Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Prosím o radu. Chceme koupit pro mladýho, kterýmu je pět let psp, ale nedokážu se v tom zorientovat. Vidím různě po obchodech verze psp 1004 a jiné, která je nejvodnějši? Jdou všechny psp flashnout? Pokud si budu hry stahovat volně z internetu jdou na každou verzi psp.

Tady jsem četl, ze je pro psp san andreas, ale myslel jsem si, ze pro psp konzele nevyšlo?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ted na trhu jsou podle me PSP 3004 pak je PSP Go to bych volil jako druhou variantu, Poslední variantu PSP E-1004 je bez wifi = nejblbejsi psp na trhu, co jsem četl. Flashnout pujdou všechny. Na pspcko je GTA: Vice City, Liberty City. Nezaleží jaké pspčko máte, ale jáky máte software, aby jste mohl spustit hru. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím si, že je blbost kupovat pětiletému PSP..akorát mu to zkazí pořádné dětství.. ale pokud jste již rozhodnuti tak bych mu vzal nějaké použité (podle toho jak se k věcem chová), asi FAT 1004.

San Andreas pro PSP není ale je obdoba- Vice City Stories.

PS:Pokud mu to fakt koupíte a hodíte tam ten flash, tak doporučuju být při tom když na tom hraje, protože se dá hned něco po*ebat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den, mám problém s ps3. Flashnul jsem si ps3 i jsem nainstaloval Multiman a nahrál do složky game na flashce staženou hru ale když zapnu Multiman tak se mi tam ta hra vůbec nezobrazí už si s tím opravdu nevím rady.... byl bych opravdu moc vděčný za jakoukoliv pomoc :) a ještě když jsem si tam nainstaloval nejnovějšího Multimana tak mi to nešlo spustit a házelo chybu 80029519 tak jsem nainstaloval starší verzi a už se mi to spustí. Ještě jsem chtěl poprosit o nějakou dobrou stránku s ps3 hrami, neboť je táké možné že hry které jsem zkoušel byly poškozené. Děkuji za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ad-hoc vytvoří lan server mezi psp game sharing sem nikdy neviužil ale myslím že slouží k tomu když chceš hrát s někým kdo nemá tu hru tak se mu jakoby pošle na wifi být nemusíš (to jen při infrastructure) a myslím že nezáleží na tom jestli je psp flashlé nebo ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám PSP 2004 CWF 5.00-M33 po pokusu o instalaci dle to ho to treadu http://www.zazennudu.estranky.cz/clanky/sony-psp/cestina-na-psp.html nastal brick recoveri menu nepřístupne jak popsáno níže kontrolka power se rožne tak na 10 sekund má to snahu naběhnout ale nenajede.Dá se stím ještě něco dělat a nebo jeto po smrti? Dík předem za jakoukoli radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj tak jsem si po pokusu nainstalovat čestinu podle těchhle stranek http://www.zazennudu.estranky.cz/clanky/sony-psp/cestina-na-psp.html briknul PSP 2004 CFW 5.00-M33 zajmalo by mne jestli pujde unbrick má to desku TA-088v2 a nebo je to po smrti a muže to jít jen do smetí? díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, tak nejak jsem "podedil" PSP fat a mam ho poprve v zivote v ruce, takze se teprve hledam. Chci nejnovejsi cfw 6.60 a samozrejme nevim jak na to...kdyz pustim CIPL_Flasher, dostanu cernou obrazovku a FW error. Nevim, co bylo s PSP delano nez se mi dostalo do ruky, ale System information vypisuje FW 3.90 M33 a podle toho, ze se dostanu do VSH Menu predpokladam, ze uz flashnuty je. Jak se teda dostanu z FW 3.90 na 6.60? Muze me nekdo prosim navest, nikde jsem v tutorialu nenasel, z jakehe minimalni verze FW by se mel 6.60 instalovat. Diky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim co se mi s psp stalo, ale obcas pri hraní her se zacne tocit mechanika na umd (a tak "nepřijemně" to vrní). Tudíž má otazka zní : "Lze nějak naprosto vypnout umd mechaniku? Jelikož jsem ji stejně nikdy nepoužil a v dohledné době ani nepoužiji, tak bych chtel aby to vrnění přestalo :). Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím moc poradtě my mám psp 2004 vše jde ale když se chci přihlásit na store tak to vždy hodí chybu-An error occurred during communication with the server- This is a DNS error-(80410414) internet my jinak jde nevím co dělat je to moje první psp a předešlímu majiteli to nedělalo moc prosím o radu jak se dostat na store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu