Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

500 Wii Body zdarma!


porty

Recommended Posts

Cuzz lidi chcete 500 Wii poinds zdarma? Není problém jediné co k tomu je potřeba je jít do Wii Shop Channel v levém horním rohu kliknout na Connection Ambassador Promotion ( modré postavičky) kliknout na Person who was helped zadat moje číslo 3159 - 3557 - 0992 - 0677 vyplnit pár informací a je to! Jediné co potřebujeteje napsat do komentářů váše Wii číslo, a to naleznete ve Wii menu kliknutím na obálku následně kliknutím na papír s perem, a potom klikněte na Addres Book, to číslo opiše dejte sem a za několik málo minutek máte 500 Wii poinds na vašem účtě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha takže takto,ale skusil som aj to oranžove dat a tam mi napise nieco a je tam len moznost vybrat ok,a potom ma to hodi do shopu

A nedával jsi už někomu to Wii číslo? Protože jestli jo a už ti dal 500 bodů tak víckrát to nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to nějak hlídaný a pod já ted nevim jak to tedy presne funguje ale furt si brat jen body ze jednoho uctu je trohu divny (ja nevim tuhle sluzbu opravdu neznam tak me hned nekárejte co to tu píšu za hlouposti)

Tak chtel sem také nějaké bodíki ale jak už je nová aktualizace tak mě nikam nepustí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to nějak hlídaný a pod já ted nevim jak to tedy presne funguje ale furt si brat jen body ze jednoho uctu je trohu divny (ja nevim tuhle sluzbu opravdu neznam tak me hned nekárejte co to tu píšu za hlouposti)

Tak chtel sem také nějaké bodíki ale jak už je nová aktualizace tak mě nikam nepustí

Je to udělaný tak, že na jedno Wii číslo dostaněš jen jednou 500 bodů při zadání jednoho čísla, nejde získat za jedno číslo třeba těch bodů 10x 500, jen jednou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravim, trochu se sem vetru icon_biggrin.gif

Princip rozdavani: Wii odmenuje ty co pomahaji ostatnim s pripojemim jejich Wii k internetu. Takze ten co pomohl i ten komu bylo pomozeno dostane 500 Wii pointu. Za tyto body muzete nakupovat Virtual console a WiiWare hry. (napriklad stary mario z 87 roku atd)

Postup:

1. V hlavním menu konzole Nintendo Wii klikněte na Wii Shop Channel

2. V levém dolním rohu zvolte Connection Ambassador Promotion

3. Vyberte pravý obrázek: „Person Who Was Helped“

4. Do pole vyplňte moje číslo: 1696 2745 3015 6148 a potvrďte OK

5. Vyplňte krátký dotazník

6. A je hotovo

Ted uz mi jen sem(nebo osobni zpravou) napiste Vase Wii cislo a ja zadam vase cislo a melo by nam oboum pricist 500 Wii pointu. icon_smile.gif

Zjisteni Wii cisla:

1. V hlavním menu vyberte druhý obrázek z leva v dolní části obrazovky: „Create message“ a v něm zvolte Address Book

2. V adresáři se Vám objeví číslo Vaší Wii ve formátu xxxx xxxx xxxx xxxx, toto cislo mi napiste.

(sorry za to vetreni sem, ale chtel bych bombermana :-D, pak to klidne smazu ten prispevek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jakmile postupuji dle zde napsaného návodu a kliknu na Person who was helped tak mi vypíše tuto hlášku: the period during which you were able to register as having been helped to connect your wii console to the internet has expired. Registration must take place within 30 days of your first connection to the wii shop channel. We hope you continue to enjoy using the wii shop channel, tímto bych chtěl požádat jestli by to nešlo udělat třeba nějak naopak (klikl bych na tu modrou ikonku ale pak musím zadat nějaké wii číslo-tvé nefunguje, moje je:1935 9251 1527 2713) takže kdybys mi případně napsal co mám udělat, potěšil bys :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cuzz lidi chcete 500 Wii poinds zdarma? Není problém jediné co k tomu je potřeba je jít do Wii Shop Channel v levém horním rohu kliknout na Connection Ambassador Promotion ( modré postavičky) kliknout na Person who was helped zadat moje číslo 3159 - 3557 - 0992 - 0677 vyplnit pár informací a je to! Jediné co potřebujeteje napsat do komentářů váše Wii číslo, a to naleznete ve Wii menu kliknutím na obálku následně kliknutím na papír s perem, a potom klikněte na Addres Book, to číslo opiše dejte sem a za několik málo minutek máte 500 Wii poinds na vašem účtě :)

moje cislo je 4267-3380-5441-5479

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 3 months later...
Cuzz lidi chcete 500 Wii poinds zdarma? Není problém jediné co k tomu je potřeba je jít do Wii Shop Channel v levém horním rohu kliknout na Connection Ambassador Promotion ( modré postavičky) kliknout na Person who was helped zadat moje číslo 3159 - 3557 - 0992 - 0677 vyplnit pár informací a je to! Jediné co potřebujeteje napsat do komentářů váše Wii číslo, a to naleznete ve Wii menu kliknutím na obálku následně kliknutím na papír s perem, a potom klikněte na Addres Book, to číslo opiše dejte sem a za několik málo minutek máte 500 Wii poinds na vašem účtě :)

8425-8295-4238-8543 díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu