Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

"fat" PSP X PSP Slim???


Filc@

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

urcite nemusis mit ten kryt aby fungovala ale na to aby ti tam drzela

jo jo to si tež myslim

na te strance http://www.gamehouse.cz/playstation-psp/playstation-psp-slim-black-base-pack-4825.php

psali to to

PlayStation PSP SLIM je nástupcem původního PSP. Nová verze PlayStation PSP SLIM se od staré liší zejména novou baterií, u které se podařilo zmenšit rozměry a váhu a přitom zvýšit kapacitu. Výsledkem je že PSP Slim je o 33% lehčí a 19% tenčí. Původní baterie půjde použít také, ale po dokoupení speciálního krytu. Dále došlo ke zvýšení kapacity vnitřní paměti ze 32 na 64 MB, což má za následek zrychlení nahrávacích časů her a nově přibyl audiovizuální výstup pro TV a interakce s PS3. K dispozici bude v průběhu září 07, cena je prozatím stanovena orientačně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady http://www.gamesport.cz/-hardware-nove-sony-psp je recenze na PSP SLim, kterou (musim se pochlubit) jsem psal já :arrow:

muzes mi rict jak jsi mohl recenzovat vec kterou jsi jeste ani nikdy nevidel ? asi ti unika vyznam slova recenze ... to jen tak na okraj

edit : jsem takovy rejpal ja vim :D ale v te tvoji "recenzi" mas hromadu nesrovnalosti , protireceni a nekdy placnes docela nesmysl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes mi rict jak jsi mohl recenzovat vec kterou jsi jeste ani nikdy nevidel ? asi ti unika vyznam slova recenze ... to jen tak na okraj

edit : jsem takovy rejpal ja vim :D ale v te tvoji "recenzi" mas hromadu nesrovnalosti , protireceni a nekdy placnes docela nesmysl ...

přesně:D jej nebo-li řečeno...psaní pohle obrázků:ziped:

EDIT:

1.)Interní paměť PSP se zdvojnásobila z 32MB na 64MB. Což bude mít za následek podle Sony až třikrát kratší nahrávací časy

to si psal asi dost dávno

2.) není nic horšího, než při hraní GTA: Liberty City Stories půlku hry tupě sledovat nápis „loading“

no newim jak ty ale já to mám rychlý i z umd...

3.) UMD mechanika pozbyla pérka, což je rozhodně dobře, konečně vám UMD disky nebudou po otevření mechaniky vyskakovat jako čertík z krabičky

Fuj to otevírání se mi hnusí...jak kdyby si chtěl vyměnit baterky:P

4.) Přibyly také dva otvory reprodukující zvuk a to na obou stranách nad ovládacími tlačítky

to su repráky?? no moc bych neřek...u starýho psp to je dole a rozhodně mi to nehraje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol tohle je nekonecnej thread. Je jasny ze si kazdej bude obhajovat to svy starý dobry fat PSP. Ale pokrok nezastavite :)

njn...sony si prostě potřebuje prachy...a ze starýho psp je nevytáhne:P

EDIT: Originál je prostě nejlepší...vždycky to tak bylo a vždycky bude:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn...sony si prostě potřebuje prachy...a ze starýho psp je nevytáhne:P

EDIT: Originál je prostě nejlepší...vždycky to tak bylo a vždycky bude:P

presne tak, navic zde je jasne videt ze to SONY udelala HLAVNE kvuli neudrzitelne smrsti DOWNU a celkove ztrate kontrole.. SLIMakem chce zacit "novej zivot" PSP.. a samozrejme nemuze vydat jen PSP2 ktere by bylo uplne stejne jako FAT, akorat by melo dokonalejsi ochranu, tak musi dat nejakou tu tresnicku na dortu, aby byl duvod prejit k Slimakovi .. tim padem prejit i na ofiko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diétne PSP v detailoch

Zhrňme si ešte raz fakty o novej, odľahčenej (v zmysle váhy, nie v zmysle funkcií) verzii PSP. Nižšia hmotnosť, menšia hrúbka, TV výstup, zmenená UMD mechanika, o 32 MB systémovej pamäte navyše, menšia batéria, vyššia výdrž a možnosť nabíjania cez USB. Na GameSpote už mali možnosť PSP Slim vlastnoručne vyskúšať a dokým sa handheld dostane aj do našej redakcie, zhrňme si aspoň to najdôležitejšie z ich prvých dojmov.

Po zapnutí PSP redaktorov v menu prekvapilo 28 voliteľných farieb pozadia (súčasné PSP majú 13, ale je možné, že sa počet upraví v najnovšom firmware). Oveľa lepší pocit z ovládania majú na svedomí upravené tlačidlá na D-pade (obr. 1) a ich zvýšenie je pri hraní naozaj cítiť. V „System Settings“ pribudla položka „USB Cache“, po ktorej aktivovaní sa skrátia nahrávacie časy pri čítaní z UMD disku. Napríklad nahranie Pro Evo Soccer 2007 z XMB priamo do hry bolo rýchlejšie o 33 sekúnd, z menu sa do zápasu dostanete o 19 sekúnd skôr (ďalšie testy z Test Drive Unlimited a WWE! SmackDown vs. RAW 2007 v článku).

Výstup na TV sa dá nastaviť v niekoľkých smeroch, od formátu obrazovky (4:3, 16:9) cez typ zobrazovania (PSP alebo TV), prekladaný/neprekladaný režim, až po screensaver – to všetko v novom menu "Connected Display Settings". Na pripojenom 37" HDTV televízore bol obraz z PSP v rozlíšení 480i, resp. 480p slušný, pri pripojení k PC dokonca výborný.

PSP Slim sa bude dodávať v troch oficiálnych prevedeniach - Piano Black, Ice Silver a Ceramic White a s distribúciou do obchodov by sa malo začať už tento mesiac za zrejme rovnakú cenu ako existujúce modely.

http://www.sector.sk/title.asp?filter=35597

-----------------------------------------------------------------

psp_embed003.jpg

psp_embed003a.jpg

3-wgr1.jpg

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
o moc tenci zas neni co? :)

13% ... sice to není moc a jde to dost poznat... DOST!

aji ta váhá (33%) drží se to líp...je to o dost lepší!:)

zdarec,

Potřebuji poradit. Chci si pořídit PSP je to super věcička,ale nevim jestli si koupit fat nebo slim cena v nich neni moc rozdíná a už jsem vyděl inzeráty psp slim fungujouv iso hry. Tak nevim poradte.

jestli chceš hrát jenom iso hry tak slim ake estli chceš fůru programů na psp tak fat.... vyber si...já to nedokázal a mám obě:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu