Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

muzu ti klidne pomoct jestli budes chtit, co kdyby si napsal navod ???? Myslim si ze by se tady ukazalo hooodne lidi co by se do toho taky vrhla, kua a tolik by bylo prekladu.. .Nebo mi prosim napis na ICQ 177496090, klidne bych vzdycky stahl nejakou hru a mohl vyzkosuet a potom by se prekladalo, mam 60 Mbit ve full duplexu, takze neni problem stahovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

castlevania by byla super, to bych si klidně zahrál znova.

dala by se i nadabovat hehe ale kdo ma taky prisny hlas :) babujagu by mohla mluvit moje zena :)) zvuk uz mam vytazeny i texty jen to bude trvat trochu a bude to trosku vetsi cestina tak 1,3 giga pac je to soubor Package

udelam pak topik jen na cestiny kdo bude chtit pomoc tak neni problem poslu texty na preklad. tady koncime z OT je to sekce JB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ViperXP : tak nahod nejaky ten navod ..... at se to trosku hejbne... ted jsem zkousel hru The Shoot, texty jsem nasel, jsou ulozeny v obyc textovym souboru, ale cokoliv zmenim, a nahraju zpet, tak ve hre se nic nezmeni. Asi to neni to pravy orechovy. Napis semka navod a programy, ktery na to pouzivas. Urcite by se to vic rozjelo, pokud by lidi vedeli postup, nez kdyz to budes delat sam a budes jednu hru prekladat tyden.

Ale treba v jinaci hre uz nejsou vubec texty v txt souboru, takze nemam tuseni kde je vytahnout. Urcite to nejak pujde, kdyz treba na PC prekladat taky neni zadny problem, tak to musi byt podobny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám teensy v1.0 a poradil by mi prosím někdo,jakej je nejlepší hex soubor na JB?Chci tam rozchodit Wintersports,FIFA11,Virtua tennis atd. asi od Hermese,co? ale jakej...Díky za odpověď

mám taky teensy 1:0 a používám už asi 3měsíce psgroove-hermes-v4B a nemám žádné problémy..(= Fifa i VT 2009 běhá bez problémů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak z move edition jsem taky mel problem, napred musis vymazat vsechny data z PS3 vcetne ulozenych slozek atd..... potom nainstaluj patch a potom nakopiruj hru na interni disk. Pak jede pekne, holky se u toho docela bavijou... Ale co by to chtelo tak dotoho nejak dostat nejaky cesky texty, prece jenom to je hra pro deti a tem mym je 4 roky a 9 let, a anglicky teda neumi. Takze kdyby to nekdo zvladl do toho cesky texty dokazal dat, tak bych urcite prispel nejakou financni podporu.

Aký patch? K tej hre som nič nenašiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli to patri sem ale jak on tam tu aplikaci dostal bouzel moc tomu ne rozumim

Geohot vypúšťa homebrew na PS3 - prvá podpísaná homebrew aplikácia na PS3 pre FW 3.55 je na svete

http://www.ps3hax.net/2011/01/geohot-releases-first-signed-homebrew/#axzz1A1unPEso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem u Jailbreak nováček a mam jednu otázku ještě před koupí. Jak se tam spouští hry? Mam FW 3.55 a vím, že zatím to na tomto FW nejde a musím počkat, ale až to pujde, jak se tam spouští hry? Stačí hru stáhnout, dát na externí disk a dát do PS3 a hrát? Nemusím mít origo disky? A můžu být na PSN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První custom firmware na světě http://psgroove.com/content.php?614-KaKaRoTo-Creates-First-PS3-Custom-Firmware

Ovšem jesli to dobře chápu, zatím jen s podporou instalace homebrew přes balíčky, nic méně tenhle CFW jde instalovat i na verzi 3.55. Zatím není podpora nepodepsaného kodu, ale to se podle mího změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by jsi to vyhazoval? Spis ten USB jailbreak asi nebude potreba za par chvil :) uz ted je CFW a tipuji, ze za par dni na nej vyjde i iso loader - ktery vlastne uz je, jen je treba ho predelat, aby jel i na novejsim FW.

A downgrade neni ted, ale take tipuji, ze bude do nekolika malo dni.. Ted, kdyz jsou venku master keys..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu