Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jj taky se mi líbí hodně referencí na knihy a komiksy - Eva Coré, Kahlee, akademie atd...

Desmonde závisí na mě osud galaxie nemůžu bejt pořád na fóru :D dojmy pak sepíšu na celou hru. Zatim (pro mě) jasná GOTY 2012

Dáte někdo coop o víkendu? (PS3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam že je to tady pořád mrtvý:?.ty z vás který do už dohrálí jakej pocit máte z konce tehle trilogie?ja osobně nahrál v siglu 38 hodin a po shlédnutí konce (modrýho i červenýho) mám s toho pořád smíšení pocity.těd to ješte skusím na new game+.za mně osobně jedna z nejlepších her co jsem hrál v poslední době 9,5/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak každej fanda čekal možná neco víc.osobně dle mně jse to dalo ukončit i lépe.je je šance na mew game+ tam by to mělo bejt jiný.hodně lidí si stěžuje i na bugy ve hře ale ja osobně narazil jenom na jeden nemožnost v citadel cestovat do sekce D2.ale to jsem vyřešil tím že jsem se nechal vždy při příjezdu rovnou eskortovat do D2 a bylo po problému.pár věcí na který jsem byl zvyklej z 1 a 2 mi tam dost chybí ale dá jse to tolerovat z ohledem na supr příběh a hratelnost.

ps: jinak pro ty co nehráli 2 doporučuji jestli máte možnost nejdřiv dohrat a až pak jse pustit do 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak každej fanda čekal možná neco víc.osobně dle mně jse to dalo ukončit i lépe.je je šance na mew game+ tam by to mělo bejt jiný.hodně lidí si stěžuje i na bugy ve hře ale ja osobně narazil jenom na jeden nemožnost v citadel cestovat do sekce D2.ale to jsem vyřešil tím že jsem se nechal vždy při příjezdu rovnou eskortovat do D2 a bylo po problému.pár věcí na který jsem byl zvyklej z 1 a 2 mi tam dost chybí ale dá jse to tolerovat z ohledem na supr příběh a hratelnost.

ps: jinak pro ty co nehráli 2 doporučuji jestli máte možnost nejdřiv dohrat a až pak jse pustit do 3

no ja se tedka pustil do dvojky na ps3 (18 hodin za mnou a z toho pulku jsem delal explorer planet a tezil:) ),i po druhe mne to bavi (poprve hrano na pc),takze snad to do pristiho vikendu stihnu dohrat,a pak bych rad zaparil nejake to co-op

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam se, ze jsem taky patril k tem, ktere scanovani planet moc nevadilo, ta novejsi "minihra" me teda vytaci vic :) A celkove, proc tam sakra chybi minihry, hlavne ty hackovaci.....zajimava ME hackovaci evoluce: ME1: potreba mit skilly nebo nekoho ve skupine se skillama na hackovani (ala KotoR), ME2: hackovat muze kazdy, ale musite odehrat minihru, ME3: Hackovat uz muze kazdy pomoci stisknuti jednoho tlacitka :)

Dalsi vec co mi trosku stve je, ze kdyz jsem si zvykl v ME2, ze vse interaktivni jde poznat uz z dalky a vyuzival toho, ted nejen ze to nejde, ale nestaci byt ani pobliz, clovek se musi vylozene na predmet otocit....

Jasny, sou to drobnosti, ale zatim se ME vic vytykat neda...

Jinak jsem zvedavej na budouci moznosti volby, volba na Tuchance byla zatim asi nejtezsi z cele trilogie :D

EDIT: Jinak jsem se ted na ign docetl, ze v new game plus zadny secret eding neni, bylo to vyvraceno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to jedno, protoze to nenitak uplne bud a nebo.....Kdyz oklamas krogany, ziskas jejich jenotky i ty salarianske, ovsem ke konci to pry nejak wrex odhali, budes ho muset zabit a neco malo s kroganich sil ztratis......taky jsem se rozhodl nelhat, coz me bohuzel stalo smrt meho oblibeneho mordina.....prislo mi to zatim jako nejtezsi rozhodnuti v trilogii, protoze to nebylo vylozene rozhodnuti dobro zlo a navic si musel zrazovat pritele a kdyz mas odehrane obe dve hry pred tim, k tem postavam si holt nejaky vztah udelas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to pro tebe bylo těžký rozhodnutí, tak to se těš na Rannoch :)

Dohaje jake je težky rozhodnuti na ranochu? .) mise je to ůžasná to jo ale že by tam bylo těžké rozhodnuti to mi nejak neprislo

ale u mise na thessii mi hrkla slza do oka na tom konci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohaje jake je težky rozhodnuti na ranochu? .) mise je to ůžasná to jo ale že by tam bylo těžké rozhodnuti to mi nejak neprislo

ale u mise na thessii mi hrkla slza do oka na tom konci

Nechat Legiona uploadnout ten Reapří virus když do mě tali hučí abych to nedělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu