude se moct hrát origa i "pálenky" (samozřejmě že se na PS3 hry nevypalují)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problém.Včera všechno ok hrál jsem normálně COD:BO z ext disku.Pak jsem tam nahrál na interní disk brunsvik pro bowling, ale když jsem ho chtěl pustit přes gaia manager v1.03 .Tak po označení to už nenaběhlo zpátky do xmb a ps3 se švíkla.To samý mě dělá multiman (nej).Děje se to u všech her co mam.Nelze se ani vrátit zpátky z manageru.Používám teensy 2.0 a PSGroove evilsperm PL3 zkoušel jsem i zpět v4b (jen zajímavost když je v4b tak je při R1 napsánot mem patch a při evilsperm je tam disc less -stejná verze gaia).Vypnul jsem internet a pořád nic.Nesetkal jste se s tim někdo?Mam 1.Ps3FAT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

přemýšlím,že bych si v PS3 vyměnil disk za 500GB.můžete mi poradit, jestli radši vybrat 500GB se 7200 ot. nebo stačí 5400 ot. někde jsem četl, že jsou docela velké časové rozdíly např. v nahrávání.

nebo nechat stávající interní a vzít si externí disk např. 1TB 7200 ot.

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

přemýšlím,že bych si v PS3 vyměnil disk za 500GB.můžete mi poradit, jestli radši vybrat 500GB se 7200 ot. nebo stačí 5400 ot. někde jsem četl, že jsou docela velké časové rozdíly např. v nahrávání.

nebo nechat stávající interní a vzít si externí disk např. 1TB 7200 ot.

Díky za radu

HDD do 750 gb a rychlost bych neřešil konzole není počítač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou časové rozdíly a myslim že jsou zanedbatelný.. Já nedavno pořídil 250gb s 5400rpm a pohoda..

Rychlost instalace her

GT-HD

5400rpm - 1:42.636

7200rpm - 1:32.993

Jericho demo

5400rpm - 2:08.629

7200rpm - 1:58.685

Tony Hawk demo

5400rpm - 4:11.184

7200rpm - 3:32.045

DiRT demo

5400rpm - 1:29.289

7200rpm - 1:25.385

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi rozjeli jste někdo "NEED FOR SPEED HOT PURSIUT" ?? Mam Ps3Break fw 1.7 (emulace z fw 3.41 na 3.50) a open manager 2.1H a Gaia manager 1.03 a ani s jednim mi to nejde rozjet. podařilo se vám to někomu ? a ještě mimo nejdou "Shaun White SnowBoarding EUR" a "IL 2 Sturmovik" tak mi prosim někdo něco poradtě, ptže už nevim jak na to.. možná v tom nejsem tolik zběhlej;) dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi rozjeli jste někdo "NEED FOR SPEED HOT PURSIUT" ?? Mam Ps3Break fw 1.7 (emulace z fw 3.41 na 3.50) a open manager 2.1H a Gaia manager 1.03 a ani s jednim mi to nejde rozjet. podařilo se vám to někomu ? a ještě mimo nejdou "Shaun White SnowBoarding EUR" a "IL 2 Sturmovik" tak mi prosim někdo něco poradtě, ptže už nevim jak na to.. možná v tom nejsem tolik zběhlej;) dík

Zatím to ješte nikdo nerozjel. Taky ješte nejde PRINCE OF PERSIA TRILOGY , SLY COLECTION a TWO WORLDS II . Musíme teda čekat jestli to někdo prolomí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu