Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kejsi: na pc ten skyrim taky neni zadna vyhra :) hra se da otexturovat, ze pak vypada opravdu skvele (nic lepsiho sem po graficky strance este nehral x) ) (screen 1 2 ) ale to je tak cely, jakmile to zacnes modovat dal, stane se ztoho nestabilni brajgl
Je to pěkný i na konzolích to vypadá docela slušně ,,, doufám že brzy vyjde patch 1.5 pro konzole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenašel jsem aktivní téma na Fallout, ale tý zas.raný Bethesdy se to týká, takže to narvu sem. ty k.urvy žalujou svýho fanouška Falloutu, že si udělal plakáty a dal je na net i pro ostatní fans. Já už jsem jim svý napsal, možná byste se mohli taky přidat!:?

CZ novinka: http://www.konzolista.cz/articles/onearticle/?link=bethesda-zaluje-fanstranku-falloutu-168221&sekce=novinky&_fid=049e

Vyjádření toho fanouška a dopis z Bethesdy: http://stormen.wordpress.com/2012/04/08/threated-with-lawsuit-by-bethesda-this-was-my-reply/

Kontakt na ty z.mrdy: http://www.bethsoft.com/eng/contact.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

copyright je copyright...znam pripady, kdy firma zazalovala vlastnika blogu o 2k euro kvuli JEDNOMU obrazku, ktery si stahl z google images...proste na nej nemel prava, takze tenhle klucina jeste muze byt rad

edit: z nahledu na ty postery ale moc fallout poznat nejde, mel proste smulu, ze byl tak moc videt...proste to na nej zkusili, sracove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bohusel je tam videt vault-boy a na toho copyright maj urcite, pochybuju ze na ten zbytek, kterej napodobuje plakaty z 50./60. let muzou vlastnit prava, kazdopadne je to uplne zbytecne a hloupe jednani, ty nenazrany prasata se koupou v penezich a jeste je musej brat od fanousku, ktri jen podporuji komunitu kolem jejich hry. Je mi z toho zle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už je ale copyleft:blejt:! zákony o duševním vlastnictví jsou drakonické a nechápu, proč by měl někdo dostávat zaplaceno za jednou odvedenou práci donekonečna! já když udělám nějakou úpravu eshopu/webu, tak dostanu zaplaceno pouze jednou a ne pokaždé, když na web někdo klikne nebo doživotní rentu, ale tohle je přece něco jiného - on dělal Bethesdě zdarma reklamu a ti patlalové a diletanti, kteří neumí ani naprogramovat solidní kód budou šikanovat fanoušky??? Oba Fallouty i Elder Scrolls 4 na PS3 mám doma a ještě jsem je nehrál, možná bych je měl na protest spálit:?. sorry za OT, ale tady už nejde o nějaký zas.raný hraní jakože se bavíme, tady jde o princip a svobodu slova, howgh!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rikam v Bethesde, stejne v mnoha jinych pripadech, proste jen z lidi tahaj prachy, protoze muzou, stci jen aby se nekdo jen z dalky otrel o neco, co maj "pravne osetrene" a uz by podle nich mel platit jak mourovatej, ostatne proc ne, ze oni budou mit navic par bankovek, s kteryma si budou moc vytirat rite ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Bethesda oznámila DLC Dawnguard pro The Elder Scrolls V: Skyrim

Dnes se Xbox 360 majitelé hry The Elder Scrolls V: Skyrim dočkali updatu, který přinesl podporu pro kamerku Kinect, skrze kterou mohou hru částečně ovládat hlasovými příkazy. Rovněž ale Bethesda poukazovala na jedno speciální oznámení. Nikdo nepochyboval, že se bude jednat o odhalení prvního přídavku. Skutečně tomu tak je. Bethesda právě oznámila přídavek s názvem The Elder Scrolls V: Skyrim Dawnguard, který vyjde během léta na Xbox 360. Ani zmínka o případné PS3 verzi, ale dá se očekávat, že vyjde později jako u Falloutu. Více informací v tuto chvíli nevíme. Kompletní odhalení Bethesda slibuje na E3.

..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už je trošku starší novinka ne ? ... jinak těšim se, ale furt nechápu proč maji na jakykoliv hře některý platformy přednost, teda minimálně xbox vs playstation mi hlava nebere

akorát to je už trochu kopání do mrtvoly to DLC ... mělo vyjít mnohem dřív bych řekl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak sem se konečně dostal ke Skyrimu a chtěl bych se vás zeptat. Nikdy sem žádej TES nehrál, pouze Fallout a ten sem vždycky hrál tak že když sem někam šel podival sem se na wiki jakej tam najdu loot aby mi nic cennýho neuniklo, kde najdu tuhle a tuhle zbraň, kde najdu dům kam si můžu uložit věci, jak mam dokončit tenhle quest abych dostal odměnu co se mi hodí atd...

Myslíte že je lepší hrát Skyrim s takovejhlema drobnejma "spoilerama" nebo úplně bez nich? Jak ste to hráli vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte že je lepší hrát Skyrim s takovejhlema drobnejma "spoilerama" nebo úplně bez nich? Jak ste to hráli vy?

podle mě záleží, jestli ti půjde o platinu, nebo ne...

pokud ano, podíval bych se, jak získat ty daedrické věci...pár z nich je takových zabugovaných/komplikovaných a pokud bys jel jen na jeden save, což ostatně nedoporučuju, mohlo by se stát, že si zabiješ nějakou postavu, nebo splníš jinou misi, před tou, která by ti ten předmět odemkla a potom jseš v řiti... :)

jinak jsem ale jel bez návodu...prakticky není potřeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu