Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

"fat" PSP X PSP Slim???


Filc@

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a nezda se vam to docela zbytecny ze bude obrazovka psp v telce? a pokud by to bylo rotahnuty tak to bude mit blllby rozliseni ne? a slysel sem neco ze jde k tomu pozdeji koupit nejaky prijimac televizniho signalu , je to pravda?. jinak bych vam radil kupovat okamzite at tam mate ten nejstarsi fw a abyste nemuseli cekat na down(pokud nejaky bude). a jeste ze prej nebudou fachat hry, vsechny nebo nektery?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se snadno řekne, koupit starý PSP s nejstarším fw, jenže ony už právě nikde nejsou, takže já si počkám na slima a uvidím. Z toho rozlišení u her na TV mám taky trochu obavu. Píšete tu o playcentru, máte s nimi zkušenosti? Je to spolehlivý obchod? Díky.

ja sem myslel psp slim s nejstarsim FW. no nekdy se spatne vyjadruju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se prolomí koupím si ho ;)

A nemyslím si že je zbytečný to připojení k TV, jasně PS3 je PS3, a navíc PSP slim & lite nebude primárně určeno k hraní na TV, je to jenom taková... vymoženost, zato příjemná :))))

- - - - -

Ale nehodlám si zvykat na dlouhé čekání her až bych si je moh koupit na UMD a už tuplem na to stupid klasický theme :-P Do tý doby si raději zahraju na telce s PS3 a mimo domov = PSP 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím že ses špatně vyjádřil, spíš by mě nenapadlo, že se slim budou prodávat se starými FW, moc tomu nevěřím, určitě budou mít všechny nejnovější FW, na kterém zatím nepůjdou iso.

jo to je jasny ale treba ze slim bude mit zakladni FW 3.60 a je lepsi si ho koupit hned aby si pak nemusel cekat dyl na downgrade(sony si urcite za tu dobu vymysli dalsich 5 upgradu) ale treba rovnou nainstalovat CF , no pokud nekdy nejaky bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je jasny ale treba ze slim bude mit zakladni FW 3.60 a je lepsi si ho koupit hned aby si pak nemusel cekat dyl na downgrade(sony si urcite za tu dobu vymysli dalsich 5 upgradu) ale treba rovnou nainstalovat CF , no pokud nekdy nejaky bude.

tak to jo, to máš pravdu, jenže já nevím, v kterém online obchodu se dá bezpečně nakupovat, už bych si slima předobjednala, abych chytla dobré FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jo, to máš pravdu, jenže já nevím, v kterém online obchodu se dá bezpečně nakupovat, už bych si slima předobjednala, abych chytla dobré FW.

mas recht:) tak ja si ho predobjednam jen co mi reknete jestli mi na nom budou fungovat stary umd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokud pujde moje stary dobry psp nebudu kupovat slim.(mozna kdyby se stalo ze se budou vydavat hry ktery budou jen na slimko)

A taky buh ví kdy se na slimko dostanou iso hry

no tak to jo ale vem to tak ze kdyz si lidi driv koupili psp tak o nejakym CF ani nevedeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu nový, ale trošku nenápadně pracuji v sonycentru. S tím novým PSP lite neplašte v předobjednávkách. Co jsem koukal na ty dva odkazy co tu byli kde se da předobjednat jednou stojí 4 990,- a podruhý 5 990,-. Bude to asi tím že zatím není oficiálně známá cena, podle mne to bude v základu 4 990,-. Další věc nevíme aspoň my tady jako soňácká projdena jaky barvy vlastně budou vozit do ČR. To že v japonsku/americe prodava X variant barevných PSP neznamená že se do ČR budou vozit všechny. No a závěrem :) první závozy bude mít jako vždycky Síť Sonycenter viz. www.sonycentrum.cz. Klidně Vám sem hodím info o tom že už je Sony Czech expeduje . Nám se ted podařilo po měsíci dostat další dodávku PSP base pack black.

Jinak to černy lite bude děs, stejnej povrch jako ps3.. na to aby člověk měl rukavičky :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat slim se zatim nevyplatí, nikdo zatím neví jestli tam vubec bude CF a jestli tam půjdou ISA. Ja ho na 100% kupovat nebudu a jestli chcete poradit tak si ho kuptu pouze az budete vedet jestli tam bude CF. A stou TV i klasické PSP de připojit na TV a ta kvalita bude podle me strasna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já za Slim měnit nebudu, žádnou revoluci v tom totiž nevidím...

Nevýhody: nemá infra, ale především - bůh ví kdy (a jestli vůbec) na něm půjdou iso, to je pro mě hlavní.

Výhody: propojení s tv (já osobně na tom ale nic zas tak mega využitelnýho nevidím), nižší hmotnost (to mě vůbec nevzrušuje) a pak samozřejmě menší tloušťka. To je sice pěkný, ale stejně míváme pspčka v obalech, třeba takovej pg pocket vám přidá asi centimetr. A já psp nenosím v kapse a mýmu báglu sou nějaký milimetry celkem u díry... A pochybuju, že nižší tloušťka zlepší ergonomii, takže asi jedinou výhodu vidím v tom, že užší bude líp vypadat :D

Rozhodně nejsem žádný odpůrce PSP Slim - pokud bych neměl PSP a v době rozhodování už byl prolomenej fw, určitě bych šáhl po Slimku, ale takhle... to si radši počkám až na PSP 2 :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat slim se zatim nevyplatí, nikdo zatím neví jestli tam vubec bude CF a jestli tam půjdou ISA. Ja ho na 100% kupovat nebudu a jestli chcete poradit tak si ho kuptu pouze az budete vedet jestli tam bude CF. A stou TV i klasické PSP de připojit na TV a ta kvalita bude podle me strasna.

Kvalita TV je udajne hodne slusna, tv out ma rozliseni tusim 720x480, cili temer DVD. PSP se timto meni na jeden z nejmensich prehravacu filmu vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu