Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ani jeden, od tý doby co tohle existuje sem to skoro nehrál. Strašně mě sere loterie s těmi packy. Mam prakticky všechny brokovnice co jsou, jednu dokonce na X levlu, i když je vůbec nepoužívám. Naopak sniperek který používám nejvíc mam jen pár. Strašně jsem chtěl otveřít Batariana nebo Getha a dostal sem jen Asari Justicar a Vorchu který sem vůbec nechtěl. Z N7 vojáků taky nic, hlavně že mam milion pitomejch vylepšení a "oblečků" na classy co vůbec nepoužívám. Vybral sem si štěstí hned na začáku ME3 kdy se mi v jednom z prvních packů otevřeli Salarian Infiltrator a M98 Widow, ale od tý doby smůla, smůla a smůla... Až dneska aspoň ta Black Widow.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulej tejden jsem to zapnul po dlouhy dobe a koukal jak vrana :D hlavne jaky levely uz maj lidi :D + ty challege jsem nevedel ze jsou a kolikrat jsem promotnul character je taky videt :-) a postav diky 4 dlcckum 2x tolik super :-) akorat ze mam skoro vsechny zamceny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupuj premium packy a pln week chalange, začal jsem to hrat tak před 2-3 tydny spatky a mam hlavně chary o které nestojim hned po sobě jsem dostal oba voluse ale :D je to příšerný 150 HP :( je katastrofa :D ja jsu stavěný na toho krogan battlemastra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to venku, na dalším Mass Effectu pracuje Bioware Montréal (ME3 multiplayer) a pojede na Frostbite enginu. Což by mohlo naznačovat že se ho dočkáme ještě na této generaci konzolí.

http://blog.bioware.com/2012/11/12/an-update-from-bioware-montreal/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel by se tu někdo kdo by zahrál MP? hrávám s deepem ,tak ještě 2 by to chtělo :D btw psn nick grca123 do pozvánky napište třeba CF abych poznal že to není nějakej julek z prdele(ty dava do ignore :D)

btw deepe UŽ HO MÁM :D jsem po městě běhal hodinu než ho měli a ještě byl poslední

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začátkem prosince pro evropu je datum na 7.12. takže možná na store by to mohlo bejt další středu? .), když si představím že jsem za to dal 1800 :D tak toho nelituju, si to kup na store 1 slot 375 Kč a máš to hned :)

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=mass-effect-na-ps3-zacatkem-prosince-171888

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začátkem prosince pro evropu je datum na 7.12. takže možná na store by to mohlo bejt další středu? .), když si představím že jsem za to dal 1800 :D tak toho nelituju, si to kup na store 1 slot 375 Kč a máš to hned :)

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=mass-effect-na-ps3-zacatkem-prosince-171888

dík, tu zprávu na konzolistovi jsem nějak přehlíd:) já to ještě nehrál, takže začnu jedničkou a pojedu durch přes dvojku, DLC Arrival, trojku i s tím DLC koncem...jsem zvědav, jak dlouho mi to bude trvat:)

PS: Deepe, lehčí amnézii bych ti, myslím, mohl přivodit....tupý předmět doma mám:D a jestli mi fakt dáš cokoliv...

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík, tu zprávu na konzolistovi jsem nějak přehlíd:) já to ještě nehrál, takže začnu jedničkou a pojedu durch přes dvojku, DLC Arrival, trojku i s tím DLC koncem...jsem zvědav, jak dlouho mi to bude trvat:)

PS: Deepe, lehčí amnézii bych ti, myslím, mohl přivodit....tupý předmět doma mám:D a jestli mi fakt dáš cokoliv...

Mě trvala jednička i s DLC asi 40, dvojka 60 a trojka asi 50 ale to sem se všude furt kochal a čet si všechny ty kodexy takže ty to budeš mít tak za půlku času

PS: Paráda stavim se u tebe a nešetři mě ještě bych chtěl zkouknout pána prstenů a zahrát Heavy Rain :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh :D taky bych uvital takovou ztatu paměti :) protože nedokažu zahrat hru ikdyž mě bavila víc jak jednou :(

ready_b když ho budes praskat po palici zjemna prosím :D chtěl bych snim dneska zahrat a po praskanci by si to nemusel pamatovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě trvala jednička i s DLC asi 40, dvojka 60 a trojka asi 50 ale to sem se všude furt kochal a čet si všechny ty kodexy takže ty to budeš mít tak za půlku času

PS: Paráda stavim se u tebe a nešetři mě ještě bych chtěl zkouknout pána prstenů a zahrát Heavy Rain :D

jó, Heavy rain, tak ten jsem taky...nehrál:) (mám ho tak rok doma a to se vyplatí), možná ho před Beyond stihnu...na druhou stranu Fahrenheit jsem už si zahrát stihl dvakrát:). konec OT. ten Mass Effect na Frostbite by mohl bejt slušnej, viděl jsem to video na nový Army of Two 3 na FBite2 a vypadalo to o dost líp než první dva díly...nakonec co, do teď běží spousta her na obstarožním Unreal engine, FBite by to trošku vytrh.

ready_b když ho budes praskat po palici zjemna prosím :D chtěl bych snim dneska zahrat a po praskanci by si to nemusel pamatovat

no, ale zahrajte si ME někdy odpoledne, večer se jede BF3, kapišto?:) no nic, musim vkládat obsah na nový www.stagg.cz, nebo mě v pondělí šéf sežere, du...

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prequel má nevýhodu, že bývá často jasné, jak to asi skončí. Pokud se příběh napíše dobře, omezit se to dá, ale je to dost těžké. Určitě by se ale našly témata z minulosti světa ME (i když popravdě, teď na místě mě nic nepadá, co by to tak mohlo být), které by stály za to zpracovat.

Sequel tímto problémem netrpí, zde jsou možnosti otevřené. I když by to zase znamenalo dva konce ME3 poslat do pryč.

Za mě sequel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jedno, mě by se líbilo něco odehrávající se současně s hlavní trilogií, s tím že to může o něco přesahovat jak před tak po.

Začátek bych udělal po vzoru Dragon Age, bylo by na výběr víc ras a každá by měla nějaký svůj hodinu až dvě dlouhý "origin", za člověka/turiana by to byl třeba First Contact War/Relay 514 incident. Za Asari diplomatická mise na Parnack atd... Pak by se příběh v nějakym okamžiku spojil, hodně lidí si přálo něco po vzoru L.A. Noire tak co třeba C-sec detektiv na Citadele? Vyšetřoval bys případy a z trochu jiné perspektivy sledoval příběh hlavní trilogie do kterého bys čas od času do něj taky zasáhnul - Sovereign a Gethi v jedničce, Cerberus Coup ve trojce atd... Časem bys ale zjistil že v C-secu něco smrdí (viz Mass Effect Inqusition) začal se v tom šťourat a stal se pro Udinu nepohodlným. Zbytek hry, až do útoku Cerberu, by ses musel skrývat, bojovat proti tvému bývalému zaměstnavateli a seznámit se s podsvětím Citadely. No a pak by přišel události z konce trojky a poslední část hry by se odehrávala po Shepardově rozhodnutí, ať už si vybral jakékoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu