Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.52 Easy Instaler + Updates (Pospední-Update 4)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak se nezblazni.. tve nadavky ukazuji tvoji aroganci nechat si neco rici.. neni divne ze vsechny PSP jsou shodne - stejny HW apod.. a kdyz zformatnes flash, tak jsou doslova stejne - a tobe a pak lidem to nejde a zbytku ano? Nerikam ze delas neco spatne, jen ti rikam, zformatni flash0 a 1 (jednicku muzes normalne prece a 0 pres reinstall - radeji nizsi FW a pak zpet na vyssi..) jak je to s flash2 nvm.. ta se formatuje jen pri pandora's battery a flash3 se neformatuje, takze asi obsahuje neco spolecneho se service modem.. takze kdyz to vse obnovis, nevidim duvod proc by to nemelo jit.. mas snad jinou grafiku? nataktovanej (hardwarove) CPU.. ne.. tohle neni PC, ale konzole, mas to stejne jako ja, a preci ti to zlobi.. proto rikam, zkus to vse obnovit a pak nebude duvod aby to zlobilo.. takze asi tak..

..priste nemusis zbytecne ztucnovat sve prispevky, vis na to je tucna? .. , nikdo ty tve sproste zvasty za kazdou cenu cist nemusi.. podivej se na mne, pisu jako prase? Nadavam? Musim censorovat? Ne.. takze se prober a komunikuj normalne.. :roll:

...jestlize to neni PSP, tak cim?, FW mame snad take vsichni stejny ne? (myslim jeden konretni o kterem se tu bavime) Ty mas snad jiny 3.52 m33 -4, ja myslel ze byl jen jeden release ;)

...a jestlize mame vsichni stejne PSP, tak by ten bug mel byt u vsech ne? Tezko si to vybralo jen miluxovo PSP + nekolik dalsich s nim, nahodne, protoze se mu nelibilo jeho vyjadrovani..

jej ty si mě uklidnil :roll: no musel sem si to přečíst

konec OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se nezblazni.. tve nadavky ukazuji tvoji aroganci nechat si neco rici.. neni divne ze vsechny PSP jsou shodne - stejny HW apod.. a kdyz zformatnes flash, tak jsou doslova stejne - a tobe a pak lidem to nejde a zbytku ano? Nerikam ze delas neco spatne, jen ti rikam, zformatni flash0 a 1 (jednicku muzes normalne prece a 0 pres reinstall - radeji nizsi FW a pak zpet na vyssi..) jak je to s flash2 nvm.. ta se formatuje jen pri pandora's battery a flash3 se neformatuje, takze asi obsahuje neco spolecneho se service modem.. takze kdyz to vse obnovis, nevidim duvod proc by to nemelo jit.. mas snad jinou grafiku? nataktovanej (hardwarove) CPU.. ne.. tohle neni PC, ale konzole, mas to stejne jako ja, a preci ti to zlobi.. proto rikam, zkus to vse obnovit a pak nebude duvod aby to zlobilo.. takze asi tak..

..priste nemusis zbytecne ztucnovat sve prispevky, vis na to je tucna? .. , nikdo ty tve sproste zvasty za kazdou cenu cist nemusi.. podivej se na mne, pisu jako prase? Nadavam? Musim censorovat? Ne.. takze se prober a komunikuj normalne.. :roll:

...jestlize to neni PSP, tak cim?, FW mame snad take vsichni stejny ne? (myslim jeden konretni o kterem se tu bavime) Ty mas snad jiny 3.52 m33 -4, ja myslel ze byl jen jeden release ;)

...a jestlize mame vsichni stejne PSP, tak by ten bug mel byt u vsech ne? Tezko si to vybralo jen miluxovo PSP + nekolik dalsich s nim, nahodne, protoze se mu nelibilo jeho vyjadrovani..

No tak já mám stejný problém jako Milux, mám 3.52M33-4, 2x jsem jej přeinstalovával, formátoval jsem i flash1 a stále stejný problém že se nevypíná. Tak co poradíš teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavý, že jsem žádnou nezaznamenal :blink: vše mi chodí tak, jak má - cso/iso(Sony NP9660),browser a dokonce se mi to i umí vypnout....

bejt tebou, tak bych začal hledat vady na tvym stroji a ne na M33 ;)

vad anení na mém stroji ale v m33 nekterým psp se nemůže psp vypnout a to je 3.52 m33-4 tímto fw nikde jinde to nedělá vrátím se z5 k 3.30 oe-a´:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu