Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
zdar, jak udelam aby mi na internetu na psp sly videa a online hry?

Jde na psp icq?

pls radte

Na videa už ti odpověděl Rhythm, a na ICQ odpovím já :)

Zase potřebuje custom firmware aby jsi spustil icq program (přesně nevim jak se jmenuje), ale mam pro tebe jiný řešení a to je stránka http://www.meebo.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na videa už ti odpověděl Rhythm' date=' a na ICQ odpovím já :)

Zase potřebuje custom firmware aby jsi spustil icq program (přesně nevim jak se jmenuje), ale mam pro tebe jiný řešení a to je stránka [url']http://www.meebo.cz/[/url]

a nebo PSP Windows vista tam to je zabudovanej messenger

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
online hry, neni na to nějakej program? Mam psp s fw 4 0.1 je nefleshnute

esli myslis flash hry treba ze stranky superhry.cz atd tak rozjedes... na superhry.cz se prihlas, stahni si hru, ta bude nazev.swf

tenhle soubor das na pametovku a do vyhledavace na psp napises file:/nazevhry.swf a ok...

musis mit zapnuten flash player, ten zapnes v rec.. menu ale mas neflashle psp takze v nastaveni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, tak to teda urcite nerozjede :D To nevim kde jsi vzal - zkousel jsi to snad?

PSP ma tak blby flash player, ze na to jedou jen hry primo uzpusobene pro PSP.

Pokud mas 4.01, tak updatni na 5.03 a hod si HEN a muzes hrat hry pres emulatory.

a proc by to neslo? me to teda jde... normalne flash hry v psp prohlizeci... muzu udelat fotky esli neveris

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je uz skoro jedno jestli streamuje nebo ne, ale 90% z toho nespusti.. Nahodne jsem vybral treba http://www.superhry.cz/games/1243/ ... jsem si jisty, ze to proste nespustis.

schvalne to du zkusit... uvidime a hry sou na karte stahnuty...

edit: tak podle meho hry nad 1.5 mb nespustis... tahle dje ale sekne se

edit2: tak na pluginu flash nepsustis na 1,5 mb a hry ktery jedou na shockwave nesustis vubec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měl bych takovej jeden asi blbej dotaz. ChCtěl bych si zkonvertovat video do psp. Vyzkoušel jsem program super a když nastavim konvert pro PSP tak mi to v psp nepřehraje. Zkoušel jsem Xilisoft video convert. Ten mi sice videjko převede ale pouze do formátu 4:3 já potřebuju ku 16:9-ani v psp to nejde přepnout. A-Z PSP Video Converter tento program to převede do 16:9 ale je to pouze trial tak mi převede pouze 10 minut. Je to šoda protože to je nenj program co sem zkouešl. Tímto prosím o radu jak nastavit převody videí pro PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkus pouzit "total video converter" pres tohle convertuju ja a je to supr- tam si muzes nastavit upne vsechno..jen ho musis kreknout..ale to sezenes upne vsude :D

mam dotaz: kdyz alex dokaze ofw prevest na cfw tak se vtom urcite vyzna a dokazal by udelat treba uplne novy ofw (treba 5.10) ze kteryho by vyjmul veskera zabespeceni proti hrani iso hram.

tak to by si clovek proste updatnul na vyzsi verzi ( ofw) a bylo by to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, tak to teda urcite nerozjede :D To nevim kde jsi vzal - zkousel jsi to snad?

PSP ma tak blby flash player, ze na to jedou jen hry primo uzpusobene pro PSP.

Pokud mas 4.01, tak updatni na 5.03 a hod si HEN a muzes hrat hry pres emulatory.

Updatnout jsem zkoušel ale jak to mam ty soubory v psp tak mně tam nejdou otevřít piše mi to This game cannot be started.

The data is corrupted.

Nevite co dělam špatně? V čem je chyba?

Zkoušel jsem to updatnout na 5.03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cuz , sem línej hledata tak nwm jeslt ito tu je ale mám problém se zobrazením her v PSP

mám CF 5.00M33-3 a jindy to vše ok de ale teď z ničeho nic protě mi to píše no games founds nevíte čim to je? ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
mam CFW 5.00M33-3 a karta funguje ...

Nehrál si náhodou nějakou novou hru ?

http://console-forum.net/showthread.php?t=46665

plugin CFW Folder Blocker v1.1

INFO:

Některé nové hry (final fantasy disidia) detekují složky seplugins a ISO na vaší kartě, a obsahy techto složek vymazávájí.

Tento plugin složky pro ctění při zpouštění her skryje, aby nedocházelo k jejich poškozování. Proto si jej všichni dejte do psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nehrál si náhodou nějakou novou hru ?

http://console-forum.net/showthread.php?t=46665

jo dával RocK BanD ale tohle se mtaky zkousel ale porad to neak nejde a to chci hrat akorat dynasty warriors :(: (

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu