Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

Chalani problem.

Upgradoval som z verzie 6.10 na verziu 6.20 vsetko prebehlo OK. Potom som podla navodi zistil o aku dosku sa jedna PSPIdent vypisalo motherboard type TA-092, PSP version Brite v2.0.

Nahodil som TN HEN B bezproblemov takisto bezproblemov Prometheus ISO loader . Nechcelo mi spustit ziadnu ISO, CSO hru.

Tak som podla navodu isiel na DG zo 6.20 na 5.03. Pomocou X mi to dalo version.txt. Vsetko som urobil tak ako malo prebehlo korektne flash firmware 5.03 a na konci mi vypisalo ze press X to restart PSP. Po restarte prebehne animacia SONYCOMPUTER ENTERTAINMENT na ciernom pozadi a vzapati ostane biela PSP obrazovka.

UPOZORNENIE neslo o moje PSP3004 ale kamosove.

Co sa stalo zeby BRICK a reklamacia PSP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Heute Gab Total Noob im PSPKing Forum bekannt, dass er sein nächstes Update seines HENs (6.20 TN-C)

mit einer PSN Onlinespiel Funktion bestücken will.

So kann man Spiele wie etwa Motorstorm: Arctic Edge und ModNation Racers wieder Online spielen.

Dnes Total_Noob našemu foru oznámil, že brzy bude 6.20 TN-C.

Tato verze bude zahrnovat možnost online hraní Motor Storm: Arctic Edge a ModNation Racers.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T_N komunikuje s console-forum??? A nějake další novinky tam nebudou? a bude pokračovat až do ofw 6.20 tn-z hen? xD

Dnes Total_Noob našemu foru oznámil, že brzy bude 6.20 TN-C.

Tato verze bude zahrnovat možnost online hraní Motor Storm: Arctic Edge a ModNation Racers.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T_N komunikuje s console-forum???

Proč myslíš, že je u toho ta citace? Samozřejmě, že ne a taky na co? PSPKing je německý forum (TN je němec) a je to alespoň kvalita, tam modi i admini plní svoje funkce, za spamy, DP... se trestá a nejsou v sekcích hovna jako tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč myslíš, že je u toho ta citace? Samozřejmě, že ne a taky na co? PSPKing je německý forum (TN je němec) a je to alespoň kvalita, tam modi i admini plní svoje funkce, za spamy, DP... se trestá a nejsou v sekcích hovna jako tady.

Za to jen blbě kecat a nic nedělat umí každej... :cheesygrin: Uvědom si, že to všichni dělají ve svém volném čase a ne vždy je na to prostě čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bohužel nic dělat nemůžu, narozdíl od vás s červeným/modrým nickem kterej máte poslední dobou spíš na ozdobu! Navíc když tu jste tak akorát řešíte hovadiny na ChatBoxu a ty vlastně teď doplňuješ ten topik Gran Turismo, jinak zbytek tady někoho nezajímá, žádnej update návodů, topiky kde useři žádají o promazání taky nic, stejný témata co tu jsou x zbytečně založený taky nikomu nevadí atd... zkrátka na to z vysoka serete a tím i forum ztrácí na kvalitě což je velká škoda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bohužel nic dělat nemůžu, narozdíl od vás s červeným/modrým nickem kterej máte poslední dobou spíš na ozdobu! Navíc když tu jste tak akorát řešíte hovadiny na ChatBoxu a ty vlastně teď doplňuješ ten topik Gran Turismo, jinak zbytek tady někoho nezajímá, žádnej update návodů, topiky kde useři žádají o promazání taky nic, stejný témata co tu jsou x zbytečně založený taky nikomu nevadí atd... zkrátka na to z vysoka serete a tím i forum ztrácí na kvalitě což je velká škoda!

A jak myslíš, že se z někoho stane moderátor? ANo, dělá něco pro fórum, pro lidi na fóru. Takže ne jen blbejma kecama. Většina z nás už to prostě nestíhá, jsou tu jiný povvinosti než kdysi... zeptej se kohokoliv, kdo dělá moderátora. Holt to prostě není tak jednoduchý, jak si asi myslíš. Jsou to desítky hodin, ne-li stovky, který každej z nás nad fóre strávil. Je zase čas to obměnit, jenže koho dát jako nový moderátory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bohužel nic dělat nemůžu, narozdíl od vás s červeným/modrým nickem kterej máte poslední dobou spíš na ozdobu! Navíc když tu jste tak akorát řešíte hovadiny na ChatBoxu a ty vlastně teď doplňuješ ten topik Gran Turismo, jinak zbytek tady někoho nezajímá, žádnej update návodů, topiky kde useři žádají o promazání taky nic, stejný témata co tu jsou x zbytečně založený taky nikomu nevadí atd... zkrátka na to z vysoka serete a tím i forum ztrácí na kvalitě což je velká škoda!

Pribyva kokotu, jako treba ty, co spamuji topicy - jako treba ted ty (snad si nemyslis, ze je to neco k topicu. Ne, delas OT, ktery se bude muset smazat -> pridelavas nam praci). Tudiz je vice prace a nestiha se. Je to jednoduche. Navic jsou tu veci "behind the public scene", jako treba kdyz nekomu das body a on ti odepise, jakej ses kokot a idiot a za co je vlastne ma.. A ted ztracis cas vysvetlovanim, co vlastne porusil atd. Ze je mame ignorovat rikas? No, pak o nas zacnou rozhlasovat, ze jsme banda ignorantu, kteri bezduvodne davaji body. Vis, ono nic neni tak cernobile, jak se zda a otevirat drzku a hovno delat a jen prudit a pridelavat praci - to umi kazdej. A jestli si myslis, ze timhle si zaslouzis post moda, tak jsi na omylu. Clovece, my jsme tu uz neco pro forum, narozdil od tebe, udelali.

A druha vec je, ze ted je zkouskove obdobi, coz ignoranti ze zakladky nebo ze stredni, jako ty, asi nechapou. A ten, kdo nema zkouskove, tak pracuje (tekk) a nekdo dela oboji (ja), takze si drepni na prdel a soupej nohama. Tohle delame dobrovolne, nikdo nam za promazavani takovych shitu neplati a jeste k tomu pracujeme, ci studujeme - tak se Ti pane omlouvame, ze jsme nejaky topic nestihli promazat ihned, jak si vazeny pan zazadal, ale ze jsme si zrovna dovolili ucit se na zkousku nebo vydelavat nejake penize... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky jsis to upravil podle sebe... Tohle nemá cenu řešit, protože to stejnak předem prohraju. Zajímavý že na dalších x forech se dodržují pravidla a je to tam vidět, kdo se o to asi stará? Že by sami useři to dodržovali? Nebo modi už asi budou v důchodu tak mají na to čas... Mě tu z*ebeš že spamuju topik, kterej je zaspamovanej nejmíň z 90ti stránek, ale to je v pořádku. Že někdo se ptá jak vyměnit PSX unašeč, ty mu tam napíšeš co to tam mele (protože nevíš co to je) je taky v pořádku...

Néé, prostě konec, radši nic říkat nebudu, akorát se to neprávem otočí proti mě...

// Anonymous_: co to kecas? Co jsem si upravil podle sebe?? Post jsem editoval v 19:19, ty jsi tento postnul v 19:37, tedy editnul jsem to jeste pred timto postem, takze nechapu, na co narazis. Upravil jsem si tam pouze nekolik preklepu. Do tveho predchoziho postu jsem nijak nehrabal a v tomhle postu pisu pouze tento zeleny text. frezen9 ma pravdu. Ty jsi muj post snad ani necetl a jen kecas nesmysly, cely muj post byl o tom, proc tu nejaky bordel je - a ty znova napises, ze je to asi userama atd. - zamysli se nad sebou chlapce. K PSX unaseci .. to je snad skoda slov. PSX unasec nic neni. Mozna loader, ale unasec nic neni. Jestli ty pouzivas doslovne preklady od googlu a lide je tu od tebe chytaji a pak pouzivaji tyhle bastl-nesmysly, pak se spis zamysli ty! A ja te nejebu - fuj, pouze poukazuju na to, ze ti vadi, ze nemazeme OT apod. a pritom tu sam delas ted OT - trochu pokrytec ne? Kdyz ti to vadi, tak to prece nedelej!

E:// Nepochopils to, je v tom ironie... PSX unašeč (spindle hub) je to černý kolečko na který dáváš CD.

Jinak já chápu že toho máte dost za tu dobu co tu jste, že jste různě pomohli a taky udělali x tutů co lidem pomohli a né jen to - to se cení, jenže by to chtělo v tom pokračovat, nebo by stačilo jen promazávat spam aby tu nebyl bordel a za čas tuty aktualizovat. Pokavaď by byli třeba nový modi tak se porozhlídnout kdo je jak aktivní, jak pomáhá, vyzná se a zeptat se ho jestli by měl zájem nebo rovnou udělat nábor a vybrat pár lidí pokuď by vyhovovali.

hosanek: Nemelu a nesnažím se modi ňák urazit, ale pouze naznačuju to že je tu bordel, nic víc. Taky se nesnažím s Anonymem ňák rovnat nebo se nad ním povyšovat když píšeš, že pro tohle forum udělal víc - to vím taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsi vůbec to co tady tekken99 a Anonymous_ psali ? Podle toho co píšeš se mi zdá že ne ... Si to zkus sám se starat o tohle forum a odepisovat X lidem na odpovědy ....

E: a jaktože to zvládaj na jinejch forech ?? Buďto je menší než tohle a maj tam 50 moderátorů a nebo je buďto velký a staraj se o to programátoři kteří se tim živěj a maj zato aspoň nějákej plat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,hádejte se po PM a v chatboxu ale prosím ne tady. Poradí mi někdo? Koukám na tvůj podpis frezen :D . Btw: Můj názor je ten že je razzer moc mele... Je pravda že taky radí lidem kolem PSP. Ale anonym toho udělal mnohem více pro tohle forum.... I když anonyma moc nemusim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prometheus iso loader v2 (tak jsem to zkusil a po spuštění nějaké hry se to vrátí do XMB, takže to moc nefunguje alespoň mně na 6.20 TH HEN - B)

info :

http://www.pspgen.com/prometheus-iso-loader-offre-premiere-mise-jour-actualite-195793.html

down : můj upload

http://files.confligerene.webnode.cz/200000035-e090ce18a9/prometheus-iso-loader-v2.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu