Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Tak flashoval jsem tam čistý cfw... bez jakýchkoliv pluginů. Když dám nějaký eboot do recovery složky a ten pak v recovery menu spustím tak normálně jede a když ho pak vypnu tak mě to hodí do xmb menu, které už tam je. Akorát když pak chci spustit nějakou hru z menu tak se to sekne na té psp loading animaci :( a jsem zase v pr*eli :hide1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ježišmarja, co by bylo těžké (je to tak triviální, že to v pohodě zvládla sama i moje 15 letá ségra, co se vůbec v elektronice nevyzná, bez mojí pomoci), to už je těžší to opatchovávání her než instalace toho CFW. Ten 5.00 už snad nikdo nepoužívá, protože je to hrozně zastaralý, nefunguje na tom plno her, není to už moc stabilní, atd. Prostě si stáhni fw 6.20 (najdi si ho na googlu), stáhni to, rozbal to a soubor EBOOT.PBP dej do PSP/GAME/UPDATE (tu musíš vytvořit) a pak to v PSP spusť. No a následně si tam dej 6.20 PRO B10 Permanent pomocí tohoto návodu: http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, nevíte kde může být problém, když v PSP je na ukládání her dost místa, ale GTA se mi od druhé mise prostě neukládá? Dělám v té misi všechno správně, nakonci se mi ukáže tak jak to má správně být (zkontrolováno i podle tutoriálu na YT), že hra se ukládá, ukáže se že mise je splněna .. najede mi to do hlavního menu a na výběr mám zase jen ty dvě mise .. Prostě se mi neotevře nová. Neporadíte někdo prosím? Jsem už docela zoufalá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě mám dotaz. Když jsem se dívala kam co nakopírovat, tak jsem tam ty zmiňované složky v psp vůbec nenašla.

Mám tu jen SAVE DATA a SYSTEM

A v SAVE DATA jsou složky ULES, UCES, které na konci mají vždycky delší čísla.

Je to tady na fóru někde napsané? Nevím kde hledat :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi

Chtel bych se zeptat jak bych mohl rozjet hru Brothers in arms D-day , stahoval jsem ruzne a nejde to . Vzdicky to dela ze se to nacita ta hra a pak kousicek nakonci se to sekne a nic se nedeje... Driv jse mi to nejak podarilo na GEN-D3 sem stahnul nejakou verzi z uloz.to a slo to , jenom nebyla hra cela ale jenom pulky ty hry a do druhy kapitoly me to nepustilo ... zkousel jsem i na cfw 5.00 M33 a také nic ....zase se to nechtelo nacist cely ... tak bych bych vas chtel pozaadar o pomoc , jak bych mohl rozjet brothera a aby byl celej myslim , cela hra :) Dekuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoj..mám dotázek..existujou na PSP i hry online po celém světě ? Jen Ad-hoc je na ****..mám tu jen 3 kámoše co maj PSP ..Prostě hledám jestli se nedá hrát celosvětově online..a jestli to neexistuje tak kdyby to bylo tak by myslím měli dalších 200 000 lidí určitě..tohle je totiž celkem nanic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo jde například Resistance Retribution, Medal of Honor Heroes, Motorstorm, atd. Dej si do googlu infrastructure PSP games a najde ti to další hry co jdou hrát po netu. Všechny hry půjdou stažený, jenom pro hry Patapon 3 a Modnation Racers musíš koupit tzv. OnlinePass, který ti to dovolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu