Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

Tak jsem se včera rozhodl že si kvůli kámošovi, tedy aby jsme spolu hráli coop, koupím, rovnou jsem zamířil na xzone pro sběratelku (na web) a co vidím, 2199,-? Ono jim snad úplně šiblo, jediný co tam je navíc je pár ingame bonusů, steelbook + artbook, to mě dost naštvalo aby řekl pravdu...

sberatelka uz je vyprodana od pondeli, viz tweeter od xzone, takze proc nedat velkou cenu,kdyz to lidi koupi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem se včera rozhodl že si kvůli kámošovi, tedy aby jsme spolu hráli coop, koupím, rovnou jsem zamířil na xzone pro sběratelku (na web) a co vidím, 2199,-? Ono jim snad úplně šiblo, jediný co tam je navíc je pár ingame bonusů, steelbook + artbook, to mě dost naštvalo aby řekl pravdu...

Hello, its EA :D

Ja uz jsem se nejak smiril, ze je to predrazeny a naprd, ale jsem velky fanda ME a ten treti dil v te sberatelce rozhodne chci....

Jinak na zingu opet o tom ze, Take Earth Back je launch trailer....

Extende Cut je narez....

A tady dalsi duvod proc koupit N7 edici

"20. února se na Xbox Live omylem oběvil DLC pro dosud nevydaný Mass Effect 3. Toto DLC vám umožní "odhalit stará tajemství z minulosti" a naverbovat Protheána. Stáhnout ovšem nešlo. K tomuto úniku se vyjádřil na fórech Bioware Michael Gamble. Potvrdil, že DLC vyjde v den vydání hry a bude zdarma pro majitele N7 Collector's Edition. Více informaci bychom se měli dozvědět ke konci týdne." prevzato z xboxweb.cz

To i potvrzuje, ze budem moc do party pribrat protheana (a ze to neni collector :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"20. února se na Xbox Live omylem oběvil DLC pro dosud nevydaný Mass Effect 3. Toto DLC vám umožní "odhalit stará tajemství z minulosti" a naverbovat Protheána. Stáhnout ovšem nešlo. K tomuto úniku se vyjádřil na fórech Bioware Michael Gamble. Potvrdil, že DLC vyjde v den vydání hry a bude zdarma pro majitele N7 Collector's Edition. Více informaci bychom se měli dozvědět ke konci týdne." prevzato z xboxweb.cz

To i potvrzuje, ze budem moc do party pribrat protheana (a ze to neni collector :))

No ono už to bylo potvrzený dřív z artbooku http://img109.imageshack.us/img109/1719/pleaselearntoread.jpg, ale nechtěl sem tu moc spoilerovat.

Kolektorka je drahá vzhledem k obsahu ale já sem takovej fanoušek ME že bych dal i víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono už to bylo potvrzený dřív z artbooku http://img109.imageshack.us/img109/1719/pleaselearntoread.jpg, ale nechtěl sem tu moc spoilerovat.

Kolektorka je drahá vzhledem k obsahu ale já sem takovej fanoušek ME že bych dal i víc :)

Ja videl jen artworks s potenciálním clenem týmu z kterého nebylo uplne jiste jestli půjde o colectora nebo protheana....

Jinak mas v kapse nejaky další takovýhle zajimavy spoilery?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam, spoilerům se snažim vyhýbat

Co se týče toho Protheana jsem dost sklamanej, vypadá jako něco mezi Salarianem a Turianem, takže jen další tuctová rasa. Původně měli vypadat takhle http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100202095561/masseffect/images/5/5d/ME2CodexProthean.png, ale upravili je aby se podobali Collectorům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam, spoilerům se snažim vyhýbat

Co se týče toho Protheana jsem dost sklamanej, vypadá jako něco mezi Salarianem a Turianem, takže jen další tuctová rasa. Původně měli vypadat takhle http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100202095561/masseffect/images/5/5d/ME2CodexProthean.png, ale upravili je aby se podobali Collectorům...

Tak to jsou huskove ne? Jinak je logicke ze se podoba collectorovi, ikdyz to asi nebylo vylozene nutne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se taky dostal konecne k demu na PSku a musim teda říct že hra jako taková mě bavila poskytla mi celkem silnej zážitek ale ohledně optimalizace bych tady mohl nadávat hodiny .... U Ea by měli dát něco rozhodně do pořádku a zvednout boje v přeeftovanejch sekvencích aspon o 5 FPS jinak jim to někdo omlátí o hlavu .. Jinak ocenuju snahu zvednout o něco grafiku i když z PS už moc vyždímat nejde .. :) ale je to asi dost na úrok výkonu .. Rozhodně v tuto chvíli ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ocenuju snahu zvednout o něco grafiku i když z PS už moc vyždímat nejde .. :) ale je to asi dost na úrok výkonu .. Rozhodně v tuto chvíli ..

PS3 zvládne plynule i lepší grafiku, než má ME3 - akorát, že na to, aby ten výkon vývojáři využili, by museli překopat ten multiplatformovej engine. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo to ja neříkám že sem lepší grafiku neviděl .. :) jen sem ocenil jejich snahu .. Sám sem si mohl zahrát jak KZ3 tak U2-U3 takže vím a viděl sem co se dá maximálně z PS vytáhnout a rozhodně to je víc než u ME3 .. Ale hold to je špatně zoptimalizovaný .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu