Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak co hoši kdo z vás už má LT 2.0 a čeká jen na release?:Djá musím ještě an reflash :( ale není čas---

Já už ho mám a jede to v klidu.Zkoušel jsem zatím jen Driver San Francisco XGD3 a jede to dobre,pálil jsem to pomocí toho nového IMGBURNu a šolich :-) No ale je to opravdu jisté že forza 4 bude XGD3 ?? jako forza 3 byla taky na 2 DVD ale to druhé DVD mělo po nainstalování jen 1.9 gb ........ Třeba když bude na 2 DVD tak nemusí být xgd3 a pojede i na LT+ 1.91.To bude vědět Anubis1 jak to je,když už to hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se někde ve FM3 nastavit "Ovládání normální/simulace", jako je to ve FM4?

Pokud vím, tak ve Forze 3 jde v hlavním menu - položce nastavit obtížnost, změnit jen nastavení automatické brzdy, zapnutí/vypnutí ABS, TCS atd., simulace jde volit pouze v opotřebení gum a ubývání paliva.

EDIT: Ve volném závodě je to úplně stejné, volba ovládání normální/simulace, je nově přítomna právě jen ve Forze 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na simulaci to mám pořád a právě jezdím třeba závody R1 , které jsou dlouhé třeba 65 km , ale nikdy se mi nestalo , že by benzin došel , dokonce i opotřebení pneumatik bylo minimální ( a bohužel i po tom co jsem třeba driftoval s M3.).... tobě se to stává ? To mi právě ještě chybí k té realističnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na simulaci to mám pořád a právě jezdím třeba závody R1 , které jsou dlouhé třeba 65 km , ale nikdy se mi nestalo , že by benzin došel , dokonce i opotřebení pneumatik bylo minimální ( a bohužel i po tom co jsem třeba driftoval s M3.).... tobě se to stává ? To mi právě ještě chybí k té realističnosti...

S těma pneu máš pravdu, nic moc se neopotřebovávají... Ale jel jsem třeba s M3 GT2 vytrvalost na Road Americe a palivový ukazatel mě zoranžověl, už zbývala tak menší čtvrtinka nádrže, takže jsem zajel do depa kde se palivo doplnilo... Je možné, že by to vydrželo až do konce závodu, ale já jsem radši zajel do boxů.

BTW: Ve Forze 2 se mě zdálo to opotřebení pneu daleko výraznější, to když jsem jel třeba vytrvalost s Viperem CC, tak sakra po pár kolech bylo znát, jak to auto už čím dál méně drží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu