Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poloha Xka


xixao1468625242

Otázka

Ahojte,

takže určitě se nejedná o topic, ve kterém bych chtěl popisovat nějakou novou inovovanou sexuální polohu nazvanou Xko:D Takže kdo to očekával tak se předem omlouvám.

O co jde?

Rád bych slyšel od někoho, kdo už má nějakou chvíli Xko a s tím spojené zkušenosti s pasivní údržbou Xka, jestli to tak můžu nazvat. V jaké nejlepší možné Xko umístit, pro dosažení co možná nejvyšší životnosti, čistoty a odolnosti. (v tomto případě se jedná o JASPERA)

Svisle / vodorovně?

Pod stůl / na stůl / nad stůl? (berme v potaz, že se jedná o klasický stůl 1-1,5m od země)

S jakými odstupy od okolních překážek?

Přídavné větrání / či není potřeba?

Ještě jeden dotaz, který by určitě mohl připadnou k jinému, již založenému tématu, ale když už zakládám tohle tak se zeptám tady: Počítám s připojením k DVI-D monitoru, takže HDMI budu mít plné. Co se týče zvuku, vím, jak se připojuje, už sem to dělal u PS, přes redukce a spojky, nicméně dočetl sem se, že je vždy nutné "rozlousknout" koncovku vedoucí do Xka, protože by se tam nevešli s HDMI vedle sebe. (ptám se, protože Xko ještě nemám v ruce takže nevím jak to tam vypadá s tím místem na kabely)

Takže se ptám, je nějaká jiná možnost, aniž bych to musel ničit? (klidně s linkem na koupení)

Zatím vše dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Mrkni sem : http://console-forum.net/tema/44710-seznam-tutorialu-xbox360

a sem http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7

Ja mám xko na ležato skoro dva roky a pořád jede jak nový jen není v uazvřeném prostoru , je idealní mít xko v prostoru kde kolem sebe bude mít dostatečně místa pro idealní cirkulaci vzduchu ... nic složitého :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, AV kabel musíš rozlousknout, aby se vešel vedle HDMI kabelu. Přídávný větrání potřeba neni, je to celkem zbytečný - jakou máš revizi? Pokud Jasper/Falcon nemusíš se bát. U starších revizí doporučuju upravit větrání.

S tou polohou ... fakt nevim jak to u tebe doma vypadá. Stačí aby Xko mělo kolem sebe tak 50 cm ... hlavně to necpi někam k PC nebo jinýmu zařízeí, který taky hřeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano' date=' AV kabel musíš rozlousknout, aby se vešel vedle HDMI kabelu. Přídávný větrání potřeba neni, je to celkem zbytečný - jakou máš revizi? Pokud Jasper/Falcon nemusíš se bát. U starších revizí doporučuju upravit větrání.

S tou polohou ... fakt nevim jak to u tebe doma vypadá. Stačí aby Xko mělo kolem sebe tak 50 cm ... hlavně to necpi někam k PC nebo jinýmu zařízeí, který taky hřeje.[/quote']

Jo mám Jaspera, psal sem to tam. Myslím, že dostatečná odpověď, až na jednu maličkost. Takže, mám tomu rozumět tak, že nějaký "vyhovující", fyzicky nemodifikovaný kabel pouze pro Audio přenos nelze sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Nic nenič ani neštípej, nevypadá to hezky. Samozřejmě že existuje elegantní řešení při použití HDMI kabelu, stačí ti k tomu TENTO adaptér. Je to originál produkt Microsoft a máš potom mimo L a R audio výstup ještě i optický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nic nenič ani neštípej, nevypadá to hezky. Samozřejmě že existuje elegantní řešení při použití HDMI kabelu, stačí ti k tomu TENTO adaptér. Je to originál produkt Microsoft a máš potom mimo L a R audio výstup ještě i optický.

Ano, tento zvukovy adapter je na to. Ale ak nechce vyhadzovat peniaze, tak sa da pomoct tym rozlusknutim AV kabla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

trezzor: tvůj příspěvek byl naprosto zbytečný. Stačí si to tu přečíst.

Takže se ptám, je nějaká jiná možnost, aniž bych to musel ničit? (klidně s linkem na koupení)
Takže, mám tomu rozumět tak, že nějaký "vyhovující", fyzicky nemodifikovaný kabel pouze pro Audio přenos nelze sehnat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Včera při paření u známého jsme se dostali k zajímavé dizkuzi o poloze xka. On má toiž Xbox na ležato (jasper) a pod tím má chladící podložku co se dává pod NTB. A jelikož tady na CF se dočete tisíce rad, že je lepší mít xko na stojáka, zajímalo by mě proč všichni zastáváte tento názor. Totiž, Xbox má větrání, zespod ze shora a ze stran. Když mám xkox svisle a např. mám HDD uplně ucpu větrání nahoře i dole a zbyde mi jen větrání ze stran... Avšak když dám xbox vodorovně, tak má větrání zespodu a z prava (pohled jako u xka svisle) a pokud dám pod xkox ještě chladící podložku, uchladím xkox kompletně a ještě (v případě svíticí podložky) můžu fajnově upravit vzhled... Proto od včerejška zastávám názor, že je lepší mít xko vodorovně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Chladicích podložek je bambilión :) .

2. Je úplný nesmysl dávat pod Jaspera chladicí podložku :dozey: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Všechna přídavná chlazení a podobny sračky jsou NAPROSTO zbytečné. Je to úplně, ale úplně jedno jestli máš xbox vodorovně, nebo svisle, xbox byl koncipován na obě varianty, ovšem vše pod Jasper, vzhledem ke své charakteristice jsou nepovedené revize desek a jsou to časované bomby, vč. Falconu.

Jestli máš Jasper, můžeš být naprosto v klidu, Jasper jsem tady ještě na opravu neměl (bavíme se o typické závadě, z které plynul RRoD, tj. studené spoje na CPU, GPU, nebo RAM)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenom dodám, myslím, že to tu nezaznělo. Jediné čeho se vyhnout u Xboxu/PS3 a podobných věcí je nedávat ho na zem přímo na koberec a lehce nad koberec. Radši ho dát výš. To z toho důvodu, že v koberci se drží prach a tyhle zařízení ho z něho jakože nasávají. Každý prach navíc je zbytečné přidávat. Nic převratného to není, ale pravda to je.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu