Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže včera mi konečně došla objednaná collectorka, pokud se někdo chce mrknou na fotky, najdete je tady http://console-forum.net/tema/133020-sberatele-her?p=1212542&viewfull=1#post1212542

Btw s tím sekáním (lagováním) se to už i u mne začíná zhoršovat, mám odehráno cca 50 hodin. Někde na netu jsem četl, že to přímo souvisí s velikostí uložené hry. Čím větší save, tím věší sekání. Zkouším hru ukládat pokaždé do nového slotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://games.tiscali.cz/preview/co-prinese-patch-verze-1-4-pro-elder-scrolls-v-skyrim-58235 ještě tento měsíc, takže hru už objednám.. stejně se nedostanu tak daleko, aby se mi to takhle sekalo ještě před vydáním toho patche (jestli se něco nezvrtne a patch neodloží)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže včera (dneska) v noci jsem dohrál hlavní quest. Samotné vyústění a vygradování příběhu mne celkem zklamalo. Až na finální lokaci pro hlavní souboj, tu řadím mezi nejlepší herní scenerie, ta lokace prostě měla "koule".

To sekání se dá trošku regulovat tak, jak psal tekken90. Mne to pomohlo hodně, hra se sekala (lagovala) jen znovu při vchodu do nových lokací, pak už ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mně taky :D Patch sem četl na bethblogu, se má vydat na příští týden kdy to odešlou Sony a MS.. Tak snad už ten příští týden.. Teď ještě aby to něco řešilo, žejo.. :D BTW: Bylo to asi 10 minut a furt nic, ani do XNB nešlo jít :D edit: Aspoň že ten autosave zůstal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky Skyrim... Hra je fakt perfektní, ale uplně mi hru zhnusily ty lagy.. Není možný, že když jsem někde v lese, abych nemohl lagama zamířit lukem... Prosím bože, ať ten path ty lagy opraví, chci si pořádně zahrát tuhl skvělou hru !

edit : Zajímaví, teď vůbec žádný lagy nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky Skyrim... Hra je fakt perfektní, ale uplně mi hru zhnusily ty lagy.. Není možný, že když jsem někde v lese, abych nemohl lagama zamířit lukem... Prosím bože, ať ten path ty lagy opraví, chci si pořádně zahrát tuhl skvělou hru !

edit : Zajímaví, teď vůbec žádný lagy nemám

Taky ho mám jen od čtvrtka. A jinak záleží na tom kde seš si myslím.. Když seš v nějakym domě tak se to nebude lagovat tak moc jak když jsi v celym Skyrimu.. Jinak je ta hra fakt úžasná..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem hrál hoďku a vcelku fakt bez lagu.

Logicky by se to nemělo lagovat právě v domech atd. ale mě se to v domech paradoxně seká nejvíc. Teď tu hoďku jsem byl na obrovský hoře, kde máš výhled na celou mapu a neměl jsem ani jeden lag... Nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jak je ten ajch/trophy War Hero + Hero of Skyrim, to je za jakou frakci? Stormcloak, Imperial Army nebo jak? Jsem nováček ve skyrimu a dalo by se říct i v RPG, tak radte prosím, jinak viděl jsem návod jak se dostat k Dark Brotherhood, ale jak dlouho mi to potrvá než se mi to povede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jedno, ke komu se pridas...ty mise jsou potom podobne, jen bojujes proti druhe strane

do DB se dostanes, jakmile splnis ukol pro nejakeho maleho kluka, co bude mit u sebe v baraku svicky, kostru a bude chtit, aby si pro nej zabil jednu macechu v Riftenu (nebo jak se jmenuje to mesto zlodejicku) a bude vyzyvat DB aby mu pomohli...a ty to vlastne udelas za ne a oni te za to vezmou :D MYSLIM ZE JE TO TAK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu