Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Bylo tu dost dotazu na GT5...prekladat tech par slov nema smysl.

1.Editing the eboot will not work

2.Editing the param.sfo will not work

3.Replacing the eboot with the one from gt5 Prologue will not work

4.Review copies will not work on 3.41 or below

5.Debug Updates Will not work

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je uplne jednoduchy, pokud se nestane zazrak a nebudeme mit servisni pristup k FW 3.5 nebo CFW v ktery moc nedoufam. V lepsim pripade moznost podepsat JB zarizeni tak mame po prdeli. Je skoda ze to spousta lidi porad nechape :-( Reseni uz neni ani PSgrade na kterym se ted dost maka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz nad tim tak premyslim tak jsem zvedavy kam to povede protoze jestli se neudela neco cim Sonakum zavreme hubu tak prijdou jiny FW, novy SDK kity a ja nevim konretne co dalsiho, tak je otazka kdy nepujdou dalsi hry atd... To jsou Japonci a a ty se jak znamo jen tak nevzdavaj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dnes vlozim konecne GT5 do mechaniky a udelam upgrade na 3.50 a kaslu na celej JB... nene nekaslu mam dve konzole :) za cenu cca 5 orig her za dalsi PS3 to neni zas tak spatne reseni :D

presne tak ! To stejny jsem udelal i Ja, jednu mam ofiko s 3.50 a PSN a z druhe jsem udelal 3.41 s JB. Kdyz si clovek spocita par her, co si chce koupit, tak zjisti, ze dalsi konzole ho prijde levneji a jeste na tom vydela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

mám jailbreaknutou ps3 s nainstalovaným managerem, ale když vložím usb disk naformátovaný na fat32, tak ho ps3 nevidí. Mohu jej sformátovat ještě na ntsc a exFat, ale vždy je to bezezměny. Nemůžu kůli této chybě hrát hry... Poraďte prosím

Děkuji , CHD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sem zapl ps3 bez i z JB a po nacteni profilu jsem videl jen ikony jak se nacitaji a furt a furt. Setkal jste se s tiám nekdo? Kdyz dam restore vymazu vse z disku a fw3.41 tam zustane a pak si zase vytvorim novy ucet a dam tam open manager a tak a povali to? Nebo restore mi uplne rozhaze ps3 a ja budu v haji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sem zapl ps3 bez i z JB a po nacteni profilu jsem videl jen ikony jak se nacitaji a furt a furt. Setkal jste se s tiám nekdo? Kdyz dam restore vymazu vse z disku a fw3.41 tam zustane a pak si zase vytvorim novy ucet a dam tam open manager a tak a povali to? Nebo restore mi uplne rozhaze ps3 a ja budu v haji?

to se mi taky stalo, ale po vypnuti a zapnuti, vse zas OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sem zapl ps3 bez i z JB a po nacteni profilu jsem videl jen ikony jak se nacitaji a furt a furt. Setkal jste se s tiám nekdo? Kdyz dam restore vymazu vse z disku a fw3.41 tam zustane a pak si zase vytvorim novy ucet a dam tam open manager a tak a povali to? Nebo restore mi uplne rozhaze ps3 a ja budu v haji?

Zdravím, být tebou tak bych zkusil uplně vypnout ps3 i kabely, vyndat HDD a pořádně pročistit od prachu. Nedávno jsem měnil disk a věř že tomu místu se prach nevyhýbá. Disk dej zpátky a zkus to zapnout, pokud to bude furt stejný tak by opravdu mohl být disk v háji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak ! To stejny jsem udelal i Ja, jednu mam ofiko s 3.50 a PSN a z druhe jsem udelal 3.41 s JB. Kdyz si clovek spocita par her, co si chce koupit, tak zjisti, ze dalsi konzole ho prijde levneji a jeste na tom vydela.

taky tak :) čekat při téhle situaci s jednou konzolí je naprd. Jenže já je měl už před jailbreakem,jednu pěkně doma a druhou v práci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem sa nikoho dotknúť, ale mať doma jednu konzolu na PSN a druhú pre JB je choré. Neviem akú máte hoši kalkulačku, ale ako rátam tak suma za dve konzoly je 700€ + 20€ JB. Za 350€ (jedno PSko) musíš nakúpiť toľko origoš hier, že ich ani nedohráš. Síce sa dá zohnať staršia konzola cez bazár a tak suma môže byť nižšia, ale nič to nemení. Môžete mi vysvetliť čo sa na tomto riešení dá získať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

mám jailbreaknutou ps3 s nainstalovaným managerem, ale když vložím usb disk naformátovaný na fat32, tak ho ps3 nevidí. Mohu jej sformátovat ještě na ntsc a exFat, ale vždy je to bezezměny. Nemůžu kůli této chybě hrát hry... Poraďte prosím

Děkuji , CHD

Nikdo nepomůže :-( ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu