Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SSX: Deadly Descents


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem taky koukal na YT a koukam ze tam jsou ty skore nekdy neuveritelne, ovsem prijde mi naprd, ze tam pak jen hopsaj jak oslici aby neprerusili kombo, coz neni uplne chytre vyresene, ve starych SSX byla ta prodleva takze se to lip navazovalo, jizda byla plynulejsi a hezci, tohle proste vypada retardovane, kdyz po svahu skacete jak zaba (v tom nejhorsim slova smyslu :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, urcite je to skoda, zrovna tohle je feature na kterej jsem byl hodne zvedavej, jen teda vyvstava otazka zda je to demem nebo dostupnymi tratemi...

ve starych SSX byla ta prodleva takze se to lip navazovalo

myslim ze ten wingsuit se proste dokoupi postupem ve hre...kdyz se podivas na popis postav tak myslim ze Mac (nebo griff, ted nevim) ho ma rovnou v zakladu

no tak aspon se to kombo ukonci driv a pripisou se mi body, lepsi ukoncit na kombo 50 a udelat medaili bez ztratit kombo 100 na konci svahu a jet znova :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ten wingsuit se proste dokoupi postupem ve hre...kdyz se podivas na popis postav tak myslim ze Mac (nebo griff, ted nevim) ho ma rovnou v zakladu

no tak aspon se to kombo ukonci driv a pripisou se mi body, lepsi ukoncit na kombo 50 a udelat medaili bez ztratit kombo 100 na konci svahu a jet znova :D

Tim si tak jisty nejsem....

Jo ale neni to lepsi pro dasahnuti velkeho skore ;)

Me se podarilo skocit na vrtulnik hned na poprve......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky koukal na YT a koukam ze tam jsou ty skore nekdy neuveritelne, ovsem prijde mi naprd, ze tam pak jen hopsaj jak oslici aby neprerusili kombo, coz neni uplne chytre vyresene, ve starych SSX byla ta prodleva takze se to lip navazovalo, jizda byla plynulejsi a hezci, tohle proste vypada retardovane, kdyz po svahu skacete jak zaba (v tom nejhorsim slova smyslu

:D)

Třeba maj blbě v demu nastavenou obtížnost , protože mě se třeba nepodařilo dojet v závodu na 1místě a ani v těch trikách sem nedosáhl prvního umístění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba maj blbě v demu nastavenou obtížnost , protože mě se třeba nepodařilo dojet v závodu na 1místě a ani v těch trikách sem nedosáhl prvního umístění

Tak to neni na 1. miste....v kariere to bude fungovat jinak, tady je zlate medaile top, takze to musi dat cloveku trochu zabrat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to neni na 1. miste....v kariere to bude fungovat jinak, tady je zlate medaile top, takze to musi dat cloveku trochu zabrat ;)
No jasný ale dojet i na druhém místě je docela problém někdy , občas mi připadne že se ta hra nedá ani uřídit jaký má spád ... Když jsem u toho tak tady borec v Demu nahrál 27mil bodů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na hrej.cz uz je recenze take a tam se hra dockala jen 7/10, prekvapive ji je vycitana grafika(ktera mi s dema prisla povedena) a bohuzel potvrdili to, ceho jsem se bal a totiz zadny split screen, to me opravdu mrzi :(

Třeba se splitscreenu dočkáme v nějakém updatu , a nebo jako DLC což doufám že nee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nejvic stve ze za to chteji tolik :D :D

Standartni cena za novou hru, zadarmo je bohuzel nedavaj :D

Třeba se splitscreenu dočkáme v nějakém updatu , a nebo jako DLC což doufám že nee

No to me taky napadlo, ale zase jsem to asi v zadne hre nevidel, ze by byl dodatecne dodan split screen....a kdyz vidim jakou zvolili cestu mp, kde neni aniklasicky competitive mp, tak tomu moc neverim....

Jak znam EA, tak se nejakeho DLC dockame, snad to alespon bude stat za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

split screen tezko, nekde jsem cetl, ze na dnesnich konzoloch by to bylo moc narocne...vzdyt i na ps2 vypadalo ssx3 ve splitu hrozne...grafika a framerate jde okamzite dolu, radeji si zazavodim online, ale jasne no...

zatim nejnizsi hodnoceni 4,5 O_o

http://www.nowgamer.com/ps3/ps3-reviews/1261513/ssx_review.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

split screen tezko, nekde jsem cetl, ze na dnesnich konzoloch by to bylo moc narocne...vzdyt i na ps2 vypadalo ssx3 ve splitu hrozne...grafika a framerate jde okamzite dolu, radeji si zazavodim online, ale jasne no...

zatim nejnizsi hodnoceni 4,5 O_o

http://www.nowgamer.com/ps3/ps3-reviews/1261513/ssx_review.html

No zas tak dobre to nevypada aby to nemohli dat do splitu :)

A online si clovek taky moc nezazavodi, respektive global events neberu uplne jako zavod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Eurogameru psali že tohle netahá maximalní výkon PS3 , nevím ale asi ne , jinak EG dal SSX 7 z 10 ... Doufám že jim SSX vydělá

dostatečný balík a my se dočkáme popolarní záležitosti dnešní doby a tou je HD remake PS2 hry a to třeba SSX Tricky v HD verzy

Tiscali games udělilo 9 z 10 s konečným verdiktem :

Pamětníci dostali po dlouhých letech nářků sice opožděný, ale za to zasloužený nášup pořádného virtuálního snowboardingu, zatímco neposkvrnění hráči konečně pochopí, proč o tomhle "zimním Tony Hawkovi" kdysi kolovaly legendy. Za pár hodin hraní je totiž budou šířit taky.

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Eurogameru psali že tohle netahá maximalní výkon PS3 , nevím ale asi ne , jinak EG dal SSX 7 z 10 ... Doufám že jim SSX vydělá

dostatečný balík a my se dočkáme popolarní záležitosti dnešní doby a tou je HD remake PS2 hry a to třeba SSX Tricky v HD verzy

Tiscali games udělilo 9 z 10 s konečným verdiktem :

Pamětníci dostali po dlouhých letech nářků sice opožděný, ale za to zasloužený nášup pořádného virtuálního snowboardingu, zatímco neposkvrnění hráči konečně pochopí, proč o tomhle "zimním Tony Hawkovi" kdysi kolovaly legendy. Za pár hodin hraní je totiž budou šířit taky.

:D

Tak ty nazory jsou dost smisene, jedni jsou nadseni a tvrdi, ze to je dustojny nastupce, jini zas ze to sily strych ssx nedosahuje, ja mam zatim nahrany jen kousek, takze tezko hodnotit :)

Jinak kdyby HD remake tak SSX 3, na kterem jsem vyrostl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz ted sjel rockies a s nimi prisel prvni deadly descents a musim rict, ze jak jsem byl lehc rozpacity z dema, tak to preslo a je to super akorat ve srovnani s SSX 3 me trosku vadi a prehnana volnost na snehu, tam mel clovek svoje cesticky, znal zkratky a vedel kudy jet, tady je to vyrazne tezsi kvuli vsem tem moznostem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu