Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
sdeli mi v e-shopu verzi firmmwaru, nebo ktery e-shop by jste mi doporucili ke koupi nove pspecka.dik

Spis ti reknu kde bych ho nedoporucoval koupit, a to na prodejher.cz. Pokud bys mel po koupi s PSP nejaky problemy, reagovali by na to pouze banem na tvou IP na jejich eshop.

Overeny obchody jsou http://gamehouse.cz/ , http://jrc.cz/ , http://www.alza.cz/ a dalsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam dotaz kdyz v obchode maj 4.01 je to verze 3004 pujde pandorra? dik

1) 4.01 uz je dost velka pravdepodobnost, ze pandora nepujde, takovych 80%

2) PSP-3004 tezko, nejenze u nas jeste neni, ale neni na nj fw 4.01; navic PSP-3004 flashnout zatim nejde zadne, tam je to "jistota"

sdeli mi v e-shopu verzi firmmwaru, nebo ktery e-shop by jste mi doporucili ke koupi nove pspecka.dik

V e-shopu urcite ne, to by krabici museli rozbalit a to neudelaji. Jinak bych ti NEdoporucil prodejher.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám takový menší problém, na mém PSP jsem si trochu hrál s nastavením a nastavil jsem tam to 4 místné číselné heslo a nemůžu si ani za boha vzpomenout jak to heslo bylo :roll: šlo by to nějak obejít? Nemůžu se totiž dostat na UMD, mám tam sice jenom jednu hru ale i tak mě to deprimuje :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar PSP mam ted treti den pujceny od kamarada , ale asi novy dostanu na vanoce a chtel bych se zeptat na par veci. Za prve jaky je rozdil mezi .ISO a .CSO? A za druhe co u nekterych her znamena RIP-UPDATE jinak rip vim co znamena ze je to proste osekana hra o neco ale me jde ciste o co je ta hra osekana kdyz je tam to UPDATE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar PSP mam ted treti den pujceny od kamarada , ale asi novy dostanu na vanoce a chtel bych se zeptat na par veci. Za prve jaky je rozdil mezi .ISO a .CSO? A za druhe co u nekterych her znamena RIP-UPDATE jinak rip vim co znamena ze je to proste osekana hra o neco ale me jde ciste o co je ta hra osekana kdyz je tam to UPDATE

CSO je zkomprimovany ISO (behem hrani se potrebny soubory rozbalujou, u jistejch her to muze zpusobit nizsi plynulost). Ripnuty update nic neznamena, update je pozustatek z originalniho UMD kde je potreba :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

potřebuji se zeptat ještě na jednu věc. Chci si do psp stáhnou ctf téma, staáhnul jsem si správný plugin, povolil ho v recovery menu a ctf temata se mi stejne nezobrazi a nebo nektere jo, ale kdyz je aktivuju tak se pouze zmeni barva XMB menu a tema se nezmeni, jo a vim jiste, ze ty temata jsou pro muj CFW. dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nahral jsem si do psp novy CFW 5.00M33, ale pouzil jsem k tomu pouze ten velky soubor - ne ten maly (v navodu sem ti toho napoprve nevsiml). Ted mne nejde zpustit zadna iso hra ani zkusit CFW nainstalovat znovu (snad) spravne, protoze to porad pise "data is corrupted" Co se stalo? Co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu