Jump to content
  • 0

Pomoc

original
 Share

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0
LegionCZE: mas muj obdiv to jsi napsal pekne:D

Jaký pak obdiv, tutani jste oba dva, nějaký začátečník si pořídí PS3 protože tam nenajde češtinu, tak zvolí polštinu ( s tím, že se bude asi nejvíce podobat češtině ). Popíše problém, sice mohl být lepší, a vy ho pošlete do háje, moc pěkný.

Edit Nejspíš máš problém s novým učtem na Playstation Network, poslal jsem ti Soukromou zprávu, můžeš mi napsat.

• 0
Ahoju mam MOH 2010 na PS3 a asi sem si už vyrobil Online Pass ale kdyý chci hrát online tak mi to tam ukaže takovou tabbulku s mim mailem a dole je heslo a když ho zadam tak mi to něco napíše. Nevim co to píše a hlaavně ani nevim co mam udělat.

Dík za odpovědi

Možná ti to píše že ten online pass už někdo použil.

• 0
Jaký pak obdiv, tutani jste oba dva, nějaký začátečník si pořídí PS3 protože tam nenajde češtinu, tak zvolí polštinu ( s tím, že se bude asi nejvíce podobat češtině ). Popíše problém, sice mohl být lepší, a vy ho pošlete do háje, moc pěkný.

Edit Nejspíš máš problém s novým učtem na Playstation Network, poslal jsem ti Soukromou zprávu, můžeš mi napsat.

Nevim jak ty, ale já absolutně nepochopil, o co mu jde, co udělal a co je tam špatně, a mám mu poradit? ¨

Rád radím lidem, nejsem svině, ale potřebuju pochopit jeho problém, a to s tímto problém opravdu nejde.