Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ctel jsem spravne, spis to nekdo napsal, zeko si spletu pondeli s patkem.....

Jinak jsem si to konecne zahral a asi chapu co vsichni maj s tim jak je to kostrbaty, videt to je, ale nejak hrozny to neni, prostredi je nadherne a ridi se to naprosto skvele, jdu jeste zkusit volant....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to teda konečně taky zahrál. Jak tu někdo psal, že to vypadá úplně stejně jako trojka - tak to jsou kecy v kleci. Rozhodně nejmarkantnější rozdíl jsou asi odlesky a odrazy, ty dělají fakt hodně a hra vypadá moc pěkně. I když občas působí až nepřirozeně - viz sníh.

Kostrbatá grafika (hlavně okolí) neni nijak hrozná, jenom je servírovaná přímo pod nos - např. když jednoduše zpracované stromy zasahují do půlky trati, tak jsou prostě víc vidět, než když jsou daleko za tratí na kopci.

Na fyziku si nestěžuju, přijde mi zábavná a auta jsou tak něják živější. Co se modelu poškození týče, auta se moc nerozpadnou, ale zábavnost při kolizích dohání fyzika. U těch bouraček mi spíš vaděj zvuky - při nárazu ve 100 km/h do zdi se ozve zvuk jako když někdo mlátí seno.

V demu mi přišlo, že okolí trati je až moc barevný, trochu mě to rušilo.. ale objektivně je to dobrá věc. A ty scenérky se mi líběj, až na to místo kde je vidět dolu do údolí, tam se to něják divně mlátí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to teda konečně taky zahrál. Jak tu někdo psal, že to vypadá úplně stejně jako trojka - tak to jsou kecy v kleci. Rozhodně nejmarkantnější rozdíl jsou asi odlesky a odrazy, ty dělají fakt hodně a hra vypadá moc pěkně. I když občas působí až nepřirozeně - viz sníh.

Kostrbatá grafika (hlavně okolí) neni nijak hrozná, jenom je servírovaná přímo pod nos - např. když jednoduše zpracované stromy zasahují do půlky trati, tak jsou prostě víc vidět, než když jsou daleko za tratí na kopci.

Na fyziku si nestěžuju, přijde mi zábavná a auta jsou tak něják živější. Co se modelu poškození týče, auta se moc nerozpadnou, ale zábavnost při kolizích dohání fyzika. U těch bouraček mi spíš vaděj zvuky - při nárazu ve 100 km/h do zdi se ozve zvuk jako když někdo mlátí seno.

V demu mi přišlo, že okolí trati je až moc barevný, trochu mě to rušilo.. ale objektivně je to dobrá věc. A ty scenérky se mi líběj, až na to místo kde je vidět dolu do údolí, tam se to něják divně mlátí :)

Souhlasím se zvuky narazu, t jsem se trosku smal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu