Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Driver 2 PSX


Bunny1468622758

Otázka

Mám problém s touhle hrou... Stáhl jsem si jí ještě nepřekonvertovanou a jsou to 2 CD... Tedy dvě části a já nevim jak ty dvě části dát dohromady a převíst je... Když převedu CD1 tak se mi vytvoří EBOOT.PBP o stejné velikosti jako když převedu CD2... Takže mám 2 stejné EBOOTY a ani jeden mi nejde...:) Nevíte co stim? Díky...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
když to uděláš přez program PSX2PSP tak tam si můžeš vložit až 6 cd a ono ti to vytvoří eboot ze všech. V tvém případě tam vložíš 2 céda a udělá to jeden eboot

Dělám to přes program PSX2PSP... Jak tam mám vložit 2 party? :D

EDIT: jo, už to mám... Díky, jsem uplně blbej... :D neprohlídl jsem si ten program pořádně... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v levo nahoře máš : ISO/PBP FILE X ............... místo X tam máš čísla 1,2,3,... a v tom poli máš šipku dolů tak na tu kolonku klikneš a tam vybereš ISO/PBP FILE 1 ............... a potom ISO/PBP FILE 2 ...............

1)vybereš ISO/PBP FILE 1 ...............

2)potom klikneš na kolonku vedle (...)

3)vybereš cd 1

4)vybereš ISO/PBP FILE 2 ...............

5)potom klikneš na kolonku vedle (...)

6)vybereš cd 2

7)a potom je to normálka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když jsem to převedl tak všechno v pohodě... Mám jeden velkej EBOOT... Když ho hodim do PSP a spustim, tak je černá obrazovka a nic... Můžu přepínat disky 1 a 2, ale nic se neděje, prostě černá obrazovka...

Použij POPSloader plugin.

a vjakém formátu si to ztáhl?

Co to má co společnýho s funkčností? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu