Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Zdravím hoši.. Prosímvás poradíte mi jestli mám koupit 2004 nebo 3004?.. Četl jsem si recenze atd.., ale je fakt ten displej na 3004 o tolik lepší abych si ji koupil?.. A přidání mikrofonu.. Děkuji za odpověď

Je to úplně jedno jaký model si koupíš, měl jsem oba dva a žádný rozdíl v tom není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj!Mám FW 5.50 a když du na D3 tak při instalaci instalačka spadne a psp se mne vypne...jak to mám opravit?? mám psp FAT
Vyprdni se na 5.50 GEN D3, to už je hodně starej CFW, kde musíš novější hry patchovat, radši updatni na 6.39, kde si můžeš dát 6.39 ME-9.4 či 6.39 PRO B9 CIPL nebo updatni na 6.60 a dej si tam 6.60 ME-1.2 či 6.60 PRO B9 CIPL a nebudeš muset nic řešit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám psp 3004,6.31,03g a chci nahrát 6.20 a 6.20 PRO B9 Permanent a nejde mi to dělám to podle návodu že to nakopíruji do složky na kartě psp/game -když zmáčnu křížek tak se ukáže-sorry this doen't program your suprort FW 0X06030110 nevíte někdoco stím moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

EHM zase jeden s prominutim blb s opičím mozečkem, to je snad i inteligentnější tykev, než ty bah3no. Copak neumíš číst? Čím přemýšlíš asi prdelí ne? Bóže máš PSP s firmwarem 6.31 custom firmware co tam cpeš se nazývá 6.20 PRO B9 Permanent. Tak čím by to asi tak mohlo být? Tak já ti to řeknu pokud to ještě nechápeš, tan CFW je pro firmware 6.20 a ty tam máš 6.31, proto ti to nejde. Už to chápeš? Doufám, že jo, protože tohle by i ta tykev pochopila. Tak teď updatni na 6.35 a downgradni na 6.20 a pak ti to půjde normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
EHM zase jeden s prominutim blb s opičím mozečkem, to je snad i inteligentnější tykev, než ty bah3no. Copak neumíš číst? Čím přemýšlíš asi prdelí ne? Bóže máš PSP s firmwarem 6.31 custom firmware co tam cpeš se nazývá 6.20 PRO B9 Permanent. Tak čím by to asi tak mohlo být? Tak já ti to řeknu pokud to ještě nechápeš, tan CFW je pro firmware 6.20 a ty tam máš 6.31, proto ti to nejde. Už to chápeš? Doufám, že jo, protože tohle by i ta tykev pochopila. Tak teď updatni na 6.35 a downgradni na 6.20 a pak ti to půjde normálně.

díky a nech jsi ty nadávky jsem začátečník a prosil jsem o pomoc.jo to chápu ale asi jsem fakt ♥♥♥♥♥ tak proč mi to dělá to samé když chci updatnou na 6.35 díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Né, já bych nenadával, ale to by se z toho člověk pojevil, když se tady každý den objeví nějaký takový chytrák a ptá se na naprosto to samé, co už je tu 200x zodpovězeno, a je línej trochu pohledat a podívat se o pár příspěvků/témat dál, aby si to vyhledal.

A pak ještě příjdou lidi jako ty a ptají se na naprosté nesmysly, nad kterými by průměrně inteligentní člověk ani myšlenkou naezavadil, jako například na tu samou věc co ty (cpou CFW určený pro 6.20 třeba na 6.39, nebo opačně) copak to není patrné, když je tam 6.20 a ty máš 6.31. To je asi tak jako, kdybych se ptal, proč mi nejde do DVD přehrávače strčit gramofonová deska nebo do počítače vhs kazeta, nebo čím to je, že se mi do metrové krabice nevejde třímetrová věc.

Já to chápu, že každej nějak začíná, já když jsem měl PSP poprvé, tak jsem tomu taky moc nerozumněl, ale alespoň jsem u toho přemýšlel a snažil jsem se na všechno přijít sám, vyhledával jsem si o tom informace, ještě než jsem si to koupil, co a jak se s tím dá dělat, jestli se na tom dají hrát stažené hry a až pak tevprve, když jsem o tom nenašel dostatek informací, tak jsem se ptal.

No a vidíš a už jsme zase u toho, nepřečteš si o tom nic a píšeš zase nesmyslný a zbytečný příspěvek: tím updatem nemyslím, že si stáhneš 6.35 PRO B9 a děláš zase tu samou hovadinu co předtím (neboli jak říkal náš učitel na matiku, že mícháš jablka s hruškama), ale updatem jsem myslel, že si stáhneš oficiální firmware 6.35 třeba odsud http://psp.dashhacks.com/file/2036 rozbalíš to a soubor EBOOT.PBP co ti vznikne dáš do PSP/GAME/UPDATE , pak to v PSP spustíš a nainstaluješ, potom to downgraduješ podle tohodle návodu http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-39-6-38-na-6-20-6-35 ten snad pochopíš doufám a pak si tam dáš ten 6.20 PRO B9 Permanent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Né, já bych nenadával, ale to by se z toho člověk pojevil, když se tady každý den objeví nějaký takový chytrák a ptá se na naprosto to samé, co už je tu 200x zodpovězeno, a je línej trochu pohledat a podívat se o pár příspěvků/témat dál, aby si to vyhledal.

A pak ještě příjdou lidi jako ty a ptají se na naprosté nesmysly, nad kterými by průměrně inteligentní člověk ani myšlenkou naezavadil, jako například na tu samou věc co ty (cpou CFW určený pro 6.20 třeba na 6.39, nebo opačně) copak to není patrné, když je tam 6.20 a ty máš 6.31. To je asi tak jako, kdybych se ptal, proč mi nejde do DVD přehrávače strčit gramofonová deska nebo do počítače vhs kazeta, nebo čím to je, že se mi do metrové krabice nevejde třímetrová věc.

Já to chápu, že každej nějak začíná, já když jsem měl PSP poprvé, tak jsem tomu taky moc nerozumněl, ale alespoň jsem u toho přemýšlel a snažil jsem se na všechno přijít sám, vyhledával jsem si o tom informace, ještě než jsem si to koupil, co a jak se s tím dá dělat, jestli se na tom dají hrát stažené hry a až pak tevprve, když jsem o tom nenašel dostatek informací, tak jsem se ptal.

No a vidíš a už jsme zase u toho, nepřečteš si o tom nic a píšeš zase nesmyslný a zbytečný příspěvek: tím updatem nemyslím, že si stáhneš 6.35 PRO B9 a děláš zase tu samou hovadinu co předtím (neboli jak říkal náš učitel na matiku, že mícháš jablka s hruškama), ale updatem jsem myslel, že si stáhneš oficiální firmware 6.35 třeba odsud http://psp.dashhacks.com/file/2036 rozbalíš to a soubor EBOOT.PBP co ti vznikne dáš do PSP/GAME/UPDATE , pak to v PSP spustíš a nainstaluješ, potom to downgraduješ podle tohodle návodu http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-39-6-38-na-6-20-6-35 ten snad pochopíš doufám a pak si tam dáš ten 6.20 PRO B9 Permanent.

Děkuji moc konečně jsem to pochopil aje fakt že jsem to pořádně předtím nečetl a tímto se moc omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

úplně se bojím položit otázku, abych tu nebyla za blba, ale ano, vůbec tomu nerozumím, ani jsem nic jsem nečetla, páč jen se začtu, tak vůbec nevím, co ta čísla značí :-( chtěla bych se jen zeptat, můj sedmiletý syn si psp 3004 přeje k vánocům, bylo mi řečeno, že existují ta, která jdou odblokovat a ta, která nejdou. Podle čeho poznám, která ano a která ne? Nebo už to neplatí a jdou odblokovat všechna? Moc děkuji za radu a prosím, nezlobte se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
úplně se bojím položit otázku, abych tu nebyla za blba, ale ano, vůbec tomu nerozumím, ano nic jsem nečetla, páč jen se začtu, tak vůbec nevím, co ta čísla značí :-( chtěla bych se jen zeptat, můj sedmiletý syn si psp 3004 přeje k vánocům, bylo mi řečeno, že existují ta, která jsou odblokovat a ta, která nejdou. Podle čeho poznám, která ano a která ne? Nebo už to neplatí a jdou odblokovat všechna? Moc děkuji za radu a prosím, nezlobte se :-)
Nebojte, za blba určitě nebudete :), od toho jsme tady my zkušení, abychom poradily. Ještě cca před půl rokem tomu tak nebylo, ale v dnešní době už jdou odblokovat, neboli flashnout všechna PSP bez vyjímky. Jen, ale uvažte, zda -li ještě s koupí nepočkáte, protože začátkem příštího roku (max do března) má vyjít PSVita (info a videa zde: http://cz.playstation.com/psvita/#select-tab-features), což je nástupce současného PSP s několikanásobným výkonem a několikanásobně lepší grafikou, foťákem vepředu i vzdadu, dotykovým displejem a zadní dotykovou plochou, pohybovým ovládáním, GPS navigací a plno vymoženostmi moderní doby, nevýhodou ale bude, že nějaký čas nepůjde "odblokovat" pro stahování her (tím pádem se budou muset kupovat) a samozřejmě bude o něco dražší jak PSP cca 7 000 - 8 500 Kč. Nebo jestli synovy bude stačit staré PSP, které má podle mě pro nováčka stále co nabídnout a existuje na něj plno dobrých her a stojí nějaké 3 000 Kč.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nebojte, za blba určitě nebudete :), od toho jsme tady my zkušení, abychom poradily. Ještě cca před půl rokem tomu tak nebylo, ale v dnešní době už jdou odblokovat, neboli flashnout všechna PSP bez vyjímky. Jen, ale uvažte, zda -li ještě s koupí nepočkáte, protože začátkem příštího roku (max do března) má vyjít PSVita, což je nástupce současného PSP s několikanásobným výkonem a několikanásobně lepší grafikou, foťákem vepředu i vzdadu, dotykovým displejem a zadní dotykovou plochou, pohybovým ovládáním, GPS navigací a plno vymoženostmi moderní doby, nevýhodou ale bude, že nějaký čas nepůjde "odblokovat" pro stahování her (tím pádem se budou muset kupovat) a samozřejmě bude o něco dražší jak PSP cca 7 000 - 8 500 Kč. Nebo jestli synovy bude stačit staré PSP, které má podle mě pro nováčka stále co nabídnout a existuje na něj plno dobrých her a stojí nějaké 3 000 Kč.

Děkuji moc za odpověd, udělal jste mi velikou radost. Spadl mi veliký kámen ze srdce. Tak ted už to bude jednoduché, prostě jen koupím :-) Myslím,že na to je ještě hodně malý, už tento dárek bude úplně to nejvíc a na hodně dlouho. K maturitě možná dostane auto :-D ještě jednou díky, dnes se mi bude lépe usínat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Děkuji moc za odpověd, udělal jste mi velikou radost. Spadl mi veliký kámen ze srdce. Tak ted už to bude jednoduché, prostě jen koupím :-) Myslím,že na to je ještě hodně malý, už tento dárek bude úplně to nejvíc a na hodně dlouho. K maturitě možná dostane auto :-D ještě jednou díky, dnes se mi bude lépe usínat.
JJ, taky si myslím, že mu bude bohatě stačit PSP 3004 a vyřádí se na něm (přeji mu šťastné a spokojené zážitky s tímto skvělým zařízením a žroutem času :)), já mám PSP dva roky a hraji na něm doteď a to už je mi 20:wohow: a myslím, že ještě dlouho budu, dokud nepůjde "odblokovat" to nové PSVita, protože jako chudý nastávající student VŠ :D bohužel nemám peníze na kupování her. Jinak pokud budete potřebovat s tím "odblokováním" PSP, kde a jak sehnat a stáhnout hry, nebo cokoliv jiného, tak se ozvěte a já nebo kdokoliv jiný z fóra rád poradí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omlouvám se předem, snad zde nebudu za lamu, ale potřeboval bych nutně pomoct se svým PSP. Koupil jsem ho teprve včera, jedná se o černé 3004, firmware 6.20 Při koupi jsem vše vyzkoušel jestli funguje, jen se mi nezdála ledka paměťové karty, stále bliká, i když tam karta není. Bylo mi řečeno, že přestane, až se tam karta vloží. Jelikož jsem ji u sebe neměl, nemohl jsem odzkoušet. Dnes jsem do PSP kartu vložil a ledka stále žlutě bliká, kartu mi to nenačte. PSP stále hlásí, že není vložená žádná karta. Půjčil jsem si kartu od kamaráda, která je 100% funkční, chová se v mém PSP naprosto stejně. Moje karta v jeho psp se normálně jde a šla i naformátovat. Zaráží mě, že ledka bliká i když tam žádná karta není vložena :( Jelikož se jedná o použité zboží, záruku uplatním jen stěží... Zkoušel jsem dohledat na webu co by to mohlo být, bohužel neúspěšně. Snad někdo poradí co s tím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já vím možná sem už xtý člověk co se na to ptá ale mezi tolika odpověďma se to opravdu zle hledá zvláště pro celkem laika. Mám dotaz kamarád si chce koupit psp 3004 a protože si myslí že sem nějakej odborník protože mám flashnutý psp 1000 tak mě pověřil abych o tom vše zjistil. Mám jen pár dotazů 1.jdou odflashovat nebo cosik nahrát na všechny základovky aby šlo iso jako na prometheovy 4? 2. jestli to de tak prosím odkaz na přesný návod pro úplného imbecila nechci udělat chybu:cheesygrin: 3. stačí mi jako odpovědi i pouhé odkazi přímo na tu stránku co odpovídá na mou otázku 4. nadávky na téma že to tu jen spamuju prosím jako osobní správu ať se to tu ještě více nespamuje. Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Ano jdou flashnout už všechny desky. Jestli máš pořád Promethea 4 tak ti radím si aktualizovat na 6.60 a dát si tam 6.60 Me 1.3 nebo 6.60 PRO B9 CIPL a budeš moct hrát i nejnovější hry bez patchování.

2) Záleží na tom, jakej tam bude firmware:

a) pokud tam bude 6.20 tak podle tohoto návodu dát 6.20 PRO B9 Permanent http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-b9-permanent-patch-8-7-update

b) pokud tam bude jakýkoliv vyšší (6.35, 6.39, 6.60), což je pravděpodobnější tak nejdříve downgrade na 6.20 http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-60-6-39-na-6-20-i-09g-update-4-9 a poté použít postup a)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu