Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj chtěl bych se zeptat. Stáhl jsem si hru Formula one 09 (iso), když jsem ji dal k ostatním hrám do PSP (složka ISO), tak po najetí do game se mi zde hra vůbec nezobrazí. Mám 5.03 Gen-C. Můžete mi prosím někdo poradit kdepak bude háček? :) Děkuji moc předem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj chtěl bych se zeptat. Stáhl jsem si hru Formula one 09 (iso), když jsem ji dal k ostatním hrám do PSP (složka ISO), tak po najetí do game se mi zde hra vůbec nezobrazí. Mám 5.03 Gen-C. Můžete mi prosím někdo poradit kdepak bude háček? :) Děkuji moc předem za odpověď.
zeby to bylo jeste v raru a potrebovalo by to rozbalit? :)

hele ne, ze bych chtel zpochybnovat tvoje vedomosti, ale kdyz tam do zavorky napsal ze ISO tak to vypada ze to bude ISO :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim potreboval bych poradit ohledne PSP Go.

1)Má někdo zkušenosti s Game Sharing na PSP Go? Já ho totiž zkoušel se ségrou ona má taky Go a vůbec to nešlo, zkoušel jsem to na Killzone Demo,Dungeon Explorer Demo(vím, že jdou vyčetl jsem to v tom seznamu na wikipedii) a Motorstorm FULL všechno staženo s Ps Store.

2)A za druhé se chci zeptat jak je to s tím přechodem z norm. PSP na Go, kdyz bych si od kamarada pujcil PSP s UMD hrou, tak ta hra pujde jen na jednom GO? Jak je to Osefovany jestli ta hra ma urcity kod, nebo to pujde na dve GO?

3)Pujde nekdy, nebo chysta se v nejblizsi dobe na GO CFW nebo alespon Hen a CfW enabler?:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim potreboval bych poradit ohledne PSP Go.

1)Má někdo zkušenosti s Game Sharing na PSP Go? Já ho totiž zkoušel se ségrou ona má taky Go a vůbec to nešlo, zkoušel jsem to na Killzone Demo,Dungeon Explorer Demo(vím, že jdou vyčetl jsem to v tom seznamu na wikipedii) a Motorstorm FULL všechno staženo s Ps Store.

2)A za druhé se chci zeptat jak je to s tím přechodem z norm. PSP na Go, kdyz bych si od kamarada pujcil PSP s UMD hrou, tak ta hra pujde jen na jednom GO? Jak je to Osefovany jestli ta hra ma urcity kod, nebo to pujde na dve GO?

3)Pujde nekdy, nebo chysta se v nejblizsi dobe na GO CFW nebo alespon Hen a CfW enabler?:psp:

3)záleží jakou máš základní desku, do PSP go se dávej nový základní desky viz.topic pro začátečníky, né nic se nečeká a nic se nechystá :? (bohužel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele ne, ze bych chtel zpochybnovat tvoje vedomosti, ale kdyz tam do zavorky napsal ze ISO tak to vypada ze to bude ISO :D

Jo je to tak, kolega si dal ten samý soubor do psp a šlo mu to v pořádku. Doufám že nejsem zas tak hloupej abych nepoznal rar od iso:bash: Ale bohužel to stále neřeší ten problém:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele ne, ze bych chtel zpochybnovat tvoje vedomosti, ale kdyz tam do zavorky napsal ze ISO tak to vypada ze to bude ISO :D

Jo je to tak, kolega si dal ten samý soubor do psp a šlo mu to v pořádku. Doufám že nejsem zas tak hloupej abych nepoznal rar od iso:bash: Ale bohužel to stále neřeší ten problém:cry:

Omlouvám se za spam, ale nevím jak to smazat:(

user_online.gifreport.gif progress.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim potreboval bych poradit ohledne PSP Go.

1)Má někdo zkušenosti s Game Sharing na PSP Go? Já ho totiž zkoušel se ségrou ona má taky Go a vůbec to nešlo, zkoušel jsem to na Killzone Demo,Dungeon Explorer Demo(vím, že jdou vyčetl jsem to v tom seznamu na wikipedii) a Motorstorm FULL všechno staženo s Ps Store.

2)A za druhé se chci zeptat jak je to s tím přechodem z norm. PSP na Go, kdyz bych si od kamarada pujcil PSP s UMD hrou, tak ta hra pujde jen na jednom GO? Jak je to Osefovany jestli ta hra ma urcity kod, nebo to pujde na dve GO?

3)Pujde nekdy, nebo chysta se v nejblizsi dobe na GO CFW nebo alespon Hen a CfW enabler?:psp:

1 ) Musíte mít stejnou verzi hry a nastavený stejný kanál - Network Settings/Ad-hoc

2 ) Mělo by stačit aktivovat hry na jednom PSp Go a pak se na dalším přihlásit se stejným PSN

3 ) Nejsme věštci... sleduj fórum a až se něco objeví, určitě to zde najdeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jenom jsem se chtěl zeptat dělá někdo z fóra na Flash/psp slim 2004/se základní deskou G/a oficiálním FW 5.51/ .. xD (myslím že zkoumá jak by to mohlo jít...(ne že to flashuje to je mně jasné že ne xD)

Možná tak kgsws, který objevil exploit je FW 5.51... (nebo 5.50? teď nevím přesně)

nejde to... jde to pouze do 5.03 FW a ty se z vyssiho na nizsi nedostanes

přečti si pořádně jeho otázku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Možná tak kgsws, který objevil exploit je FW 5.51... (nebo 5.50? teď nevím přesně)

a nevíš, v jakym stádiu vývoje to je ?

Počky Exploit? ale na to mý to nejde ne? :( ... doufám že to vymaká do pár dní vozkouší a pojede to .. xD

tak s tim nepočítej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau lidi, prave jsem si koupil nove PSP 3000, je na nem OFW 5.01. Plz poradte jake updaty mam udelat, abych rozbehl ISO games. Zatim jsem to pochopil tak ze udelam update na OFW 5.03 a hodim tam MHUspeedV3 a nakonec spustim 5.03 GEN je to tak??

jj to je vsechno

návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu