Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Nemůžu jmenovat slíbil sem ale hodně známý kamený obchod :D J.. a ty kody mají aktivovat. 1. bonusový balíček okruhů ( testovací okruh a okruh top gear) 2. startovací bonus balíček 3. balíček vozů a vip členství forza 4.balíček muscle cars. 5. schémata nástřiků pro bmw desing chalnege. tak a u kodu je první kod 1launch track pack 2. launch bonus car pack. 3. limited edition dlc content . přesně sem to opsal z té karty kody si necham :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapy mám forzu 4 limited edition doma ted sem ji přinesl z krámu kde jim dneska přišla oficiálně ji můžou prej prodávat od pátku. Jsou tam celkem tři kody na kartě na docela dost bonusů. knížečka je pěkná bohužel v angličtině. a fotky nejsou z realu ale focené ze hry podle mě z autovisty nebo tak. obal vypadá nádherně včetně obsahu ted už jen co ta hra

Tak to hoď na warez ať nemusíme furt čekat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych napsal ale riskuji prej označení . s tou novou ochranou co to má . někdo mi to psal že když ji pustim dřív i když bude konzole offline tak mi to označí konzoli . lt 2.0 nemám . mám tne předtím tak nevim... počkám do zítra . sry chlapy

jestli chceš počkat, tak až do pátku. to je oficiální den vydání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hustý... týpek si domů přinese předčasně prodanou hru a má flash :D

Jinak zde je recenze, pokud to tady ještě nebylo, jinak se omlouvám http://bonusweb.idnes.cz/zavody-forza-motorsport-4-ukazuji-jak-vypada-zavodni-hra-nove-generace-1mm-/Recenze.aspx?c=A111006_164459_bw-xbox360-recenze_vdp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hustý... týpek si domů přinese předčasně prodanou hru a má flash :D

Jinak zde je recenze, pokud to tady ještě nebylo, jinak se omlouvám http://bonusweb.idnes.cz/zavody-forza-motorsport-4-ukazuji-jak-vypada-zavodni-hra-nove-generace-1mm-/Recenze.aspx?c=A111006_164459_bw-xbox360-recenze_vdp

Tak třeba některá hra stojí za to koupit origoš a hlavně sem chtěl limitku :) a ne pak ty auta kupovat za body :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba některá hra stojí za to koupit origoš a hlavně sem chtěl limitku :) a ne pak ty auta kupovat za body :)

Naopak, je to chválihodné a vzhledem k bonusům i pochopitelné. Spíš jsem to myslel tak, že je smůla, že to nemůžeš hrát, i když jsi měl takové štěstí, že hru již máš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C4eva has created a new method that lets us burn 8.7GB data on a normal dual layer dvd. Previously we weren’t burning around 2-3% of the game data to discs and this way creating problems
.
We might not need LT+ 2.01 as forza’s 8.7GB backup is working fine on LT+ 2.0.

<3 takže asi nebude ani 2.1 potřeba...prý to s tou metodou/softwarem funguje skvěle ale ještě se testuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desmond jo stalo ale bouzel samozrejme ne druhou zadarmo a co je horsi ze limitovanou edici nemaji uz tak ze me jdou sice dve domu ale nevyzvednuje a az se jim ten balik vrati tak my jednu poslou tak ze sem nasranej a diky nim si zatim tu forzu 4 vypalim jinak to nevidim a na ten singl aspon dohraji nez my prijde moje originalka pak jen s druheho xboxu prenesu data do slim kde flash neni hold to pekne dojebali teda :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu