Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmawre 3.40* LE (Leaked Edition)


Recommended Posts

Návod na Custom Firmware 3.40* LE (Leaked Edition)

Pozor, provádejte pouze na vlastní riziko !

Co budete potřebovat:

3.40*LE

1.50 EBOOT

3.40 EBOOT

Instalace fw.3.40* LE je možná pouze na PSP s fw.1.5, nebo s některým custom firmwarem SE / OE / M33!. Na PSP s jinou verzí oficiálního firmwaru dojde 100% k poškození.

Postup:

1. Nabijte baterii a připojte PSP k AC adaptéru.

2. Rozbalte archiv 340_Wildcard.zip.

3. Otevřte adresář odpovídající vašemu firmwaru (Firmware 1.50, nebo Custom Firmware).

4. Obsah adresáře MS_ROOT překopírujte do rootu vaší paměťové karty.

5. EBOOT.PBP fw1.5 přejmenujte na 150.PBP a EBOOT.PBP fw3.40 přejmenujte na 340.PBP, oba soubory potom překopírujte na MS do adresáře ms0:/ PSP / GAME / Wildcard All-in-one Flasher /.

6. Spusťte 3.40* All-In-One Updater (installer vytvoří soubor 3.40* DATA.DXAR file a provede jeho instalaci)

7. Řiďte se pokyny na displeji.

8. Po dokončení instalace můžete smazat soubor DATA.DXAR a adresář Wildcard All-in-one Flasher z MemorySticku

Vlastnosti tohoto firmware:

  • Všechny funkce firmwaru 3.40 OE
  • Nové Recovery menu ve stylu SCEP
  • Recovery menu přístupné z XMB
  • Automatická detekce jádra homebrew - již není potřeba adresářů GAME150 a GAME340 pro homebrew, vše se nyní instaluje pouze do adresáře GAME

Aktualizace:

3.40* LE v2 Update

  • Odstraněn nefunkční File Manager z Recovery menu
  • V Recovery detekuje ms0:/PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP a spustí ho, pouze pokud existuje
  • Odstraněny problémy při spouštění UMD
  • Přidána podpora homebrew adresářů ve tvaru %__SCE__ / __SCE__
  • Opět povoleno používání adresářů GAME150 a GAME340, i když to není potřeba

Aktualizace:

3.40* LE v3 Update

  • Opravena chyba bránící funkci Power save

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

i998517_screenshot004ks9qjpreviewth.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz jsem taky bricknul, kdyz jsem ho instaloval z 3.40OE ...bylo nejspis tim, ze jsem mel nastaveny kernel na 1.50 a pro instalaci z CF by mel byt nastaven ten vyssi kernel...

kazdopadne to pekny novy recovery fungovalo, tak jsem to pak jeste zkusil nainstalovat z 1.50 a to uz se povedlo :)

a jak to tak vypada, jsem s nim spokojenej... stejne je to v podstate 3.40OE akorat ma hezci recovery, ktery se navic da spustit z xmb a nemusi se rozlisovat homebrew pro 150 nebo 340

takze samy plusy :D

btw po nainstalovani se zapnou vsechny pluginy a to muze delat neplechu jako treba seknout psp pri startu... takze doporucuju povypinat nepotrebne pluginy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat opraveny chybky...

* Removed non-functional File Manager option in the Recovery menu

* In recovery, detects ms0:/PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP and only launches it if it exists

* Fixed problems that kept UMDs from loading properly

* Added support for %__SCE__/__SCE__ homebrew naming style

* Re-enabled the use of GAME150 and GAME340, though you *DO NOT* need them.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu