Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

FeebeE - takže ofic.demo mě nepřesvědčilo , jízdní model fajn ale grafika prostě děs běs (resp.to samí)... rušim předobjednávku a radši sosnu....

to je ale hodně divný!! :( no doufal sem, že to bude jiný... ale díky za info, předobjednávku ruším taky. To můžu dál hrát trojku :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman...opravdu nevím co máš s televizí/očima ta grafika ej ještě lepší než ve forze 3.

Něco je špatně u tebe nedokážu si vysvětlit že já a tisíce dalších lidí to mají krásné ale ty ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman...opravdu nevím co máš s televizí/očima ta grafika ej ještě lepší než ve forze 3.

Něco je špatně u tebe nedokážu si vysvětlit že já a tisíce dalších lidí to mají krásné ale ty ne.

podívej se o pár stránek zpátky. jsou tam moje screeny ze hry. s očima opravdu nic nemáme a nejsme jediní, kdo to má tak hnusný.... a ostatní hry jsou jako víno, takže jde opravdu jenom o Forzu 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JakubGaluszka : Psal jsem FeebeE ,tak si nech komenty na mou osobu.Nehodlám se tu s tebou opět a donekonečna hádat s tou tvojí zastydlou pubertou.Kdyby to vyšlo rok po F3 neřeknu nic.,ale tohle neni (alespoň po grafické stránce) dobře odvedená práce.např.spáry na domech - hl.střechách kde všude vidíš špatně zamaskovaný spoje,bílé čárky na jsou vidět už z jaky dalky a to sami platí o autech,svodidlech atd.Toť vše.Víc už se ke grafice vyjadřovat nebudu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jste vesměs jedinní takhle my ta forza nevypadá a na fórech jsem našel tento problém asi u 2 lidí. čili ne není to forzou.

onefootman

ale ale...zase trapné kecy o pubertě...tohle je fórum tady není danné na koho můžeš a nesmíš reagovat tak zase klid ty ''puberto'' , žádné ''čáry'',''spoje'' apod tam nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jste vesměs jedinní takhle my ta forza nevypadá a na fórech jsem našel tento problém asi u 2 lidí. čili ne není to forzou.

no dobře....a co nastavení v xku? kabelem to není a v současný době mam jednu z nej tv co je na trhu takže tv a ani očima to neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobře....a co nastavení v xku? kabelem to není a v současný době mam jednu z nej tv co je na trhu takže tv a ani očima to neni

Nevím na xku mám danných 60hz to je snad jedinné nastavení co tam je...teď mám xbox na CRT(jedna z posledních čili to není žádná 1980 :D...) na HD nevím jaké tam bylo nastavení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podívej se o pár stránek zpátky. jsou tam moje screeny ze hry. s očima opravdu nic nemáme a nejsme jediní, kdo to má tak hnusný.... a ostatní hry jsou jako víno, takže jde opravdu jenom o Forzu 4
a čím si to fotil ? a použil si digital zoom co? protože takhle to není zkoušel sem to udělat fotákem co mám doma a nic takoveho není vidět s optickym zoomem ale mobilem co ma digitalní zoom což znamena kostičky při přiblížení udělá přesně tuhle fotku . Tak si kup lepšího mobila nebo foták. a ty bla bla bla a podvrhy fotek si nech jinde takovou fotku pak může udělat každý i třeba s gers wars 3:) že bude kostičkatá . Servus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsme jediný....teď mi říkala ženská , že poslouchala podcast eurogameru kde byli také překvapeni ( nemile ) demem kde grafika pokulhávala a soupeři byli tupý... je to jedno,já už to řešit nebudu...hra to bude určitě skvělá i tak... už se k tomu nebudu a nechci vyjadřovat.dík

Brucounito - ty seš ale kus v..a (víš čeho ) já to fotil Lumixem s Leicou ( kompakt) a pak Canonem 550d (zrcadlovka) a to sami....tak tu nedělej chytrýho buď tak hodnej !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a čím si to fotil ? a použil si digital zoom co? protože takhle to není zkoušel sem to udělat fotákem co mám doma a nic takoveho není vidět s optickym zoomem ale mobilem co ma digitalní zoom což znamena kostičky při přiblížení udělá přesně tuhle fotku . Tak si kup lepšího mobila nebo foták. a ty bla bla bla a podvrhy fotek si nech jinde takovou fotku pak může udělat každý i třeba s gers wars 3:) že bude kostičkatá . Servus

ty seš ale kus vo.la... více se vyjadřovat nebudu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsme jediný....teď mi říkala ženská , že poslouchala podcast eurogameru kde byli také překvapeni ( nemile ) demem kde grafika pokulhávala a soupeři byli tupý... je to jedno,já už to řešit nebudu...hra to bude určitě skvělá i tak... už se k tomu nebudu a nechci vyjadřovat.dík

Brucounito - ty seš ale kus v..a (víš čeho ) já to fotil Lumixem s Leicou ( kompakt) a pak Canonem 550d (zrcadlovka) a to sami....tak tu nedělej chytrýho buď tak hodnej !!!

Jo ? o pár stránek zpět si psal že si to fotil s fotákem z mobilu . to mluví za vše o tvém slově nevíš co píšeš :D . konec debaty stebou :D PS: na eurogameru vyšly dojmy z dema a říkají pravý opak :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman takovýma hňu.pama se vůbec nezaobírej... my víme svý a jak si psal, i na eurogameru o tomhle problému píšou... takže ho nech ať si myslí svoje :)
Možná hnup ale než něco napíšete tak zjistěte co jste psali předtím . a na eurogameru to komentuje jedinej onefootman :D eurogamer ne :D .

PS: Nechci se už o tom hádat . prostě já a hodně uživatelů vidí to zlepšení a 3 lidi ne. bud je chyba ve zraku nebo ..... . tak či tak. jde o to co se líbí každému extra někomu ne někomu jo. Takže Servus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná hnup ale než něco napíšete tak zjistěte co jste psali předtím . a na eurogameru to komentuje jedinej onefootman :D eurogamer ne :D .

Ty seš fakt k smíchu,psal jsem že to říkali v podcastu,to neznamená že když dnes vyšel článek a pod něj napíšu svůj názor,že tam hned budou dávat redaktoři komenty .

PRESTAN NAS TU VSECHNY PROSIM OBTEZOVAT SVOU STUPIDITOU !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jaký v tom je problém já mám opravdu tu grafiku krásnou i na té CRT...to že jsou někde né tolik ostré textury na barácích je řekl bych logické bylo to tak i v trojce...ale zbytek je divný(u vás ty auta apod)...uvidíme co bude dál , ale já jsem v suchu :)....

Brucounito klid porsimtě už se chováš jak deb... mají tam s tím asi nějaký problém a tvé posměšky a nadávky to nezmění.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu