Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna zadního krytu PSP


SEMRY

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

domvala: Ahoj, mě to šlo dvěma způsoby. Buď jsem na tý straně kde jsou "pantíky" zarazil nehet a prostředek dvířek prohnul až jedna strana povolila (bál jsem se, ale šlo to)... nebo sundáš přední kryt a zevnitř ten pant vypáčíš malým šroubováčkem.

btw zevnitř je k tim dvířkům dána pružinka, která tam je, aby dvířka "neplandala", tak by jí možná chtělo nejdřív vyndat.

slimm.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u těch dvířek se mi to dělo taky... ale stačilo dotáhnout ty čtyři větší šroubky co drží mechaniku.

a ohledně baterky a předního krytu... zřejmě je kryt zkroucenej... já měl třeba kryt bez závitů a ty jsem si pak musel sám zařezávat šroubkama... zkus všechny šroubky opatrně pořádně dotočit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde nejde nejde nejde nejde!!!!! vyvrtal sem si dírky a jedinej výsledek sou ohoblovaný šrouby! kryt k soubě není přišroubovanej i když mám v dírách šrouby! šrouby sou ohoblovaný a nejdou ven!!! UMD pořád plandá a kryt baterky se nechce nechat zacvaknout...

EDIT: Nikdo se nepokoušejte měnit si kryt u PSP akorát si ho poserete a nebudete mít nic! buďte rádi dejmetomu za černé PSP s otiskama, než za žádné PSP... Tak sem si 2 měsíce pohrál a 6000 Kč (3000 za PSP a 3000 za novej display + kryt + dalsi vychytavky) v hajzlu! Radim vám radši si to nechte vymenit od nekoho kdo to umi než abyste si to sprasili a pak tu červenou bo modrou cihlu vyhodili...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Je to uplně v pohodě klidně si to vyměňte. Já to dělal tedka podruhý a v poho. Chce to kvalitní šroubovák bez toho to ani neskoušejte. Zezačátku mi pomohlo hodně to video. Podruhý už sem ho ani nepotřeoboval a až na utažené šroubky to šlo jak po másle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...
  • 6 years later...
V 15. 8. 2007 at 12:11, Shaftik napsal:

Nechapu proc to neni jak na mobilech (lehky) jinak na tom playcentrum.cz maji i sony kryty,coz uz nechapu vubec :roll:

btw. laka to,treba takovy pruhledny psp . . . . :P :P :P

To chápu ale já si od nich objednal kryt ten přední a nepřišel mi ten správný nevím jestli byla chyba na mojí straně ale myslím že jo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu