Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLUS30544/BLUS30544_T0/ee658d4113c9a01e/UP2047-BLUS30544_00-NAILDGAMEPNPATCH-A0102-V0100-PE.pkg - stáhni tohle a http://www.megaupload.com/?d=G6SRVXHJ tohle, to první nakopíruj na externí hdd to druhý nakopíruj přímo do složky s tou hrou, všechno přepiš a pak to nakopíruj na interní hdd, pak spusť gaia manager a najdi tu hru spusť ji a dej fix eboot, potom najeď v xmb menu na instal packing files (nevím jak se to přesně jmenuje) v sekci game, nainstaluj to co se ti tam objeví a pak spusť hru takle sem to udělal já a jede to bez problémů

a složku s tou hrou nemám přejmenovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám PS3 FW3.50 a chtěl bych downgradet na fw kde jde jb četl jsem že už to jde tak bych se chtěl zeptat pomocí jakého zařízení to lze nejlépe a kde ho mohu koupit na ceně mi moc nesejde hlavní priorita pro mě je aby to bylo možné upgradovat to JB zařízení a byla tam co největší snaha programátorů to vylepšovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, kde najdu návod na flash ps3 fat 60gb s fw 3.50 a s teensy. koukal jsem na stranku psgroove.com, ale nejak to tam nemuzu najit. tak kdyby tu byla nejaka hodna duse, ktera pomuze, budu moc vdecnej. Predem dekuji.

EDIT: nebo aspon napiste ze to nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám teensy 1.0. nahral jsem pres loader hermes. nemáte někdo poslední verzi hermesu?

spustil jsem ps3. app_home/PS3_GAME/ vidim, ale když tam chci jit tak error. Vidím Install pacage Files. Nainstaloval jsem tedy backup manager a pak i PS3 FTP Server. Ale když chci spustit backup manager nebo i ten ftp server. tak černá obrazovka a konec. co dělám špatně. Případně jaký backup manager mám nahrát a jaký ftp server. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi prosím dát nějaký větší návod jak na to? Klidně i odkazy kde koupím, jak říkám vůbec se v tom poslední dobou neorientuju a bohužel na 113 stránkách najít údaje je docela nadlidský úkol

Lazyman = lenoch docela te ten nick vystihuje. Co takhle se zeptat gugla a neco si precist, kdyz uz chces hrat zadarmo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych navázal na dotaz předemnou .. Stačí mi tedy Teensy na který nahraju co to potřebuju a když budu postupovat dle návodu sem schopen i jako laik rozchodit JB ? :) mám FW 3.50 děkuji :)

Jako absolutní laik jsem rozchodil JB na Teensy 1.0 na FW 3.41.

Sice se teď (včera) objevil na Teensy i downgrade (který bys Ty určitě potřeboval), ale vypadá to, že pak některým nejdou přehrávat BD filmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu