Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hry od ea snad ani nemaji goty edice

goty jsem napsal,ze je to nejbeznejsi, ono tedka kazda druha edice ma jiny nazev. No jinak v budoucnu si nebudu kupovat nikdy zadnou edici do EA, jsem se tak dival,tak se dali vsechny sehnat ctvrtinovou cenu. Prikladem budis novy DS3 a C3. Skoda,ze jsem se nechal vyhypovat na nakup ME3CE za 2000 a pak jsem jeste sehnal nekolik originalek zadarmo. Co nebylo rozdano,tak bylo prodano za par korun.

Jinak se fakt tesim,az skonci dlc manie,aby si to mohl v klidu spustit znovu komplet se vsemi dlc jako tomu bylo u ME2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná ne přímo GOTY, ale nějaká "Ultimate" by se občas našla. Dragon Age ji má, a tuším ME2 také. Tak snad třeba i bude, ale asi až za nějakou dobu, když pořád DLC ještě vycháuejí.

ME2 nemá, ani v trilogy edici nejsou všechny DLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ME2 nemá, ani v trilogy edici nejsou všechny DLC

deepe, ale chybí tam jen DLC Arrival ne? Kasumi, Stolen memories, Overlord a Liar of the Shadow Broker tam jsou...když nepočítám balíčky se zbraněma, to je ho-vno DLC...já to nehrál, jen jsem si četl obal:cheesygrin: ME2 na Store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deepe, ale chybí tam jen DLC Arrival ne? Kasumi, Stolen memories, Overlord a Liar of the Shadow Broker tam jsou...když nepočítám balíčky se zbraněma, to je ho-vno DLC...já to nehrál, jen jsem si četl obal:cheesygrin: ME2 na Store

Jojo na PS3 verzi neni jen Arrival, zbraně a oblečky. Nicméně je to pořád jen základní verze, žádná Ultimate se všema DLC neni, na ostatních platformách je DLCček dokonce ještě míň (chybí LotSB, Overlord, Kasumi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo na PS3 verzi neni jen Arrival, zbraně a oblečky. Nicméně je to pořád jen základní verze, žádná Ultimate se všema DLC neni, na ostatních platformách je DLCček dokonce ještě míň (chybí LotSB, Overlord, Kasumi).

tak protože to vyšlo na PS3 hodně pozdě, u těch DA1+2 mám nějaké Signature a Collectors verze, byly tam kódy na DLC, ale ty kujvy je dali časově omezené a vypršeli mi:blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak protože to vyšlo na PS3 hodně pozdě, u těch DA1+2 mám nějaké Signature a Collectors verze, byly tam kódy na DLC, ale ty kujvy je dali časově omezené a vypršeli mi:blejt:

No jo ale ty DLC u X360 a PC nejsou ani v Trilogy edition co vyšla nedávno, sou to prostě kurvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
po stahnutí dlc dostanete pack, ja v něm měl lukostřelce :D

Sem na ten Reckoning úplně zapomněl že vychází dneska, už to sosám a dostanu určitě velký h-o-v-n-o (ne kecám dostanu asi desátej uprgrade na Kishock Sniper rifle nebo podobnou shitku) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli máš arrival tak z ME2 máš vše a podle mě neexistuje žádné placené DLC které by se vyplatilo koupi :P jak to není součástí hry je.bat na ně. Jinak do ME3 je omega a leviathan a přístí týden citadel. Zatím žádné placéne dlc do ME3 nebylo nějak extra dobře přijato jo to taky shadow broker to je masakr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No určitě se vyplatí Shadow Broker, pro mě nejlepší DLC v historii DLC. Ale neni ten už v základu na PS3? Co se týče trojky asi bych šel do From Ashes, kterej do hry přidává docela zásadní postavu. Pokud tě hodně chytne příběh tak i Leviathan, ale hodně lidí co znám ho nekupovalo a jen shlédli na youtube. Omega je shit (obzvlášť za ty prachy). Jinak Readdy klidně ti můžu pučit účet, mam tam všechny DLC a jako správný fanoušek i všechny zbraně a oblečky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě že je součástí :D ale i tak shadow broker je nej :P. Pokud vim tak na leviathana a omegu jsi brblal aj ty a když jsi na to nadaval nemělo cenu to kupovat, vlastně jako odpurce dlc bych si je stejně nekoupil

Tak na Leviathana sem nebrblal a o Omeze sem už rikal že je to sračka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No určitě se vyplatí Shadow Broker, pro mě nejlepší DLC v historii DLC. Ale neni ten už v základu na PS3? Co se týče trojky asi bych šel do From Ashes, kterej do hry přidává docela zásadní postavu. Pokud tě hodně chytne příběh tak i Leviathan, ale hodně lidí co znám ho nekupovalo a jen shlédli na youtube. Omega je shit (obzvlášť za ty prachy). Jinak Readdy klidně ti můžu pučit účet, mam tam všechny DLC a jako správný fanoušek i všechny zbraně a oblečky :D

tvl, půjčíš svůj main účet, jo? pán je nějakej odvážnej, ne? OK, díky a beru tě za slovo, ale nejdřív dohraju ME1 a 2:)

Koukám na DLC ME3 do Store a ta Omega je pěkně mastná - 405,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu