Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak jsem si konečně zahrál F4 a musím říct, že jsem zatím spokojen s tím, co jsem viděl a zkusil...

Grafia kde mého názoru zazamenala určitý pokrok, okolní prostředí je detailnější (pokud posuzuji dle švýcarské tratě v Alpách) a působí na mě pestřeji a reálněji, modely aut, tam asi není moc co komentovat, ty jsou boží a co se týče kostrbatosti, tak samozřejmě, že nemůžete čekat od stařičkého X360 4x nebo 8x FSAA, ale jedná se o hrany v dálce, takže neřeším...

Zkoušel jsem ovladač i svůj Logitech Drive FX a s jízdním modelem jsem spokojen v obou případech. Hrál jsem převážně s volantem, zkoušel jsem Ferari, Subaru a samozřejmě BMW :). Zapnuté ABS, řízení na simulaci a zatáčení i brzdění je OK, chce to řídít jemně a precizně, ve vyšších rychlostech a prudkých manévrech má auto tendence jít do smyku, člověk se musí snažit :)

Nastavení soupeřů jsem si dal na těžkou a přijde mi, že se stejně nechají předjet jak nic, zkusím ještě přitvrdit...

Co mě teda vadí je zobrazovaný model pšokození... Narazím zezadu do auta a jebu zbělá komplet celý zadek? Jako že mu nárazem sleze barva? To asi v reálu ne no, myslím, že lepší to ale nebude, i když by to bylo příjemné překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co? :D každý je holt na něco jinýho :) někdo rád jezdí čistou lajnu a někdo chce divočinu :)

NFS-divočina?Dejme tomu ale jak může napsat že raději zůstane u NFS to nepochopím,asi je kluk holt ještě malej a Forzu nikdy neviděl tak čtverku nechce proto zkusit když tu někdo píše že se mu něco nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě NFS skončily "poršákama" v roce 2000, to už jsem psal... Od té doby strašná arkáda a to není nic pro mě... Zkoušel jsem pak akorát SHIFT, tam byl vidět markantní rozdíl a návrat k pořádným závodům a řekněme pokus o realitu, také to vyvíjelo jiné studio než většinu arkádových dílů z poslední doby, ale stejně to nebylo ono. Nejvíc mi tam vadilo to jezdění mezi pneumatikama a úzké tratě, já mám radši styl tratí ala forza, jinak to rozhodně zase nebyla špatná hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak,taky jsem driv jezdil Nfs ale od té doby co mám xko a poznal jsem forzu tak jsem trochu zmenil nazor na auta.Taky jsem po forze 3 zkousel hrat ty nové hot pursuite nebo co to bylo a pak shift 2 ale to už není ono...Ano Zoombik,,,,poršáky byly snad posledni nfs co se daly hrát.Zkončíme radeji debatu o nfs :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kazdymu sedne neco jinyho, ale urcite bych netvrdil ze simulatory jsou pro velky kluky a arkady pro decka, to je blbost...ja driv taky simulace nemusel, ovsem forza to zmenila, kazdopadne arkady bych nezavrhl, na NFS uz od undergroundu nejsem, ale nekdy jen tak pro zabavu, proc ne....

Jinak mod rivals je vazne fajn napad.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já také netvrdím, že simulace jsou pro "větší kluky," než akrády... Pouze jsem napsal, co vyhledávám, ať si každý hraje, co chce a co ho baví. Spíše nejde srovnávat jakékoli NFS na X360 s Forzou, snad jen kromě SHIFTů...

To byla reakce hlavne na krabbia.....

Kdo si to myslel ??

Sarkasmus ti asi nic nerika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu