Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

R4i gold karta po aktualizaci NDSi nefunguje prosím HELP!!!


pavel2704

Otázka

Zdravím,

dneska jsem se konečně připojil přes dsi na internet. Vlezl jsem na nintendo shop, ale než jsem projížděl stránky, tak mi vyjela

aktualizace systému. Tak jsem neváhal a aktualizoval. Po úspěšné aktualizace se dsi vypnulo a já ho zapl a ok.

Kámen úrazu bylo to, že jsem měl v dsi R4gold kartu, kterou jsem nevytáhl (nenapadlo mě to). Tak jsem chtěl hrát,

a po klepnutí na ikonku R4gold karty, se načítala jenže po asi 2 vteřinách mi vyjela černá obrazovka a tam zpráva:

An error has occured.

Press and hold the POWER

Button turn the system off.

Please reter to the Nintendo DSi

Operation Manual for details.

:cry:

Pochopil jsem, že bude karta asi bloklá přes dsi. A tak se vás ptám dá se s tím něco dělat ?

(micro sd kartu jsem zformátoval, ale to mi nepomohlo)

Děkuji předem za pomoc. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Odkazu te zatim sem, jelikoz o R4 moc nevim.

http://gbatemp.net/t253935-r4ids-gold-v1-4-1-upgrading-programe-is-released

Je tam odkaz na stazeni fixu a dlouhe povidani...

Zkus a pisni progress

EDIT: Pokud nemas DSL nebo DSi s mensim FW nez 1.4.1, tak ti ten fix soubor bude na nic... PM me, jestli mas zajem o fix...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nintendo Dsi mám krátce, takže tomu moc zatím nerozumím, a ani nevím jakou mám verzi, ale myslím, že tu nejnovější když jsem aktualizoval, takže nevím ani co mám pořádně dělat, samozřejmě, že bych chtěl fix, abych zase spět rozběhl R4i gold kartu.

Ale nevím, kolik pak to bude stát. A nevím jestli by mi pomohlo kdybych si sehnal novou, ale myslím si že ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Upresni typ!

Jelikoz ty poje*any R4 maji desitky klonu, tak oznaceni nestaci!

Potrebuju znat

- PRESNY NAZEV

- VZHLED (takze nejlepe obrazek nebo link, kde se da sehnat)

- WEB ADRESU z krabice

Pak budu schopen dat info, zda se da karta fixnout, nebo ne, popr. jak na to - nebo se prinejhorsim domluvit na poste (viz prispevek od Roba nebo muj podpis)

PRISTE - NEBRAT R4 KARTY V KOMBINACI S DSi!!! To je prvni a posledni rada, kterou takhle hyrim. Je s tim totiz vice s*ani, nez zabavy a vetsinou se to hooodne prodrazi (vetsinou je nutnost koupit NOVOU kartu, ktera je FIXNUTELNA)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Kde koupit Acekard?

www.wigishop.cz za větší prachy, ale do 2 dnů doma

www.0shippingzone.com

www.ndsale.com

Poslední dva jsou zahraniční shopy, takže platíš přes Paypal (v dolarech) a do 2-3 týdnů je to snad doma...

A přestaň psát ty pravopisné chyby, nedá se na to dívat, natož číst...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zahodit kartu - nebo prodat nekomu, kdo ma dsl ds nebo starsi neupdatovane dsi (max 1.4FW)

Hledal jsem a jedina moznost je koupit si neco jineho - NE R4!!! K DSI NE R4! Ani kdyby to melo milion I v nazvu a bylo treba DSI FW 1.5 compatibilni!

Mas klon kartu a fix neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu