Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

F4 bude nejlepsi zavodni simulace, ktera uz definitivne zavre hubu I tem co tvrdi ze na GT nic nema.

Jen at se s Tim damagem serou, at tu serie posunou jeste vejs a dopilujou na maximu.....ikdyz zase chapu ze pri takovem mnozstvi vozu je to tezke.

Takze propracovanyho full damage se asi dockame az be Forze X na nove genraci konzoli.

To by se mi libilo nova super nahrocena forza jako launch titul noveho xboxu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Co to je za blbost? To kdyz si koupim licenci na auto tak ho nemuzu ve hre roztriskat? Respektive ho muzu roflakat jen do urcite miry?

O tomhle už se taky hodně psalo,všeobecně - že firmy neradi dávají licence na auta ( hl. luxusní značky ) právě kvůli tomu,že ve hře je budeš moct roztřískat,ale tak snad pokud ty firmy licence mají,a ty auta tam budou tak záleží jen na vývojářích ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně ty hry kde se dají auta rozflákat (jediná co mě napadá je série dirt a grid) tak tam nejsou nejluxusnější značky a když tak tam celkem není 400 aut a 50značek...

čili do ''hry s rozbitelnými auty'' koupí 10 licencí a připlatí nějakou částku za model poškození...kdežto forza zaplatí 10x tolik (přece jenom licence ferrari a fiatu jsou cenově rozdílné) a na poškození už nemají/nehctějí platit čili se musí držet v mezích licence.a je to proto,protože automobilky neradi vidí jak je na internetu tisíce vydejí jak jejich značka letí do zdi je celá ''odplechovaná'' apod... a aby ještě více vydělali

ještě bych dodal že například Driver SF má slušný model poškození stále v mezích klasické licence...(takže šetřili nejvíc :D)

Jsou prostě licence na ''model'' a na ''poškození''

takhle je to zhruba popsané ale pochopíte to.

BTW:mě to taky vadí ale zrovna u forzy to nějak neřeším přece jenom se snažím jezdit čistě a mám hezký pocit s čistého podjetí :)...

RADŠI bych aby se opotřebovávali pneumatiky rychleji...aby třeba v závodě na 4+ kol byla nutná zastávka v boxech... :) nevím jak to je teď ale nebudu jezdit 50 kol... respektive samozřejmně aby se ta ''povinnost'' ve 4+ kolových závodech dala vypnout/zapnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jsou v tom velký prachy...myslím, že tenkrát v nějakých nfs to bylo (slibuju, že už o nich nebudu mluvit) :)...že třeba BMW si dalo podmínku, že ho můžou nechat rozbít, ale nesmí se mu vysypat sklo...a podobný blbiny :)

Jinak ve Forze 4 by na tom poškození mohli zapracovat, ve 3 nic moc, ale zase nežádám totální šrot jak v Burnoutu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak, ja myslel ze jde o nejakou edici se hmotnym modelem BMW :)

Tuhle mam taky predobjednanou u xzonou, uz klasicky za normalni cenu :D

No jasný, taky jsem to kupoval tam, je to široko-daleko nejlevnější, dokonce i ve srovnání s GB dovozem, což nějak nechápu... Tohle vyjde na 1.700,- ale postnul jsem to proto, že zde je dobře vypsán obsah...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu