Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

Tak dohráno na Insanity a platina je doma. A teda musim říct že oproti ME1 a 2 je to procházka růžovym sadem. Přišlo mi to dokonce jednoduší než první playtrough na Normal, pořád sem kontroloval jestli hraju fakt na Instanity :)

Co se týče Extended Cut, před ním se my líbila myšlenka konce, teď se mi líbí i provedení. Měli to dát už do základní hry nevim co si mysleli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Tak dohrál jsem Leviathana. Stačí Vám na to tak 2-3 hodiny, je tam spíše víc prohledávání lokací než akce. Příběhově mně to přišlo zajímavý, doplňuje to nějakými informacemi a částečně i odpovídá na zbylé otázky o endingu.

Po Shadow Brokerovi je to rozhodně nejlepší DLC pro sérii Mass Effect, já jsem s tím spokojen:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO konečně :D:wohow::wohow: no jestli to opravdu vyjde na zacatku listopadu kdy mam narozky tak si aspon koupim ME1 z psn :P investovat okolo 1200 do kompletni trilogie když ji mam doma se mi nece snad bude za tech 20€ ten ME1 na tom psn

edit:jinak na zingu pisou jeste o nejakem N7 day ten by měl probehnout 7. listopadu a bude to oslava mass effectu (treba ohlasi i novy mass effect)

9. listopadu u nas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to vypadá zajímavě, ještě by to chtělo info o DLC, očekávám, že tam budou, ale u EA to zase taková jistota být nemusí.

Každopádně, s tím termínem bych si možná nebyl tak jistý, na oficiální stránce je tohle:

The Mass Effect Trilogy will be available on the Xbox 360® videogame and entertainment system and PC on November 6, and will be available at a later date for the PlayStation®3 computer entertainment system

No, ale když to bude, tak i nějaké zpoždění nehraje moc roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.masseffect.com/about/trilogy/

Dole jsou nějaký novinky (snad jsem to předtím nepřehlídl a fakt to tam nebylo)

  • Information on PlayStation 3 DLC will be available soon.
  • the original Mass Effect will be available as a standalone digital title through the PlayStation Network for $14.99. It will release the same day as the Mass Effect Trilogy on PlayStation 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.zing.cz/novinky/13943/mass-effect-3-chysta-retaliation-dlc-pro-multiplayer kdo by řekl před vydáním ME3 že MP dostane tolik DLC a ještě k tomu zadara bud se EA zblaznili nebo jim musi spectra packy vydelavat neuveritelny prachy :), kdyz si to tak vezmu tak z ME3 MP je F2P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň mam důvod se k MP po dlouhý době vrátit.

kdybys chte dam klidne taky uz jsem to nehral ani nepamatuju akorat ted ale budu bez hs odeslo mi sluchatko tak posilam reklamovat(z cehoz mam vítr playcentrum na me nepusobi moc duveryhodne :-/ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na dnešek připadá N7 day, snad se i dočkáme nějakého oznámení ohledně série (nebo minimálně trailer z nového DLC)

ME Trilogy trailer

Takhle vypadá nová parťačka - turianka z Omega DLC.

post-30042-14687161500236_thumb.jpg

Další fotky tady http://masseffectbeta.herniweb.cz/turianka-z-omegy/

A trocha humoru

post-30042-14687161501526_thumb.jpg

post-30042-14687161502273_thumb.jpg

post-30042-14687161502958_thumb.jpg

Upraveno uživatelem deepthroat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem si koupil N7 collectors edition (760kč) a jako dat za to pres ty 2litry kdyz to byla novinka tak bych byl asi dost nastvanej :D v artbooku skoro zadny fakt pekny obrazek, litografie normandy je papirova pohlednice :D, komix ma sotva 20 stranek a rozmer mensi ps3 krabicky,nasivka n7 hm..., steelbook ze kteryho vyndat disk je boj aby se nezlomil jak to drzi takze ho mam v prazdny krabicce bez obalu protoze normal krabicka prilozena nebyla(kamos k bf3 dostal normal obal+steel) a jeste je ten steelbook rozmerove vetsi nez ps3 krabky(zadny jiny jsem predtim nevlastnil) takze do policky k ps3 hram se moc nehodi... nejhezci ze vseho mi prijde tak krabice ve ktery se to kupuje :D ale hlavne jsem to bral kvuli dlcckum no a muj starej me3 jsem vymenil za jinou hru :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej tož hral jsem do 18:30 a nic tam nebylo tak jsem si koupil spectra pack

btw Koli za tu collectorku bych dal klidne znovu 1800 ja byl spokojen

tak jsem zkusil odehrat i nejake mise a taky nic

evidentne asi lzou http://bio-world.cz/2012/11/bioware-zahajilo-prvni-n7-den/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu