Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Nazdar doktore, mám tak trošku problém:

poslení dobou se mi začali zasekávat hry při loadingech. Když např. chci spustit posle

dní cup v Burnout:Dominator, zásek při loadingu. Když pustím jed

nu misi v MGS:PO (nechci dělat spoilery), zásek při loadingu. Teďkon se mi taky objevila zajímavá věc která naení až zas tak úplně zásek jako takový. když chci spustit třetí misi v Killzone:Liberation, tak se po chvíli objeví znáček UMD disku (jako že chybý disk či co?) a dále se to neloaduje...

Tak co stím asi je? Špatné hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když zapínam PSP tak se mi třeba nenačte karta potom jí vyndam a zandam potom se načte pustim hru ale třeba dojedu závod a najednou rup a vypne se úplně to dělá skoro furt a nebo se hra načíta a taky se to vypne a opčas se ještě někdy sekne music v menu a po 5 sekundách to samé vypne čím myslíte že to bude kartou nebo čtečkou a měli ste s tím někdo už problém?

kartu mam Sony MS MagicGate 4 gb

díky za odpověď :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nechtel by nekdo vytvorit jednoduchy navod na program "Music_prx plugin pro cfw. 3.80/3.90 M33" nebo odkaz http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008050002 ??? pls

me totis nehraje hudba kdyz zapnu iso hru nebo UMD hru a nevim co s tim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrej, potřeboval bych poradit s videama na psp. Mam mp4 video (ne avc) s rozlišením 480x272 s názvem M4V00001.mp4 ve složce ms0/MP_ROOT/100MNV01 (takhle to měli na psp novinky.org) A když jdu potom do menu psp tak to pise Unsopported data. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrej, potřeboval bych poradit s videama na psp. Mam mp4 video (ne avc) s rozlišením 480x272 s názvem M4V00001.mp4 ve složce ms0/MP_ROOT/100MNV01 (takhle to měli na psp novinky.org) A když jdu potom do menu psp tak to pise Unsopported data. Co s tím?

v té složce MP_ROOT by jsi měl mít více než jednu složku (asi 4) tak to vyzkoušej dát i do ostatních

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
M4V videa ve slozce VIDEO nepujdou... Dej to video do x:\MP_ROOT\100MNV01

Nezda se mi ale ze M4V video je v rozliseni 480x272... Pokud je to v tomhle rozliseni zkus to prejmenovat na MAQ00001.mp4 a dat to do slozky x:\MP_ROOT\100ANV01

Jo, udělal jsem to a píše to to samý - Unsupported data. Kdyz to dam do x:/VIDEO tak se zobrazi nazev ale nejde to přehrát.

P.S.: Nevím jestli vůbec psp podporuje mp4 videa v plnym rozlišení, protože mp4 avc mi i v plnym rozlišení na psp jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v tom videu je nejspis spatna frekvence,uz sem na par takovejch videii narazil

frekvence? .D co to je za blbost.. frekvenci ma procesor, RAMky, sbernice, monitor, radio.. ale video urcite ne, to ma leda tak bitrate (datovy tok), rozliseni, kontrast, jas, kompresi a kompresni pomer... ale rozhodne ne freqenci :D

na konvertovani pouzivejte xvid4psp - imho nej program na to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
frekvence? .D co to je za blbost.. frekvenci ma procesor, RAMky, sbernice, monitor, radio.. ale video urcite ne, to ma leda tak bitrate (datovy tok), rozliseni, kontrast, jas, kompresi a kompresni pomer... ale rozhodne ne freqenci :D

na konvertovani pouzivejte xvid4psp - imho nej program na to..

tak kdyz davas konvert u xvida4psp tak tam mas cisla v Hz coz je jednotka jen pro frekvenci pokud se nepletu....jestli jo tak sry....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu