Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 6 months later...

Tak demo 14. února na XBL, PSN i origin, bude obsahovat jak SP tak MP. Doufal sem teda že vyjde o něco dřív, chtěl sem ho vyzkoušet před poslednim zahránim dvojky, nemůžu si zaboha vybrat class...

Nejnovější Bioware Pulse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi budu výjimka ale ale já mam radši dvojku než jedničku. Jedničku jsem dohrál jednou a nějak mi to stačilo, dvojku třikrát nebo čtyřikrát a pořád mam chuť dát si to ještě jednou. Přijde mi jako by měla dvojka mnohem lepší atmosféru, třeba jen na Omeze jsem to "prožíval" mnohem více než na Ilosu v jedničce. A DLC Lair of the Shadowbroker je pro mě herní orgasmus, pokud ne nejlepší, rozhodně jeden z nejlepších DLC/datáčů/přídavků co jsem kdy hrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidičky má takovej dotaz proč si vlastně pořád kupujete nové hry stojí 1300kč a máte ji za dva dny dohranou a multiplaer ten u všech her kromě cod gt5 fife a nhl stojí za prd proto jse mi zdá upně zbytečné něco kupovat když hry které jsem tu uvedl vydrží klidně na 5 10 let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidičky má takovej dotaz proč si vlastně pořád kupujete nové hry stojí 1300kč a máte ji za dva dny dohranou a multiplaer ten u všech her kromě cod gt5 fife a nhl stojí za prd proto jse mi zdá upně zbytečné něco kupovat když hry které jsem tu uvedl vydrží klidně na 5 10 let

Nemá smysl komentovat :) jen si nejsem jistej jestli je to recese nebo to myslíš vážně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu